Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajnik pytajnik

Czy pod piżamą powinno nosić się majtki?

Polecane posty

Gość pytajnik pytajnik

Jakie jest wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma powinno
czy nie powinno, rób jak ci wygodnie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co? Chociaż w nocy dajmy skórze oddychać a dzieki lekkiej pizamie jest to mozliwe ;) W majtkach chodzi sie na co dzień, ale w nocy dajmy tyłkowi odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkistyk
Ja noszę! I dziwi mnie, jak ktoś nie nosi. Przecież szew w gatkach od piżamy włazi między..... wargi :P Obrzydliwe! No, ale jak ktoś lubi, to jego sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie noć gatek od piżamy
na głowie :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję piżamę na ubranie
wkładać w takim razie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 564654
a guma od majtek uciska brzuch .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dobre!haha!
ghghghhgh art.5 ust.6 ustep9 mówi wyraznie-"nie wolno nosic majtek po pirzama pod rygorem kary grzywny do 1000zł badz pozbawienia wolnosci do lat 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie nosze i nie wyobrażam sobie jak można nosić skóra też musi czasem pooddychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
portki od pizamy wlaza w tylek i cipke...bleee ohyda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej sypia się nago
takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuzxcvbnm,
i spicie w tej pizamien caly tydzien powiedzmy??to tak jakbyscie majtek caly tydzien nie zmienialy bleehh :O albo na dzien ubieraly te co byly wczoraj i przedwczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkistyk
Ale na łóżku czasem się wiercisz. Wtedy gatki włażą. Potem po 2 nocach trzeba prać. Kobiety! Przecież mamy tam tyle wydzielin... No co wy? Wkładajcie majtki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzący globus
Powinno się zakładać majtki pod piżamę gdyż.... bieliznę zmienia się codziennie a piżamę nie. Więc ze względów higieniczno zdrowotnych majtasy powinny być założone . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuzxcvbnm,
ja spie w koszulce i majtkach rano zakladam nowe przychodze wieczorem kapiel i znow nowe gatki...a czasem spie zupelnie nago albo w koszulce dluzszej...ale zeby spac w pizamie kilka dni to tak jakby nieswieze majtki zakladac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drapieznaaaaa
te co nie śpią w majtkach są ohydne - nie raz tak próbowałam, ale niestety często kończy się to piżamą ubadzianą w srodku zaschniętym śluzem(bo przecież każdej w mniejszym bądź większym stopniu wydziela sie stamtąd śluz), mi tam to przeszkadza, wolę spać w majtkach, ale przynajmniej jest czysto, higienicznie i nic mi się nie rozmazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkistyk
Ot co Drapieżnaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a potem
chorujecie na te grzybice pochwy ;d nie powinno sie spac w majtkach skora MUSI troche pooddychac ja spie w koszulce nocnej i nie zauwazylam ani na niej ani na poscieli zadnych sladow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhiujguigy
do 'a potem' bo pewnie miedzy udami rozmazuje ci sie ten sluz... pamietaj sluz wydziela sie zawsze, jesliby sie nie wydzielal to oznaczaloby to, ze jest cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylinka
ja zawsze nosze, jak mialabym nie nosic? bleee, dziwne bym sie czula bez gatek. no i pidzama wam przesmierdnie, gatki zmienia sie codziennie, a pidzame co kilka dni raczej, niec oblesnie jest nie miec gatek do spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylinka
jak macie okres to tez nie nosicie gaci, zeby skora mogla oddychac?? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja spie w samych majtkach
Śpię w samych majtkach, czasem jak mi zimno to zakładam spodenki i koszulkę albo samą koszulkę nocną. Nigdy nie spałam bez majtek! to ohydne, przecież śluz z pochwy itd... blee i nigdy nie miałam żadnej grzybicy ani infekcji pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powiem tak jak śpię z mężem to bez majtek i koszula nocna, zmieniam co 3dni a jak śpię sama to wkładam czasem majtki i jeszcze jedno moje spostrzeżenie.. myje się zawsze przed snem i jeżeli śpię bez majtek to rano jak wstanę to mi śmierdzi cipa bardzo a jak śpię w majtkach to cipa wtedy tak nie śmierdzi.. wiadomo rano tez się myję ale zanim to zrobię to ten smród jest okropny!!! i ktoś jeszcze wspomniał czy jak jest okres to tez bez majtek spicie to ja używam tamponów wstaję w nocy zmienić i jeszcze nigdy tampon mi nie przesiąkł więc nic się na zewnątrz nie dostało.. więc śpię różnie czasem w majtach czasem bez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigula musisz mieć grzyba
skoro 8h po umyciu śmierdzi ci ci.pka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne pytanko sa
dziwne pytanie, ale interesujące Ja jestem facetem i śpię w majtkach i piżamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zawsze śpię z majtami pod piżamą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co wy macie
za śluzy non stop :) Może upławy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuuuu... obleśni są Ci co nie śpią z majtami pod piżamą :/ aż mi się rzygać zachciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziendobtyyy
Boze, jak nosicie majtki to na chuj piżama na to pytam sie? Lepiej w samycjh majtkach i koszulce, czy coś. a Wy 10 rzeczy zakładacie na siebie : i nie pierdolic, ze spać w pizamie pare dni to to samo co nie zmieniac majtek pare dni... Pizama jest z reguły LUŹNA, i nie dotyka do narządów.. ja nigdy w życiu żadnych śladów nie widziałam na pizamie czy coś. a jak w koszuli nocnej śpię, to co, tez wszytsko brudzi mi się śluzem? Jezu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×