Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Facet bez pracy to zero

Kobieta nie musi pracować, może leżeć i pachnieć- i tak ją będą chcieli

Polecane posty

Gość Facet bez pracy to zero

Kobieta nie musi być zaradna, może być nierobem, jak jest ładna to znajdą się jelenie, co ją będą chętnie utrzymywać, na rękach nosić i jeszcze się z tego cieszyć :classic_cool: Facet bez pracy jest nieatrakcyjnym nieudacznikiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocuur
a gdzie takich jeleni znalezc?:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet bez pracy to zero
Wszędzie. Mało kobiet to utrzymanki? Niektóre to podstawówkę ledwo skończyły, nigdy nie pracowały, a na brak powodzenia nie narzekały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodze sie z autorka. Jedno i drugie musi pracowac, zeby mieli szacunek do siebie i swoich wygorowanych potrzeb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet bez pracy to zero
Więc życie kobiet jest łatwiejsze. Wszystko możecie sobie dupą załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytabe
dobra , to jak to się robi bo mnie godność nie pozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakladajac ze
nie sa pasztetami i daja duzo i czesto. Porazka to w dodatku wychowywac jej bachora - owoc jej nieslubnej milosci do jakiegos posran ego drania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgvhyufguyf
HAHA i oto kolejny przykład utwierdzający mnie w tym, że faceci myślą choojami, do siebie miejcie pretensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oreore zgadzam się... "Facet bez pracy to zero Więc życie kobiet jest łatwiejsze. Wszystko możecie sobie dupą załatwić" a mało to takich co siedzą z pilotem w ręku? a mało to takich co sami oferują - siedź w domu i sprzątaj , gotuj - a ja będę zarabiał? śmieszni są ludzie którzy generalizują, wrzucają wszystkich do jednego wora. Nie wszystkie kobiety są takie, że idą na łatwiznę, po najmniejszej linii oporu. Widać nie zasługujesz by poznać taką, która chce coś osiągnąć w życiu więcej niż tylko pilnować dzieci i babrać się w garach bez konkretnej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wystarczy
nie wystarczy tylko leżeć i pachnieć żeby ja chcieli, bo jeszcze na dodatek musi się seksić , a to dopiero jest ciężka i przykra praca jeśli robi się TO z konieczności z jakimś jeleniem czy sponsorem Zapytaj o to czy seksowanie dla profitów pieniężnych nie jest uciążliwe, zapytaj prostytutki, może któraś prawdę ci powie Zresztą, co masz na myśli mówiąc że kobieta nie musi pracować? Bo w domu kobiety bardzo ciężko pracują gdy maja dzieci oczywiście mówimy tu o kochających żonach które ciężko pracują w domu opiekując się dziećmi i ciągną cały ciężar prac domowych dla męża..........może one pensji nie dostają...ale ekwiwalent wielkich pieniędzy wykonują...i nie mają czasu aby leżeć, bo pachnieć to jednak się starają ......ciekawe ....ile im zapłacić musiałby mąż gdyby te zajęcia płatne były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet bez pracy to zero
Faceci często takim niepracującym żonkom i tak fundują gosposię, więc bez generalizowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimsuislff
moja sasiadka ma 29 lat, dwojke synów, 10 i 14 lat, skonczyla podstawowke, nigdy nie pracowala, !!! i od paru lat mieszka z facetem lat 26, ktory ich utrzymuje, tatuś jej dzieci nie zyje, czyli ex mojej sąsiadki, a jakiego jelenia znalazla?!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee332
A ja mam wlasnie takiego faceta, ktory od pol roku siedzi na dupie i z szukaniem pracy sie nie spieszy, ale jak to mowi "nie jest na moim utrzymaniu" (ma kase z zarobkow za granica). Ja pracuje zawodowo juz 10 lat i teraz bede musiala przerwac prace bo sie przeprowadzamy w jego strony. Chcialabym pare miesiecy odpoczac psychicznie od pracy, ale on twierdzi ze nie ma zamiaru mnie utrzymywac i od razu mam roboty szukac :o Wkurzylam sie, bo pracuje ciezej od niego w tej zastranej polsce za pare groszy, ale przeciez nie o to chodzi? Ja nie moge sobie paru miesiecy odpoaczac? Nie mowie ze zawsze ale choc troche, zwlaszcza ze to nowe miejsce, syn do nowej szkoly itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko jak facet nie chce
pracowac to kobieta go w dupe ciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet bez pracy to zero "Faceci często takim niepracującym żonkom i tak fundują gosposię, więc bez generalizowania" To Ty chyba mówisz o tej bogatszej grupie społecznej... ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaką gosposię
a którego normalnego faceta stać na gosposię....no chyba że facet gangsterem jest (wynagrodzenie gosposi....netto 15 zł za godzinę x 8 godz =120 zł netto za dzień + składki zus+ składki zdrowotne- + wynagrodzenie za urlop...i dodajmy konsumpcję bo jak gotuje to próbuje........ a nadgodziny?.) Jak stać na gosposię to zwykle wokół takiego pełno panienek leży i pachnie , taka ich praca w pozycji łóżkowej ............a przykry obowiązek rozkraczania się nie obejmuje gosposi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara1978
a dla mnie wlasnie kobieta ktora lezy do gory dupa i nic nie robi to leser,materialistka i totalny przegraniec!!!!! kazda kobieta,ktora zna i ceni swoja wartosc robi wszystko w kierunku niezaleznosci od kogokolwiek (pomijam mamy wychowujace dzieci,ktore w domu tez maja wiele pracy) a te co mysla tylko o tym jak znalezc i wycyckac jelenia to pasozyty nic nie warte!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klara1978
to czemu takie pasozyty sa same i na brak powodzenia nie narzekaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×