Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

mam taką nadzieje :) moja temperatura mnie cieszy bo cały czas mam 36,90 a dziś miałam 37,1 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to temp tez mam dosc wysoka chociaz dzis o kreske spadla. A jak dlugo juz ci sie utrzymuje??? Mi dopiero 13 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5dc- koniec miesiaczki 6dc-36,4 7dc-36,8- lekkie brazowe plamienie 8dc-36,9- lekkie brazowe plamienie 9dc-36,7 10dc-36,7 11dc-36,7 12dc-36,7 13dc-36,7 14dc-36,7 15dc-36,8 16dc-36,7 17dc-36,7 18dc-36,7 19dc-36,8 20dc-36,6 21dc-37 22dc-36,8 23dc-36,8 24dc-37 25dc-37 26dc-36,8 27dc-37 28dc-36,8 29dc-37 30dc-37,1 31dc-36,8 32dc-36,8 33dc-36,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 dni temperatur wyższych.... :) a jaka wartość temp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic wiecej nie umiem powiedziec tak oo zaczelam mierzyc temp zeby wiedziec kiedy owu ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co....masz cały czas wysokie temp... nie widzę spadku owulacyjnego ale może się mylę... może pójdz z wykresem do gina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem zastanawialam sie czy mialam owu w tym cyklu nie znam sie zbytnio na tym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie .... zakup sobie te testy będzie łatwiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :-) JoannaJ kochana moja zaznaczylam w poscie nizej ze czasem mam co 25 dni ale z reguly mam co 27 chociaz wczoraj zrobilam sobie bilans z 3 lat bo mam kalendarze i spisuje w nich miesiaczki i wyszlo ze nawet mialam co 22, 23 dni okres....czyli w sumie tak naprawde nie wiem kiedy mam owulacje i chyba zwariuje z tego powodu bo sluzu ciagnacego nie mam!!!! a juz powinien byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
PUSZEK a jaki masz sluz i ktory dzien cyklu? zawsze mialas ciagnacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
ja np nie mam sluzu ciagnacego sie tylko taki wodnisty ale badam sobie szyjke i mam nadzieje ze to cos pomoze:) pozdrawiam wszystkie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze to nigdy nie obserwowalam swojego ciala ale ja ogolnie mam malo sluzu i wydzielin z pochwy, 27 kwietnia mialam miesiaczke i nadal nie mam sluzu tylko jak wloze palec do pochwy to mam na opuszku taki bialy lepki plyn (klej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
no ja tez ostatnia @ mialam 27 kwietnia. cylke mam 28-29dni. dzis sluz mam taki wodnisty ale tez nie na zewnatrz tylko wewnatrz wiec badam sobie szyjke. w czasie plodnym jest wysoko i miekka a w czasie nieplodnym jest nisko i twarda. dzis mam wysoko i jest miekka wiec moze to cos da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj sie przytulalam i zastanawiam sie czy moze cos z tego byc...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
kurcze wydaje mi sie ze jak jest gesty i lepki to raczej nieplodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
moze wybadaj sobie szyjke bo z tym sluzem to tez roznie bywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
wiesz kochana w moim przypadku akurat jest tak ze po @ mam taki gesty i lepki pozniej zamienia sie w wodnisty i potem znow w gesty i potem przychodzi @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
ale kiedys o tym czytalam to znajde zaraz na necie i wkleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jest szansa ze jeszcze bede miala dni plodne za pare dni a moze jutro :-) no coz trzeba probowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
* Okres niepłodności przed jajeczkowaniem. - Występuje zaraz po ustąpieniu krwawienia miesięcznego. Składa się z dwóch etapów: Etap I suchy: charakteryzuje się brakiem śluzu w czasie którym kobieta odczuwa przez kilka dni suchość w okolicy przedsionka pochwy oraz zewnętrznych narządów płciowych. Etap ten może nie wystąpić. Etap II: charakteryzuje się lepką, gęstą i skąpą wydzieliną, która nie zmienia się przez kilka dni. * Okres płodny - Początek okresu płodnego sygnalizuje pojawienie się śluzu o nowych cechach. Jest on jasny, gładki, śliski, przezroczysty i daje się wyciągnąć w nitki (taki śluz przedłuża żywotność plemników, pozwalając im dotrzeć do jajowodów, gdzie następuje zapłodnienie). Towarzyszy mu uczucie wilgotności i śliskości w okolicach zewnętrznych narządów płciowych. W przypadku cykli krótkich, śluz tego typu może się pojawić w ostatnich dniach krwawienia lub tuż po miesiączce. Opisana tu zmiana charakteru śluzu jest sygnałem zbliżającej się owulacji (wyprzedza ją o około 6 dni). * Szczyt płodności - Jest to ostatni dzień występowania śluzu płodnego. Najobfitsze wydzielanie śluzu nie zawsze przypada na dzień szczytu płodności, może go poprzedzić nawet o 48 godzin. Jajeczkowanie występuje po szczycie wydzielania. * Okres niepłodności po jajeczkowaniu - Następuje od czwartego dnia po szczycie płodności. Po owulacji śluz znowu staje się gęsty, lepki i nieprzejrzysty lub zanika zupełnie aż do miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
mam nadzieje ze pomoglam:) mozliwe ze jestes przed dniami plodnymi ale ten sluz co teraz masz niestety zabija robaczki gdyz ma odczyn kwasny i blokuje droge plemnikom. mysle ze powinnas obserwowac sluz i przytulac sie jak zauwazysz ciagnacy sie lub wodnisty sluz:) albo tak jak ja przytulac sie co 2dzien hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo mi pomoglas, jestem dobrej mysli i mam nadzieje ze sie uda nam wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
ja rowniez zycze Tobie powodzenia i nam wszystkim starajacym sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przed chwila sprawdzilam sluz i nie jest juz gesty tylko taki jak mleko plynny ale nadal bialy.....moze dni plodne nadchodza...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! Jak dzionek wam minał????? Z tym sluzem to roznie bo w srodku zawsze mam przeroczysty albo poprostu trafiam w takie dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie z tymi sluzami to 4 swiaty, juz mi sie wszystko pomieszalo....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×