Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SARIN

jak myślicie

Polecane posty

Gość Sylwiiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
No mi sie własnie takie masakryczne muły też nie podobają. Taki pan bez karku to nie dla mnie :) Ale ładnie wyrzeźbiona klata to jak najbardziej, cos w tym guście, może lekko większe muły heheh http://img105.imageshack.us/img105/4905/przod3vr7.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł ziomki na pewno gdzieś taki czeka ;) Sylwiaaa kremów używam,żeby mi się pysk nie świecił,depiluję się również,no ale zdarza się,że kobieta powie,przecież on taki niskiiii... z resztą nawet na historii nauczycielka nie mogła wyjść z podziwu dla Hitlera ,że taki niski tak daleko zabrnął i że miał takie powodzenie u kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrrr.. ciasteczko ; D Idę ogladać film, ale jeszcze wpadnę, bo fajnie mi się z Wami pisze ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie czekamy,za ile wracasz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrzeźbiony elegancko,ale mi do jego figury jeszcze daleko,bo na razie tylko myślę na pójściem na siłownie,hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bling Bling Bling
Niski facet nie ma tylu problemow, co wysoka kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ale dla mnie osobiście takie kobiety sa głupie. No bo jak można powiedzieć "on jest taki fajny, przystojny, podoba mi sie, ale sie z nim nie umówie, bo nie jest tak wysoki jak michael jordan, och ach" :D Od razu mam przed oczami ubraną cała na różowa panienke, z saienm w głowie zamiast mózgu. Twoja nauczycielka też nie wykazała sie zbytnia inteligencją "był niski, ale mimo to daleko zaszedł" :D co to za argument wogóle :D Według mnie to są takie same osoby, które np. beda z kimś do momentu aż któregoś dnia np. straci prace (to juz nie bedzie idealnie, wiec trzeba sie zmyć, albo trwac i cierpiec i okazywac cierpienie i niezadowolenie bo nie ma sie dokąd pójść), albo sie rozchorujesz to nawet do Ciebie nie zajrza, no bo po co, lepiej pójśc z koleżankami na kawe i sie obrazic na Ciebie, że masz 40 stopni gorączki a w łózku leżysz i sie z nimi nie spotkasz :D PO prostu tacy ludzie którzy z pozoru może wydaja sie fajni, ale w rzeczywistości, gdy tylko cos jest troszke nie halo zaraz zwijają żagle. Dla mnie po prostu argument "bo jest za niski" jest zbyt błahym żeby sie z kimś nie spotkać, wysmiałabym taka osobe. Wszystko jest okej, fajnie sie dogadujecie, jakaś chemia jest, to naprawde jest błahy powód żeby sie z kims nie umówic. Co innego jak ktoś nam sie wogóle nie spodoba, to co mówi, czy to jak wygląda. Podam prostu przykład. Któregoś dnia jechałam autobusem i przezyłam prawdziwą traume. Podszedł do mnie koleś i ni z tego ni z owego trzasnął "może pójdziemy na browara?!" lol fajny tekst na dzień dobry. Miał maksymalnie nieświeży oddech, patrzył mi sie w nie te oczy co trzeba, jeśli rozumiecie co mam na myśli, miał dużo brudy za paznokciem, jak to zobaczyłam to zrobiło mi sie słabo i mówiąc krótko nieco od niego...hmm...niemiło pachniało :D Nie, nie był pijany, był po prostu niechlujny, wstrętny i odrażający. Powiedziałam n"ie dziekuje" i sie zaczeło! "dlaczego nie?" "Ale czemu? powiedz dlaczego? no chodz...czemu nie?" ja pierdziele! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to facet miał odwagę :D można go za to podziwiać,ja bym się w życiu na takie coś nie zdobył,tzn. nie że wyskoczyłbym z tekstem chodź na browara,ale że w ogóle zagadać tak do nieznanej dziewczyny ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,może się boją opinii koleżanek,że on taki mały,albo ,że nie będą mogły założyć butów na obcasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby jakie problemy ma wysoka kobieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekwiwokacja
To, ze faceci wola niskie i drobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kobiety,dużych i dobrze zbudowanych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metrowa
sama mam 155,więc taki wzrost dla mnie jest najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekwiwokacja
Moze jestem lepsza morlanie, ale wyglad dla mnie to sprawa drugorzedna, moze miec nawet 150 cm ( ja mam 180cm) jesli bedzie odpowiadal mi intelektualnie. Ba, bylam zauroczona bardzo silnie w chlopaku ktory mial prawe 160 cm. A jesli chodzi o preferencje i gusciki to osobiscie nie znosze umiesnionych facetow. Uwielbiam szczuplych, wrecz chudzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na kobietę jesteś bardzo wysoka :D Nie przeszkadzałoby Ci,że partner jest od Ciebie mniejszy ? Pary gdzie kobieta góruje przyciągają wzrok,takie związki są narażone na drwiny ze strony postronnych(społeczeństwo jest jakie jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekwiwokacja
>Nie przeszkadzałoby Ci,że partner jest od Ciebie mniejszy ? Nie mam inne warunki, ktore sa o wiele wazniejsze >Pary gdzie kobieta góruje przyciągają wzrok,takie związki są narażone >na drwiny ze strony postronnych(społeczeństwo jest jakie jest). Szczerze mowiac to mam to gdzies, nigdy nie patrzylam na cos tak wyswiechtanego jak opinia spoleczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie masz rację,nikt na poziomie nie będzie robił z tego sensacji czy szukał zaczepek :D ale jednak mimo wszystko jesteś jedną z nielicznych która takie coś dopuszcza :D niskie dziewczyny chcą zazwyczaj wysokich,a co dopiero wysokie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie warunki są ważniejsze od wielkości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekwiwokacja
Zeby on byl ode mnie zauwazalnie wyzszy to musialby miec z 190;) Ale osobiscie mam to gdzies, sa o wiele wazniejsze sprawy dla mnie. Szukam faceta, ktory: 1. Uszanuje moje poczucie niezaleznosci, nie bedzie chcial ze mna spedzac czasu non stop, bedzie szanowal moje pasje i zainteresowania, nie bedzie usilowal ze mnie zrobic kury domowej. 2. Nie bedzie marzyl o cieplym rodzinnym domku ani o gromadce dzieci 3. Bedzie szanowal moje marzenia i nie przeszkadzal w ich realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Spełniam te wymogi zwłaszcza punkt drugi,nie chcę mieć,szukam bardziej życiowej towarzyszki niż żony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przecież są Panowie,co mają 190 ,ba nawet ponad 2metrowi się trafiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekwiwokacja
To ciekawe, jeszcze nie spotkalabym faceta, ktory nie chcial aby jego partnerka miala bogate i ciekawe zycie, raczej szukaja milej, wrazliwej, uleglej, zapatrzonej w niego jak obrazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekwiwokacja
>ale przecież są Panowie,co mają 190 ,ba nawet ponad 2metrowi się >trafiają. No to co, jesli bedzie szukal zony i matki swoich dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię ludzi,którzy są fanatykami,obojętnie czego,partnerów,religii,partii,idei,preferuję ludzi podchodzących do życia z rozsądkiem,z resztą po co mi kobieta zapatrzona we mnie ? taka uległa kobieta po czasie staje się nudna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekwiwokacja
Ja tam do zycia nie podchodze z rozsadkiem:) Mam swoje plany, nie zamierzam ich zmieniac, bede z kims to bede, a jesli nie to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzieci to bardzo duży obowiązek i wydatek,strata nerwów czasu,po co marnować życie dla dzieci,skoro można poświęcić czas i pieniądze np. podróżowaniu po świecie,na własne hobby: u mnie jazda rowerem ,krajoznawcza i rekreacyjna,Polska bogata jest w ciekawe miejsca,gdzie można dotrzeć rowerem...,na wyjazdy na koncerty itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie planów nie mam,nigdy nie miałem,mam jedynie założenia i niekiedy udaje mi się je wypełnić,póki co jestem jeszcze młody,mam 20 lat muszę zdobyć zawód,znaleźć jak najlepszą prace,a potem pomyśleć co dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekiwokacja
Widzisz, jak sie zaczyna szukac to wyglad spada na dalszy plan. Ja raczej nie chcialabym faceta pracujacego w jakiejs firmie, wolalabym aby podzielal moja pasje do nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×