Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SARIN

jak myślicie

Polecane posty

Gość Ekwiwokacja
Tak i to sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo,a na jakim kierunku jesteś ? ja byłem na technologii chemicznej i nie podołałem wyzwaniu :C z resztą nie podobał mi się ten kierunek,właściwie sam nie wiem dlaczego wybrałem właśnie taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekwiwokacja
Nie zdardze, poniewaz nigdy nie wiadomo kto to czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boisz się rozpoznania ? przecież takich dziewczyn jak Ty może być sporo... powiedz tylko czy jest to coś o charakterze humanistycznym,medycznym,przyrodniczym,ekonomicznym czy technicznym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekwiwokacja
Nie studiuje popularnych i obleganych kierunkow, a dziewczyn ktore studiuja je w takiej kombinacji jeszcze mniej. 2 humanistyczne, 1 scisly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie sporo,na którym roku już jesteś,musisz być bardzo inteligentna skoro dajesz radę 3 kierunki,jak to godzisz czasowo,przecież plany kolidują ze sobą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekwiwokacja
Plany mi nie koliduja, da sie wszystko ustawic. I mam czas na zycie osobiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze-podziwiam ... dla mnie studiowanie 1 kierunku to było bardzo duże obciążenie,a co dopiero trzy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekwiwokacja
Po prostu wszystko czym sie zajmuje to moja pasja:) Kazdy ma inne cele i plany w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie to jest to,że studia nie były moją pasją,wręcz były tam zajęcia z dziedzin z których nie byłem nigdy dobry ani nie lubiłem,teraz znowu od października zaczynam studia które nie są zgodne z moimi zainteresowaniami,po tych które bym lubił brakuje pracy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyskusja już o czym innym, ale jeszcze nawiąże do tematu ;) drogi autorze ja mam dokładnie takiego wzrostu chłopaka (do tego 2 lata młodszego). Przy czym ja mam 177 cm :) jestem z nim już 1,5 roku i nikt nie miał odwagi czynić mi jakichś głupich uwag. A jak ktoś z rodziny coś tam próbował sugerować to mówiłam: niższy to nie podskoczy, młodszy to sobie wychowam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednak jak ktoś chce to będzie :D ale to tak nie dobrze sobie kogoś podporządkowywać bo mniejszy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natallkaaaa
http://www.takeagift.pl/polecam:268330 laptopy psp komorki... ja wygrałam karte 2 gb nic nie kosztuje!! wystarczy zalogowac sie, wypelnic ankiete zbierac punkty odpowiadajac na pyt zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekwiwokacja
Widzisz Sarin, ja zamierzam pracowac naukowo i nie wybieralam studiow ze wzgledu na prace po nich. Zreszta znam tez bezrobotnych prawnikow po aplikacji, wiec argument o studiach, po ktorych jest praca do mnie nie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz,ja planuję iść teraz na studia po których mógłbym pracować w biurze,a tego w naszej Polsce nie brakuje,a co mógłbym robić po takiej zootechnice ? jak tam z danego roku,pracę znajduje w zawodzie 3-5 osób ? poza tym,bardzo mało ofert widuję w Internecie po tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku jesteśmy równorzędnymi partnerami :) nie tam, że jesteś niższy to do garów :D A i dodam, że moja mama też jest wyższa od mojego taty: ona 180, on 174

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie tradycja rodzinna już :),może dlatego Twoja rodzina jest wyrozumiała :D bardzo ważne w związku jest partnerstwo,nie wyobrażam sobie,być kogoś poddanym jak i nie chciałbym aby ktoś był moim poddańczym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekwiwokacja
Juz wspominalam, ze mi nie zalezy na mega wypaisonej pracy. Mam inne piorytety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez dobrej pracy jest mało kasy,a pasje kosztują,no chyba,że masz takie które nie są kosztowne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym,utrzymanie się,opłaty za energie,wode itp.,jedzenie czynsz,samochód etc masa spraw do opłacenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babci i dziadkowi taki układ wzrostów nie odpowiada i ciągle chcą mnie poznawać z różnymi wysokimi chłopakami :D ale wiedzą, że jestem uparta i takie postępowanie nic nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwiwokacja
Na zycie i na pasje mi wystarcza, nie potrzebuje samochodu, wielkiego telewizora czy wypasionego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednak masz opór w rodzinie,dobrze,że się nie poddajesz,poza tym dziwię się dlaczego takie pary wzbudzają aż taką niechęć otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma inne priorytety,najważniejsze to mieć satysfakcję,a jak wiadomo poszczególnym osobom co innego daje radość i spełnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo się tak przyjęło heh na początku naszego związku nikt nie brał nas poważnie. Rodzina uważała, że chce się nim tylko pobawić, bo jestem młoda itp. Dopiero jak zobaczyli, że to jednak coś poważnego, wtedy zaczęły się opory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez takie stereotypowe myślenie można kogoś skrzywdzić,naprawdę są ważniejsze w związkach sprawy niż dopasowanie wzrostemto taki tylko "techniczny" mankament ,grunt to wzajemne dopasowanie się ,wspólne zainteresowania no i chemia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopasowanie jest, chemia jest, tylko z zainteresowaniami różnie bywa ;) ale od czego są kompromisy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórzy twierdzą,że związek to sztuka kompromisu,ale jak chemia jest to resztę się też jakoś ułoży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylkowaaaaaaaaaaaa
ja jestem niska 161,ale faceta mam wysokiego 184,ale nic się nie przejmuj,chodziłam też z 4 cm wyższym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×