Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aronia7

Jak dbacie o paznokcie? Ratunkuuu....

Polecane posty

Kurde,mam wrażenie, że wszystkie laski mają piękne i zadbane paznokcie, a ja choć staram się nic mi nie wychodzi. Stosuję cążki i patyczki do odsuwania skórek i nic. Nie umiem zdecydować się na ich kształt. Raz są one w kształcie "łopatek", innym razem w kształcie "migdałka? Są mocne to fakt, bo stosuję urozmaiconą dietę, ale i tak jestem ciągle z nich niezadowolona. Dziewczyny jak dbacie o swoje paznokcie? Bardzo proszę o wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam strasznie słabe pzanokcie, choć dbam o nie jak najlepiej potrafie. Sa tak miękkie, że można je wygiąć do góry, jak kartkę papieru...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam żadnego problemu z paznokciami. nie łamią się, nie rozdwajają. co do kształtu to też mam wiecznie dylemat, ale potrafię je przypiłować tak, że ich kształt i tak mnie zadowala. poza dietą, stosuję też 2 specjalne preparaty: www.splendore.pl/Calcium_gel__15_ml_p173.html dzięki temu są jeszcze mocniejsze, potrafię przejechać nimi po drewnie i zostawić mega szramę;D www.splendore.pl/NAIL_OLIVE_oliwka_z_naturalnymi_kwiatami_33ml_p306.html i jeszcze to. płytka ma ładny kolor i błyszczący. szczerze polecam zainwestować w tego typu specyfiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×