Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 901501 - ciekawa :)

zapłodnienie...

Polecane posty

PRAGNE BARTUSIA - dzieki, a ja wlasnie nie lezalam, nie oszczedzalam sie i mialam akurat stresujacy okres w swoim zyciu no i stalo sie....teraz bedzie inaczej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh ja też się boję. Byłam niedawno u znanej wróżki i powiedziała mi że zajdę w ciążę, ale dopiero na jesieni ( koło pażdziernika) i że będę miała zagrożoną ciążę :( I jak sobie teraz przypominam kiedyś byłam też u innej tarocistki i też mnie ostrzegała że pierwsza ciąża będzie zagrożona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy wpadlam i dlugo nie wiedzialm ze jestem w ciazy dopiero sie dowiedzialm jak nie dostalam okresu ale drugiego bo pierwszy normalnie dostalam . wtedy zrobilam test i okazalo sie ze sa 2 kreski. poszlam do lekarza i on powiedzial ze widzi jakies nieprawidlowosci i wyslal mnie do szpitala i tam zrobili mi zabieg usuwajacy ciaze :-( czyli ciaza tak naprawde cieszyalm sie pare dni ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRAGNE BARTUSIA - ciaze zagrozona mozna donosic bez problemu ale trzeba o siebie dbac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanananna
PRAGNE BARTUSIA tak cię czytam i życzę ci synla pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki nanana, ale nawet jak będzie córeczka to też będę szczęśliwa :) Ale czuje że pierwszy będzie syn- takie babskie przeczucie :) potwierdzone zresztą przez 5 różnych wróżek :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swego czasu miałam obsesje na punkcie wróżek i byłam u 5 różnych. Wszystkie były zgodne co do jednego, że będę mieć 2 dzieci, pierwszy syn potem córka i że będzie spora różnica wieku między dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh pojechałam do wróżki z przyjaciółką specjalnie do Koszalina. Czekałam na tę " wizytę" 2 tyg bo ciężko się dostać ( kobieta jest rewelacyjna!!!) Trochę się zmartwiłam bo powiedziała mi, że zajdę dopiero na jesieni... :( i że będę miała ślicznego synka, który będzie kopią mojego męża :) No ale z kolei byłam miesiąc wcześniej u innej babki też cieszącej się dobrą opinią i mi powiedziała że miesiąc maj będzie mi sprzyjał, tylko że nie sprecyzowała w czym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzyłam dziś rano temperaturę tak po przebudzeniu i mam 36.7 czyli o 0,2 więcej niż 4 dni temu.....mam nadzieję że to dobry objaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że wszystkie dziewczyny dziś zajęte :( A ja mam dziś wolne i wybiorę się na spacer bo ładna pogoda..... Boli mnie dziś troszkę brzuch tak jak na @ a to bardzo dziwne bo @ dopiero za 10 dni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalen1981
hej pragnę - wyczytałam, że jak po5-7 dniach od owulacji pojawi sie ból podbrzusza i/lub towarzyszy temu brązowo rózowe plamienia to świadczy o zagnieżdżeniu się zarodka, także trzymam kciuki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam koleżankę...nie mam plamienia żadnego tylko mnóstwo budyniowatego śluzu barwy biało żółtej, po prostu aż się w nim topię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
Hej dziewczyny. a ja mam taki problem nie zwiazany z ciaza ale moze jestescie w stanie mi pomoc. jakies 2tyg temu mocno uderzylam sie w udo i wyszedl wieelki siniol ktory juz praktycznie znikl ale w tym miejscu pod skora wyczuwam guzek wielkosci ziarna grochu jakis krwiak... czy to moze byc cos powaznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesz!!!! Z tym to ja CI nie pomoge bo zawsze jak siniak schodzil to dawalam sobie spokoj. Jak to krwiak sie zrobil to powinien za kilka dni zniknac ale nei wiem na bank;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
dzieki monia:) pojde posmarowac altacetem moze cos da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki :-), jestem po pracy, rano mierzylam temperature i mialam 36 stopni, czyli jakos tak nisko no nie? czo wlasciwie znaczy niska temperatura, czy ktoras wie cos na ten temat? a ta kulka po uderzeniu zejdzie tylko na to trzeba czasu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zrobilam, mialam przygotowany termometr i nawet nie wyszlam z lozka przed mierzeniem, o 7 rano :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedz mi badałaś temp pierwszy raz....??? bo z tego co wiem to zawsze przed owu tempka spada a chyba dzień po wzrasta o średnio 0,2 stopnia.... Ja miałąm np tak: 7 maja- 36.5 8- 36.5 --------Chyba owulacja !!! 9.36.6 10- 36.5 11- ? 12- 36.7 Też się nie mogę z tą temp połapać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!! Temp. trzeba mierzyc caly cykl codziennie bo tak to nic nie znaczy. A ja sie czuje koszmarnie od 2 dni mam skurcze zoladka podobne do tych przedporodowych masakra co 30 min mnie lapie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka linka
dzieki puszek:) bede smarowac altacetem. dopiero wczoraj go wyczulam.. dzis kupilam 2testy ciazowe. nie wiem czy beda potrzebne ale zawsze lubie miec w razie czego. ten jeden niby wykrywa ciaze po tygodniu od zaplodnienia ale jakos w to nie wierze i poczekam do tego 25maja. fajny prezent na dzien matki by byl i dla mnie i dla naszych mam choc moja mama juz jest podwojna babcia ale na pewno by sie ucieszyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×