Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta25.2

polędwiczki wieprzowe w rękawie robił ktoś??

Polecane posty

Prosze was pomóżcie, jak zrobic polędwiczki w rękawie, czy moge dodać do nich ziemiaczki? Bo nie wiem czy to mi się wszytsko dobrze upiecze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to mi się dobrze upiecze? Ziemniaki też/? A dodawać jakiś bulion do tego czy nie??? Inne warzywa typu marchew pietruszka też można??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Szkoda piec je w rękawie,bo one smażą się krotko na patelni .W rękawie i z warzywami to je ugotujesz ,to delikatne mięso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To proszę napisz mi jak to zrobić tylko bez żadnych dziwnych przypraw bo moja córcia też będzie to jadła:) A można je usmażyć apotem poddusić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie w sosie smietankowo-musztardowym z kminkiem. jak ktos kminku nie lubi mozna bez albo duszone w pomidorach z kurkami albo z sosem z sera gorgonzola(rewelka a roboty max 15 minut) mozna tez zrobic duszone z pieczarkami i pomidorami poledwiczki sa miekkie wiec smazenie trwa chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Poledwiczki kroję na kawałki ,solę ,pieprzę i smażę na oleju kujawskim -po kilka minut z każdej strony.Dodaję cebulę pokrojoną w plastry ,odrobinę wody lub bulionu i chwilę duszę.Czasem dodaję usmażone oddzielnie(do odparowania wody ) pieczarki i wszystko razem duszę parę minut.albo wrzucam sporą garść mrożonej mieszanki warzywnej krojonejw paski ,lub ugotowaną fasolkę szparagową .Polędwiczki są też dobre z duszoną papryką .To najłatwiejsze mięso do zrobienia.Podobnie można postępować ze schabem krojonym w plastry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogę je normalnie usmażyć jak kotlety w panierce, czy to się smaży bez panierki??? A w kawałki czyli w kostki??:) Dzięki za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
ja lekko rozbijam lekko w mące i smaże na patelni,potem podlewam woda i tak dochodza po przykryciem.małe pieczarki kroje na połówki albo ćwiartki i przesmażam osobno.Na talerzu na każdy kawałek polędwiczki wykladam pieczarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×