Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SARIN

jak myślicie

Polecane posty

to tylko 10 cm różnicy z 170 cm,więc dlaczego uważasz ten wzrost za bardzo niski ? bardzo niski to chyba okolice 160 i mniej,tacy też się zdarzają,a facetów w moim wzroście jest wbrew pozorom trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylakowa
karakan....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla Ciebie tylko 10 cm, dla kobiet aż. To jest tak jak z piersiami, niektórzy faceci wola duze niekrorzy małe - niektorym nie odpowiadaja sie mniejsze bo maja te pare masy mniej. także sam widzisz tak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wolę małe piersi,maks do średnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Mi tam wzrost nie przeszkadza. Poza tym 170 cm, to nie jest jakos mało. Dużo kobiet jest nieco niższych od Ciebie lub tego samego wzrostu. Nie nakrecaj sie sam, bo sprawisz że stanie sie to Twoim wielkim kompleksem. Dla mnie najważniejszy jest charakter, a nie wzrost. Jak laska jest pusta to nie popatrzy na Ciebie, bo nie masz 190 cm, ale to lepiej dla Ciebie, bo po co Ci jakiś pustak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,od pustaków jak najdalej,jednak każdy z nas patrzy na wygląd,a u faceta wzrost to jeden z ważniejszych elementów,może nie jest to tragicznie mało,jednak nie imponująco,czuję się taki mały w otoczeniu niektórych mężczyzn ehhh to już się stało moim kompleksem,obserwuję pary,zazwyczaj z dziewczynami widuduję tych wysokich,niscy są zwykle sami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
I to samo działa w drugą strone, facet może lubić duże piersi, ale jeśli nie jest z kobietą tylko i wyłącznie dlatego że ma ona miseczke A,a nie D, to dla mnie taka osoba jest po prostu pusta. I liczy sie dla takiej osoby tak naprawde tylko wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
No ale to tylko wzrost. Jest mnóstwo facetów którzy są wysocy, ale nie sa dla mnie atrakcyjni, bo nie podoba mi sie np. ich twarz. Według mnie ważniejsza jest twarz, budowa ciała, sposób ubierania. Bo co z tego że facet jest wysoki, jeśli jest nieogolony, ma co drugiego zeba i chodzi ubrany w różowy świecący dres. Jak masz kompleksy to idz na siłke, wyrób sobie fajną klate (ale nie przesadzaj, bo jak sie za dużo napakuje, to to śmiesznie wygląda) Zrób fajnego fryca, kup ładne ciuchy i czaruj swoja osobowością. A wzrostem wogóle sie nie przejmuj. Bo co to za laska, której może i sie spodobasz, ale jestes wyższy od niej o pół głowy więc "och, ach, to bedzie źle wyglądać, bleeee" Dla mnie takie zachowanie jest puste. Wiadomo najpierw zwraca sie uwage na wygląd,czy cos sprawi że zacznie nam serce szybciej bić, dopiero potem sie ludzie poznają, ale bez przesday, z powodu czyjegoś wzrostu jeszcze nigdy mi szybciej serce nie zabiło "on ma 190 cm!!! och!!! " heheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ukrywam,że nie liczy się dla mnie wygląd,jednak nie narzucam jakiś chorych sztywnych wymiarów,po prostu ma mi się podobać zarówno jej fizyczność jak i zachowanie,sposób bycia,charakter i inne cechy,nie patrzę tylko na sam wygląd i nie narzucam jakiś chorych wymiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ja mam 170 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubierać staram się jak najlepiej i dbać o siebie również,wiem,że jestem niski dlatego szczególnie musze na to zwracać uwagę,żeby kogokolwiek zainteresować,nad siłką się zastanawiałem,ale jak widzę niektórych niskich i przepakowanych facetów to hmm,trochę śmiesznie to wygląda,takie małe klocki,jeśli już się wybiorę na siłownię to tylko po to aby nabrać dobrej rzeźby i odrobinę powiększyć swoje mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na kobietę jesteś dość wysoka ,byłaś kiedyś z mężczyzną Twojego wzrostu ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Tak, nie wiem ile dokładnie miał wzrostu, był troszke niższy ode mnie. Przystojny facet. Ale był strasznym narcyzem, najbardziej kochał samego siebie, wszedzie stawiał swoje zdjęcia nawet hehe :D Dlatego nam nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lol.. i kolejny wątek na ten temat ; P A jak myślisz po co Bóg stworzył 'niedużych' facetów ? Dla niedużych kobietek ofc i w drugą stronę ; D Szczerze mówiąc masz taki wzrost jak ja i mi to by nie przeszkadzało. Każdy jest inny i git majonez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
No, a z tą siłką, to własnie tak jak piszesz, czasem sie przesadzi i juz źle to wygląda. Najlepiej troche tylko ćwiczyc, raz że dla zdrowia dobre, a dwa że sobie wyrobisz klatke, ale nie bedziesz wyglądał jak jakiś pudzian. Zreszta popatrz sobie za tym w necie jest mnóstwo tematów, jak wyrzeźbic klatke piersiowa, ale nie zrobic sobie ogromniastych mułów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwny gość :D czyli nie miał kompleksów na punkcie wzrostu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł ziomki,Twój facet ma tyle samo co Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak opakowanie nie za ciekawe,to kogo zainteresuje osobowość ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie xd Samotna jestem. Chodziło o osobę, o której toczy się wątek. Mam podobny wzrost, bo 167 ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiadomo, na wygląd też warto spojrzeć, ale to wgl mnie nie jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli dla Ciebie najważniejsza jest osobowość ? a jakie cechy szczególnie Ci się podobają ? sylwiaaaa ogromniaste muły są ohydne ,nie wiem komu może się to podobać ;/ zwłaszcza gdy facet jest niski,znam jedno dobre forum na temat siłowni,czasami odwiedzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. mógłby być szczery, inteligentny, z poczuciem humoru, troskliwy, no i żeby mnie szanował- to chyba te które najbardziej sobie cenię. Może gdzieś taki na mnie czeka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ale na opakowanie nie powinien sie składać wzrost :P Jeszcze nigdy nie słyszałam od żadnej koleżanki żeby powiedziała "on jest taki wysoki! strasznie mi sie podoba" hehe :P Raczej co innego "to spojrzenie, ten usmiech, a jaka ma fajna klate" :) No a tamten koles co sie z nim spotykałam, to wydaje mi sie, chociaż moge sie mylic, że nia miał kompleksów dotyczących wzrostu. Raczej bym powiedziała że w pełni sie akceptował takim jaki jest i laski i tak na niego leciały. "Jakim sie widzisz, takim Ci widzą inni" czy jakoś tak. Koleś był po prostu zadbany. Dopasował sobie fryzurke (tak na marginesie to uważam że niektórzy faceci powinni sobie włosy farbowac, bo nie każdemu pasuje naturalny kolor włosów, tak samo jak kobietom, to tak na marginesie tylko :P ), po kąpieli smarował sie balsamem brązującym, do buzi tez używał jakiegos kremu brązującego (ale nie wszystkim faceto to pasuje) czasem odwiedzał właśnie siłke, żeby nie wyglądac jak patyczek, tylko jakos tak fajnie, no i dobierał sobie ciuchy które mu pasowały. Był zadbanym facetem i tyle. Mój kuzyn jest mojego wzrostu i od kilku lat ma żone. Tak samo jak ten mój były tez po prostu dbał o siebie, ale z umiarem. Osobiście uważam że w ten sposób powinnien o siebie dbac każdy facet. Nie lubie mężczyzn, którzy nir uzywają nawet kremu do twarzy, nie golą sie pod pachami, bo twierdzą że tak robią tylko kobiety. I potem to widać i czuć, po twarzy, nieraz pojawiają sie jakieś krosty, albo sie błyszczy z odległości kilku kilometrów, bo niczego sie nie używa, a spod pachy kłębią sie włosy i smierdzi strasznie. Facet musi być zadbany, nieważne czy wysoki czy niski. Zresztą kobieta też, nie twierdze że pełny makijaż 24 godziny na dobe heheh, no ale dbac o siebie trzeba i już. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×