Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bernadetttkaaa

Tanie, a dobre kosmetyki!! Wpiszcie, proszę!

Polecane posty

Również polecam Sanex. Obecnie stosuję dwa- żel pod prysznic Pro-Hydrate oraz antyperspirant w kulce 7w1. Oba mogę szczerze polecić. Żel jest wydajny, ma przyjemną konsystencję. Ładnie , świeżo pachnie. nie jest to nachalny zapach, raczej delikatny. Dobrze się pieni, przyjemnie oczyszcza skórę. Nie podrażnia i przede wszystkim nawilża. Po użyciu tego żelu nie muszę stosować balsamu pod prysznic. Kulka również jest świetna. Podobnie , jak żel ma delikatny, świeży zapach. Szybko się wchłania i nie pozostawia śladów na ubraniach. Nie podrażnia, można ją stosować tuż po depilacji. Zapewnia długotrwałą ochronę przed potem i nieprzyjemnym zapachem. dodatkowym atutem tych kosmetyków są krótkie składy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bilenda wszystko co na twarz dla mnie rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejek kokosowy ładnie można nim wykonać masaż Maseczki z Dermiki Bielenda rzeczywiście dobra i tania firma, dorzucę jeszcze Ziaja:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolekkk10
Zgadzam się z poprzedniczkami ja obecnie używam #Sanex dermo7in1protection jest bardzo delikatnym antyperspirantem. Zapach przypomina mi morze natomiast jego delikatna konsystencja nie pozostawia pod pachami lepkiej konsystencji. Opakowanie jest bardzo podręczne idealnie wpasowuje się w dłoń co ułatwia aplikowanie i można go schować w torebce - nie zajmuje dużo miejsca. Działa około 18 h. Polecam ja się przekonałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość homper
U mnie efekt dostało stosowanie kremów HB - do cery wymagające. Pewnie, że od razu nie wzmocniłam cery, ale stopniowo było coraz lepiej. W tym momencie jestem z efektów bardzo zadowolona, skóra ładna, zdrowa, utrzymana w dobrej kondycji. Zmiana zdecydowanie na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najlepiej sprawdza się seria Algi morskie od Bielendy. Mam z niej krem do twarzy, serum i płyn micelarny. Cena też jest bardzo korzystna - krem i płyn kupiłam na promocji za 11 i 8 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula331
Witam wszystkich! W ostatnim czasie mam możliwość testowania produktów Sanex Dermo Pro Hydrate, dlatego z przyjemnością mogę polecić go innym osobą poszukującym delikatnych kosmetyków dla siebie, żel do mycia Sanex, jest idealny! Jest kremowy, gęsty, intensywnie nawilża i dba o skórę, a przede wszystkim nie uczula, a skóra jest wyraźnie w lepszej kondycji od kiedy mam z nim przyjemność. jest to doskonała opcja na zbliżające się lato, jestem nim zachwycona! Ciekawym rozwiązaniem które aktualnie testuje jest też dezodorant ma bardzo zgrabne i sprytne opakowanie, bardzo szybko się wchłania, oraz radzi sobie doskonale w ciężkich sytuacjach, takich jak całodzienna nerwowa praca w białej koszuli i tutaj po raz kolejny mogę go pochwalić, jak do tej pory moje białe koszule pozostały nie tknięte przez dezodorant, czym jestem zachwycona! Wydaje mi się iż ta firma pozostanie ze mną jeszcze na bardzo długo, gdybyż w każdych warunkach dobrze się sprawdza przy okazji spełniając moje najśmielsze oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetykocholiczka
Firmy Editt Cosmetics, Lemax Cosmetics (można je kupić w małych drogeriach osiedlowych lub sklepach typu "wszystko od 2 zł"), Wibo (drogerie np. Rossmann, Natura), Bell, BeBeauty (Markety np. Biedronka), Miss Sporty (sieci drogerii np. Rossmann, Dayli, Natura itp.) Kosmetyki tych marek są dobre jakościowo i ich ceny nie są wysokie (w granicach 1zł do 20zł), ja osobiście polecam te firmy i używam ich kosmetyków, zarówno pielęgnacyjnych i kolorówki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dobrej cenie jest też nowa seria Bielendy Twoja pielęgnacja, są w niej peelingi cukrowe i olejki pod prysznic. Mają działanie aromaterapeutyczne, bardzo ładnie pachną, olejek dobrze nawilża sucha skórę. Peeling ściera to co ma zetrzeć, ale nie wysusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z bielendy uzywam codziennie plynu micelarnego- expert czystej skory. i w koncu mam nawilzona skore bez wypryskow :) moj kosmetyczny must have :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosyjskie kosmetyki z serii babuszka agafia czy natura Siberica Sprawdź sobie na http://naturabazar.pl/ tam są oryginalne z tych serii prosto z Rosji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masło kakaowe z Ziai - balsam do ciała 11 zł, a krem do twarzy 4 zł w Melissie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżana
Sensique są bardzo dobre jakościowo produkty. Mam od nich kilka rzeczy, między innymi cienie, puder brazujący i konturówki do ust i jestem zadowolona. Można je niedrogi kupic w drogeriach Natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoloa90
Doskonałej jakości pudry, podkłady i inne kosmetyki do makijażu oferuje sklep www.Coletia.eu To są wyroby ekskluzywnych marek amerykańskich i azjatyckich – wiele z nich jest prawdziwym hitem w Japonii, Korei. Mają m.in. pudry Etude House, Kanebo. Polecam też od nich kremy Kanebo – głównie w kategorii dzień i noc, bo jeden krem wystarczy mi chyba na 4-5 miesięcy. Niby małe opakowanie, ale wydajność ponadprzeciętna i warto o tym wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://weronikawilk.triapolska.pl/shop.html Gorąco polecam kremy firmy Tria. Używam ich od dwóch miesięcy i jestem zachwycona efektami. Moja skóra jest nawilżona, dotleniona, miękka i zadowolona :) dodatkowo są w przystępnej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hildegard Braukmann - marka raczej mało znana, ale kosmetyki mają mega - bardzo dużą poprawę mi dali, powiedzmy, że zdecydowanie odmienili cerę - ale to oczywiście kwestia odpowiedniego dopasowania kosmetyków. To dopiero robi różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosmetyki z Łotwy są bardzo dobre, zamawiałam ostatnio z Kivvi przez stronke witalnie com pl sporo kosmetyków, żeby przyszło od razu kilka w jednej paczce i myślę, że części nie bede nawet uzywac, tylko spakuje komus na świeta na prezent. sa świetne, naturalne, organiczne, mają dużo składników naturalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterkamodelka
U nich znajdziecie bardzo dobre kosmetyki i tanie. Jak np Natura Siberica Krem Do Rąk Wzmacniający i Ujędrniający 30ml http://www.amfora.pl/natura-siberica-krem-do-rak-wzmacniajacy-i-ujedrniajacy-30ml-1074069/ . Ja nie raz się przekonałam, że te z najwyższej półki niekoniecznie są lepsze od tych tańszych, a nawet wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre ceny ma sklep Kontigo - https://kontigo.com.pl/ Ja sporo tu zamawiam :) mają super marki, niektóre takie które tylko u nich można dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w stwierdzenie „tanie a dobre kosmetyki” idealnie wpisuje się eveline. Lubię ich balsamy do ciała, pomadki… :) ceny właśnie nie zwalają z nóg, spokojnie można sobie pozwolić na zakup kilku produktów, a jeśli chodzi o jakość to jest naprawdę ok. Zresztą… wystarczy sobie poczytac w necie opinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno Nocanka jest godna polecenia jeśli chodzi o internetowe drogerie. Robię u nich zakupy ponad rok i jakiś przebojów z nimi nie miałam. Fajne miejsce jak trzeba znaleźć kosmetyk to mniej typowej skóry, a nie do skóry idealnej. Cała oferta i kontakt jest na ich stronie – www.nocanka.pl . Z tego co wiem sprzedają też stacjonarnie, ale do stacjonarnego sklepu to mam kawał drogi akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hildegard Braukmann ma kosmetyki bardzo dobrej jakości, a jednak cenę mają niską. W moim przypadku ich stosowanie dało naprawdę diametralną przemianę, sama doskonale widzę, jak dużą. Najważniejsze, że cera powróciła do normalności, wygląda dobrze - wszystko na zwyczajnych kosmetykach naturalnych. Czyli jednak można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wypróbowaną drogerię online na prouroda24.pl, jest z czego wybierać, sporo renomowanych marek jak Loreal, czy Max Factor, ale ceny raczej przystępne nawet wliczając dostawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym pomysłem w naszym przypadku były po prostu kosmetyki Hildegard Braukmann. Widzę efekty ich stosowania, dały mocną poprawę w stanie mojej suchej cery, ale oczywiście nad fajnymi efektami mocno się napracowałam. To, że systematyczność dała efekty, doskonale chyba świadczy o jakości, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faberlic_WM
Polecam kosmetyki tlenowe Faberlic. 1. Do 18 marca zarejestruj się na stronie https://faberlic.com/index.php?option=com_flform&idform=514&idperson=1000658326510 otrzymaj zniżkę od 20%na cały asortyment. 2. Do 18 marca złóż zamówienie na kwotę od 104,90 PLN* (w cenach katalogowych), a przy zamówieniu z następnego katalogu otrzymaj wodę perfumowaną Renata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hildegard Braukmann ma bardzo dobre produkty, a przynajmniej w naszym przypadku się one sprawdziły. Ogólnie - tutaj chodzi o jakość, to ona jest najważniejsza i ona właśnie powinna decydować o zakupie. Skład kluczowy. Nie kupujecie sobie kosmetyku, żeby go mieć, tylko po to, żeby widzieć efekty jego stosowania, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deeeza
Wypróbuj kosmetyki ze Starej Mydlarni. Byłam na prawdę zaskoczona, bo to pierwsze kosmetyki w takiej cenie, które na prawdę działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×