Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bernadetttkaaa

Tanie, a dobre kosmetyki!! Wpiszcie, proszę!

Polecane posty

Gość gość karolina
Ja także uwarzam, ze tanie nie znaczy złe:) jeśli chodzi o pielegnacje cery (w moim przypadku cera mieszana, z pewnymi niedoskonalosciami) urzywam żelu z biedrinki i sprawdza się znakomicie. Cena produktu ok 5zl :) Krem natomiast z ziaji 25+ świetnie matuje a jednocześnie nawilza:) cena tez przystnepna bo ok 10 zł:) Jak najbardziej polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Polecałabym Ci sklep www.coletia.eu . Mają kosmetyki dedykowane kobietom, pochodzące głównie z Japonii (warto doczytać o jakości, bo naprawdę jest ponadprzeciętna). Dodatkowo posiadają fajny system rabatów. Kupuję tam głównie produkty do makijażu ze względu na delikatną cerę. Nigdy nie miałam podrażnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkaj
Przejrzyj sobie naturalne kosmetyki ze strony www.manufakturakosmetyczna.pl Jedne z lepszych kosmetyków wg mnie, nigdy mi nie zaszkodziły, kiedyś koleżanka mi je poleciła i do tej pory się ich trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja111
Hm mówisz o naturalnych kosmetykach. Od razu mi na myśl przychodzi www.topdrogeria.pl Kupuję tam od kilu miesięcy dzięki mojej koleżance która poleciła mi zakup oleju arganowego właśnie tam. Od tamtej pory mam same miłe doświadczenie nie muszę już biegać po Rossmanach itd Tutaj mam wszystko w jednym miejscu i o wiele taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nic nie kupuje w necie bo sie nie oplaca. Co z tego ze jest taniej jak po dodaniu kosztow przesylki wychodzi to samo lub drozej. A nie kazdy kupuje wieksza ilosc by bylo warto. Lepiej sie przejsc po drogeriach. ja chodze do rossmana i natury i zawsze cos ciekawego wyszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy peeling- DOMOWY Z KAWY. Mozesz wsypac troche kawy i normalnie zalac a potem uzyc tych fusow. ja uzywam poprostu fusów z kawy ktora pijemy w domu. Do tego dodaje lyzeczke cynamonu (jesli nie jestes uczulona, bo sporo osob jest !) do tego wlewam jais zel pod prysznic lub mydlo w plynie. Taka papka nacieramy mokra skore i masujemy ( wiadomo nie do zdarcia skory ale troche potrzec trzeba ). I splukac koniec. Skora jak pupcia niemowlaka. Do twarzy polecam peeling cukrowy. Tu juz sprawa prosta jak drut. Cukier plus troche wody i masujemy twarz ziarenkami. Tu juz ostroznie bo skora twarzy jest delikatniejsza nie nacierac zbyt mocno. Efekt ten sam co z kawa. Lepiej to robic przed myciem wlosow bo jak cukier dojdzie do linii wlosow to dziala lepiej niz lakier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
peeling z kawy tez uzywam na uda jest super, dobrze dziala na cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ziaja na pierwszym miejscu.wszystko oprocz szamponow. A do wlosow joanna.i moje odkrycie joannaw na koncow ki z spteczki babuni z mlekiem i miodem.w tubce za 7 zetA.koncowki sliskie i sypkie .cudo.ale trudno dostAc.a vichy nie sprawdzilo sie u mnie.ucxula.uzywa m teraz do piet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA jak ktoś wyżej polecam porządne naturalne kosmetyki - dziadostwo z chemią kiedyś się zwróci ... Dobre kosmetyki są wydajniejsze niż te lorealy mejbeliny inne takie miss sporty. Oszczędzaj trochę i idź do daglasa albo sefory niech Ci dobiorą dobry tusz i podkład - zapamiętaj co to i poszukaj taniej - bo tam mają z 30% drożej. Ja osobiście używam podkładu clinique na necie za 100zł starcza mi na 3 -4 mc, tuszu praktycznie nie używam bo mam wybitnie grube długie i czarne rzęsy - dosłownie kilka razy w miesiącu. Puder mam super sypki sensai kanebo wart w daglasie 190zł - teraz napromocji za 149zł a na necie 120zł - starcza mi spokojnie na 10 mc. Krem do twarzy polskiej firmy beta skin ze srebrem koloidalnym lekki 500ml (krem ten ma przeznaczeniu kojenie i leczenie skóry przy dermatozach ale jako nawilżający antybateryjny pod makijaż super) 500ml - 120zł starczy mi na rok minimum. A są dużo ciekawsze naturalniejsze kosmetyki jak np tusz marki ALVA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piemoticma1987ogglt
wyprobowalam kilka tuszy loreala ze sklepu i nie bylam nimi zachwycona, wlasciwie to zawiodlam sie na nich wole multiaction za 10 zl To podróż w słońcu i mroku w cierpieniu i w zachwycie... Jasne http://www.baronsofbulls**t.com/l/20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawilżający antybateryjny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że jest coś takiego jak Manufaktura Kosmetyczna tam są kosmetyki z naturalnych składników oraz opisy i porady jak zrobić samemu jakies kosmetyki z pojedynczych składników. Myślę, że naszym żonom to by się przydało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteckas
KOleżanka Anastazja wspomniała o topdrogerii ja się przyłączam do jej zdania. też tak robię zakupki i są na prawdę ok co najważniejsze błyskawicznie realizują wysyłkę co jest dla mnie bardzo waże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy płyn do demakijażu można kupić w Biedronce, nazwy nie pamiętam, mogę sprawdzić. Ale o tym pewnie wiecie, bo w sieci jest dość głośno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaonaion
Jeśli chodzi o kremy czy kosmetyki do pielęgnacji twarzy to ja używam biodermic – seria z kwasem hialuronowym. To naturalne kosmetyki, w sam raz dla mojej cery. Ostatnio widziałam, że Paulina Sykut-Jeżyna została ich ambasadorką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz ochotę na nowe znajomości, ciekawe tematy, intrygujące dyskusje przebiegające w dobrej atmosferze, wobec tego chciałabym zaprosić Cię na profesjonalne forum ogólnotematyczne KATHARSIS. U nas znajdziesz to wszystko, a może i więcej...miłe wytchnienie od codzienności. Znajdziesz u nas dobrą zabawę w pięknej oprawie! Zapewniam, że WARTO! http://forumdyskusyjne y0 pl/ W miejsce spacji wstaw kropki ;) Pozdrawiam i czekam na Ciebie! (Jest możliwość zareklamowania swojej strony, Forum, Bloga..etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petkus
Na pewno Hildegard Braukmann, przede wszystkim za trwałość, bo skóra faktycznie wygląda super - nic więcej nie robiłam, po prostu systematycznie stosowałam ich kosmetyki. Nawet nie sądziłam, że zmiana będzie aż taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam super produkty z linii LR są oparte na bazie naturalnych produktów sama stosuje i moja skóra wygląda zdecydowanie młodziej. Firma posiada w swoim asortymencie wszelkiego rodzaju kosmetyki: perfumy, kremy, pasty do zębów itp. Ambasadorkami ich perfum są m.in. Heidi Klum, Karolina Kurnikova, Bruce Willis. Naszą Polską Ambasadorką jest Maja Włoszczowska. Najbardziej polecam perfum Lovingly by Bruce Willis. Zapraszam do kontaktu ze mną na gg: 53837104, postaram się wybrać jak lepszą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Puder Eks to najlepszy puder na świecie ,świetnie się rozprowadza ,ma lekką konsystencję i wiąże się z podłożem idealnie. Nie brudzi ubrań i idealnie dopasowuje się do koloru cery. Ma ładny zapach co ważne nie zostaje na chusteczce czy ubraniu, nie spływa kiedy się pocisz.Usuwa się dopiero w zetknięciu z mydłem z wodą.Nie trzeba co jakisz czas poprawiać makijażu. Polecam !!! Ostatnio kupiłam go chyba w Rossmannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio kupiłam tusz z firmy Celia i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje "tanie" kosmetyki: -do demakijażu seria z biedronki (nazwy nie pamiętam, mleczko i tonik) - do ust balsam rumiankowy alterry (posiadam dwa, z czego drugi służy mi jako odżywka do rzęs) - korektor pod oczy - tylko Maybelline (nazwy nie pamiętam, mogę sprawdzić) - lepszy od wielu droższych, które miałam okazję stosować - rozświetlacz do twarzy Wibo - próbowałam kilku drogich, zawsze wracam do WIBO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelacyjny jest rozświetlacz hightligther stic do twarzy od golden rose/ 2 odcienie do wyboru, łatwa aplikacja i trzyma się cały dzień, nie pozostawia żadnych drobinek, stapia się ze skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie tanie i dobre są kosmetyki firmy Sanex. Obecnie używam żelu dermo pro hydrate do skóry bardzo suchej i dodatkowo antyperspirantu w kulce sanex dermo 7w1, kosmetyki te mają bardzo przyjemny zapach i dodatkowo żel świetnie się sprawdza przy mojej suchej skórze, a kulka rewelacyjnie sobie radzi nawet w cieżkich sytuacjach typu, trzymasz jedno dziecko na ręku gonisz drugie i do tego zakupy. U mnie takie sytuacje są na porzadku dziennym i dobry antyperspirant to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×