Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koda

Studium farmaceutyczne.

Polecane posty

Czy ktoś z Was skończył takie studium? Czy jest to trudny kierunek? I czy warto być technikiem farmacji? Zastanawiam się nad przekwalifikowaniem, właśnie w tym kierunku. Byłabym wdzięczna za wszelkie uwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzewam ze masz
Tak, ja jestem. Osobiście polecam, a kim jesteś z zawodu? Co do nauki to troche jest. Kim jesteś z zawodu?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzewam ze masz
Przepraszam za podwójne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam administrację. Bardzo żałuję, że nie poszłam na farmację zaraz po średniej. Bardzo Cie proszę, napisz mi coś więcej na ten temat. Czy jest ciężko i czy można po takim studium znaleźć prace w aptece, lub gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzewam ze masz
Co do pracy to zawsze się znajdzie, ja akurat skończyłam staż 2 miesiące temu, teraz zarabiam netto 1900 zl ;) Ale planuje studia na kierunku lekarskim. Nauki jak już mówiłam troche jest, ale nie jest jakoś strasznie trudno, ważne jest aby systematycznie się uczyć. A no i polecam Ci państwową szkołę, dzienną. Na inne pracodawcy krzywo patrzą. I w związku z tym, że masz już wykształcenie wyższe mogłabyś zostać również przedstawicielem jakiejś firmy farmaceutycznej, ale nie wiem jak to do końca z tym jest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ci bardzo wdzięczna za informacje. Znalazłam studium, gdzie nauka odbywa się w systemie wieczorowym i co drugi tydzień w weekendy. Dla mnie to dobre rozwiązanie, bo mam 6 miesięczne dziecko i muszę to wszystko pogodzić:) Bardzo bym chciała się przekwalifikować. W swoim zawodzie i tak nie pracuję a moja obecna praca, to jedno wielkie nieporozumienie:( Wybieram się na wychowawczy i właśnie chciałabym ten czas wykorzystać, nie tylko na wychowywanie dziecka, ale i na zmianę czegoś we własnym życiu. I, mam nadzieję, zaowocowałoby to w przyszłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzewam ze masz
Skoro wybierasz szkołę wieczorową, to musisz się liczyć, że będzie Ci trudniej znaleźć pracę konkurując z osobą która skończyła dzienną. Chyba, że u Ciebie w mieście nie ma takowej dziennej to ok. :) Ale też zależy od liczby aptek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie nie ma dziennej, gdzie nauka odbywałaby się od rana. Przed chwilą dzwoniłam i się dowiedziałam, że zajęcie odbywają się codziennie od godziny 14, a dlatego tak, że wiele osób jest pracujących. Mam jeszcze jedno pytanie. A te zajęcia w laboratorium są trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto, naprawdę warto studiowac cos na medycznym, czy to uczelni czy studium. sprawdz oferte www.dental.szczecin.pl i zobacz, ze naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×