Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lauren_Hill

stopy na wiosnę

Polecane posty

Jak sobie radzicie z pielęgnacją stóp po zimie? Zbliża się sezon na japonki a moje stopy nie są w najlepszej kondycji. Nie chodzi mi tylko o malowanie paznokci i pumeks, ale o jakieś kosmetyki pielęgnacyjne. Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się nie mylę, neutrogena ma serię kosmetyków do stóp. taką mocno nawilżającą, możesz wypróbować. dla odmiany odradzam kosmetyki z avonu, te do stóp, jak dla mnie - beznadzieja, działania dosłownie żadnego, poza tym, że niektóre ładnie pachną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję od kilku dni maseczkę parafinową z Avonu. DO tego codziennie kremik i stopy zaczynają po ludzku wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z electrosoul.:) No i jeszcze do tego dorzucę, że ważna jest systematyczność w dbaniu o stopy. Czyli powtarzać te czynności co drugi dzień.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ale stopy ciężko jest utrzymać w porządku i wielkiej czyastości, szczególnie jeśłi chodzimi w japonkach przez zabrudzone miasto. Peeling jest świetną sprawą, złuszcza martwy naskórek i pozostawia skórę stóp naprawdę gładką. Do tego pumeks i kremy. Ja mam krem neutrogeny i jest spoko, jednak mała tubka jest dosyć droga. Kupiłam niedawno krem soraya do stóp i był równie fajny, a przy tym znacznie tańszy. Ponoć olejek rycynowy również jest dobry dla stóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze chciałam dodać, że aby stopy wyglądały piąknie, to trzeba zadbać jeszcze o ich pazurki. Bo przecież muszą być również pięknie pomalowane.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiker321
Odwieczny problem gdy po zimie przychodzi wiosna i trzeba w końcu odkryć stopy. Według mnie bardzo fajny jest lawendowy krem do stóp, który oprócz tego że pielęgnuje stopy, to także delikatnie przeciwdziała wydzielaniu potu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość codziennie rano
najlepszy produkt nawilżający i zmiekczajacy do stóp jaki miałam w zyiu to pianka scholla. Nie kupuję już nic innego. ejst rewelacyjna iw szystkim polecam. Sprawdźcie na damskiej torebce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście tak pielęgnuje stopy: Pumyks podczas kąpieli,następnie piling i krem :) Często nakładam na stopy grubą warstwę kremu lub oliwki i zakładam skarpetki na noc co pozwala nawilżyć skórę. Czasem zwykłe zabiegi dają lepsze rezultaty niż kombinacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×