Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lauren_Hill

kliniki leczenia niepłodności

Polecane posty

Znacie kogoś kto walczył niepłodność, albo ciągle walczy? Albo jest już bez nadziei na własne dziecko? Ja znam przypadek wyleczenia, na szczęście powód był prozaiczny. Jednak wiele ludzi szuka przyczyn latami. Sama się obawiam czy będę mogła mieć dziecko. Zróbmy listę klinik i lekarzy leczących niepłodność. Wpisujcie tu te warte rekomendacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście nie znam nikogo, kto leczył się z niepłodności, ale gdzieś czytałam, że w Warszawie działa klinika Vimed, która leczy niepłodność za pomocą specjalnej diety. Trochę mnie to zaskoczyło, bo nie przypuszczałam, że to w jaki sposób się odżywiamy ma tak ogromny wpływ na naszą płodność, czy niepłodność, ale z tego co wiem specjaliści tej kliniki dobierają dietę na podstawie fenotypu, bądź genotypu każdego człowieka. Dzięki tamu można mieć pewność, że dieta będzie skuteczna i bezpieczna. Może to jest jakiś sposób na leczenie niepłodności. A ty jak myślisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak się odżywiamy ma wielki wpływ tak naprawdę na wszystko. Bardzo łatwo jest zatruć organizm toksynami, co niestety prowadzi do wielu chorób. I może być przyczyną również niepłodności właśnie. Nieodpowiednie nawyki żywieniowe i styl życia zwiększają ryzyko wystąpienia niepłodności z powodu zaburzeń owulacji aż o 80%. Klinika Vimed, o której piszesz, jest zdaje się pierwszym ośrodkiem w Polsce, który łączy procedury medyczne z naturalnymi. Według badaczy z Harvard School of Publ ic Health, kobiety planujące powiększenie rodziny powinny spożywać przede wszystkim owoce, warzywa, fasolę i soczewicę oraz ryby, gruboziarniste pieczywo. Dzienna racja pożywienia powinna zawierać produkty dostarczające odpowiednie i lości cynku, magnezu, żelaza, kwasu foliowego, witaminy C oraz niezbędnych kwasów tłuszczowych. Jeśli żadne metody nie pomagają zajść w ciążę to moim zdaniem dlaczego by nie spróbować tak naturalnej metody. Mnie to przekonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli są metody leczenia niepłodności, które bazują na diecie to mnie to bardzo przekonuje, bo jeśli mnie kiedyś dotknąłby taki problem w pierwszej kolejności wypróbowałabym takie waśnie metody, jak leczenie niepłodności dietą. wolałabym nie faszerować swojego organizmu, jakimiś środkami hormonalnymi. dobrze jest znać tego typu metody i miejsca, gdzie można się leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko musisz pamiętać, że dopasowanie programu żywieniowego do fenotypu przyszłych rodziców w Vimedzie dotyczy przede wszystkim osób, których niepłodność wynika z zaburzeń owulacji. W takim wypadku diety mogą być naprawdę skuteczne i warto zgłosić się do kliniki w celu przeprowadzenia badań oraz ustalenie odpowiedniego programu żywieniowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czystym sercem mogę polecić profesora Szamatowicza. Przyjmuje w Białymstoku w ARTEMIDA CENTRUM GINEKOLOGII ENDOKRYNOLOGII I MEDYCYNY ROZRODU. Nasz problem polegał na tym, ze nie mogłam donosić ciąży, poronienia nawrotowe. Udało sie za 6 razem. Całą ciąże prowadził profesor, zlecał niezbędne badania itp. Bardzo dobry specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra klinika, do której ja sama chodzę to Klinika Galena. Mają tam bardzo dobrych lekarzy i nowoczesny sprzęt, więc polecam. Diagnostyka przebiega tam sprawnie, wiele badań jest robionych na miejscu a klinika jest komfortowa i przyjazna dla pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mieszkasz w Żarach, możesz udać się do poradni www.lekarz.com.pl. Specjalizują się m.in. w leczeniu niepłodności małżeńskiej. Nam bardzo pomogli gdy staraliśmy się o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×