Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajnik pytajnik

Czy pod piżamą powinno nosić się majtki?

Polecane posty

Gość gość
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś w pracy i walniesz klocka to też idziesz pod prysznic? Jak jesteś w trasie, na wyjeździe, wycieczce i walniesz klocka to z prysznicem jeździsz? Fandzolisz takie dyrdymały, że głowa mała. To że czasem umyjesz odbycioka nie znaczy, że pachniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, że jak jestem w pracy lub na wyjeździe to nie idę pod prysznic ale używam papieru zwilżonego wodą a po powrocie do domu, na pewno przed przebraniem się w piżamę i wejściem do łóżka idę pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy niech robi tak jak lubi. Po co ta cala dyskusja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co? Bo jak ktoś śmierdzi to się możne skończyć rozstaniem. Po to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie śpię w piżamie tylko w samych majtkach, które co wieczór po myciu czyste zakładam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak tu pare osób napisało, piżamę zmienia się co tydzień i gdyby spać bez majtek to po tygodniu.... fujjj.... to tak jakby cały tydzień w tych samych majtkach chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale są osoby takie jak "Kazdy niech robi tak jak lubi. Po co ta cala dyskusja? " które tego nie rozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:55 piszesz niech każdy robi jak mu pasuje, a za chwile pytasz "po co ta dyskusja?" - odpowiadam - bo im pasuje podyskutowac i niech sobie robią jak chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedział, że pizame zmienia się co tydzień? Jakieś prawo jest? Ja sobie tego nie wyobrażam. Kiedyś spałam w luźnych T-shirtach, max 2 dni w tym samym, a teraz nago. A w ogóle, to nie znam nilogo kto śpi w takiej dwuczęściowej pizamie, poza moim dziadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie noszę ani piżamy ani majtek bo strata czasu wtedy na ściąganie jak chce puknac stara wchodzimy nago do łóżka i ja walę a wtedy idziemy spać a rano zakładamy ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_kamila
jesli pizama jest wykonana z dobrej jakosci materialow, to nie ma takiej potrzeby :) polecam te z firmy Rossli, jestem bardzo zadowolona :) no i można je zamowic przez neta <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zazwyczaj pod piżamą mam majtki,pomijam już dni kiedy mam okres,bo to naturalne że mus,ą być majtki,a w pozostałe dni na noc zwykle używam wkładek z wiadomych względów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podczas okresu to wiadomo , że pod piżamą noszę , a po okresie zamiast majtek w piżamie mam pieluchę tetrową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinno! I nie jest to moja opinia, tylko fakt - tak mówią lekarze ginekolodzy. Jest nawet akcja blogerki mamyginekolog "wietrzenie narodowe". Ma cały tekst o tym, że nie wolno spać z bielizną pod piżamą. Że w łóżku spędzamy 1/3 ŻYCIA i to naprawdę ma znaczenie w czym śpimy. Ja nago akurat nie lubię, choć jest to zdrowe. Ale kupuję po prostu luźne piżamki z porządnych materiałów, np. mam 2 komplety polskiej marki Hello Morning - oni mają z bawełny organicznej. Więc moja skóra oddycha i nic nie krępuje ruchów :) https://images91.fotosik.pl/46/9a47ced4691d6ac4med.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aganienieszka

Hej. Wyprobowalam spać w pizamie bez majtek pomimo dokładnego mycia się wieczorem i rano i po trzech dniach spodnie rzeczywiście smierdzialy. Lepiej więc zakładać majtki, pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dam

My Z Żoną Zawsze Śpimy Nago Bez Majtek Nasze Dzieci Również Też Śpią Bez Majteczek Jedna Z Naszych Starszych Corek Śpi Nie Bez Majtek Ale Również Nie Zaklada Pizamki Nasze Najmłodsze Dziecko Niemowlę W Nocy Nie Śpi W Pieluszce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ekologicznie

Kochamy  spanie w majteczkach i nie szerzymy durnoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

jesli NIE zmieniacie spodenek od pizamy codziennie ylko spicie w niej np. 3 dni, tydzien itp  to spanie bez majtek jest OBLESNE

to jakby ejdne majtki za dnia pare dni nosiic, ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Superman

Ja nakładam spodnie od piżamy, na nie majtki  i tak śpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×