Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Gość Blanka Zet
Jak byl malutki to wtedy wedrowal do babci, ale to bylo sporadycznie. Jak juz podrosl to zawsze ze mna, lub z nami. A propo roztkliwiania sie, coz no mialo w pewnym sensie miejsce na poczatku po tym jak odeszlam od niego. Ciagle zadawanie sobie pytania-DLACZEGO?????!!!!!!!! Mialo byc tak pieknie, mielismy byc super rodzinka, dlaczego tak sie nie stalo... Ehhh... Dobrze ze mialam wsparcie mojej mamy. A i najwazniejsze, to ten malutki czlowieczek, on dawal mi wieeeelka sile, i nadal tak jest:D Pozniej zaczelismy troche niesmialo siebie poniekad wspierac, ulatwiac sobie zycie z moim mezem, no i jakos jest ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, to ja was podziwiam za to, że jakoś sobie to wszystko ułożyliście i potraficie wychować dziecko w poczuciu bezpieczeństwa. To dojrzała postawa. A rozstać się z mężem i żyć z nim w pozytywnych relacjach to już w ogóle sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Kochana ja tez w to sama nie wierzylam, ale chcialam i sprobowalam sil, on tez i jak widac da sie. Nie Ty jedna to podziwiasz, ale jezeli chce sie dla dziecka jak najlepiej to naprawde da sie... Trzeba tylko chciec i robic cos zeby bylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aganieszka32
Tak, Hania ma recję.Nie tylko trzeba dojrzeć do bycia w związku, ale i do rozstania na poziomie. Choć zaryzykuję,że i do samotności tez trzeba dojrzeć, tzn pogodzić się z nią. Ja nadal nie umiem-chciałabym już na nic nie liczyć, nie mieć krztyny nadziei. Zmykam spać Dobranoc wirtualne koleżanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Hanus juz uciekasz??? :( Ale dziekuje za mila rozmowe, milo sie rozmawialo:D Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Aga Ty tez uciekasz? :( Dobranoc kochana:D Non lans gdzie sie podziewasz??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Haaaalo... Jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
Witam Was dziewczyny 😘! Jeden wieczór bez Was a już mi się stęskniło. Blanka- Pani z teledysku nie wiem czy mi się śniła, ale coś w tym musi być, bo pierwszy raz od kilku lat zdarzyło mi się zaspać do pracy. Czyżby jakiś podświadomy błogostan we śnie????? Hmmmm, czytałem Twoje wypowiedzi - pełny szacun; Hanuś - co do włosów, to ..... wole czarnule, choć jak zwykle od reguły są odstępstwa. A kolor włosów u Pani z teledysku zauważyłem jak po raz drugi ogldałem go, za pierwszym razem patrzyłem na co innego ..... Aga 32 - ten tekst z Titaniciem i Arką Noego, BOMBA, od dziś staje się moim mottem w pracy. Pozwól mi go sprzedać dalej, proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
i jeszcze jeedno Hanuś, ważniejsze to co w głowie, a nie na głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aganieszka32
Witaj Haniu. A coż się stało? Może napiszesz,to bedzie lżej? Hej lans-a może imię podasz czy wolisz pozostać incognito? A sprzedawaj ten tekst,ja go w sieci znalazłam. Cudny jest,aż w pracy sobie powiesiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
Hej, zaraz jutro ten teskt pusczcze w pracy, tymbardziej że narade mamy jutro, nie muszę być incognito, dano mi Grzegorz na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
nie ma to jak mądrość ludowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aganieszka32
Fajne takie mądrości. Ja to chyba umieszczę pod galerią moich prac, w końcu amatorka jestem! Ale zauważ...takie to oczywiste, a ciężko byłoby wpaść na takie zestawienie,co? Tu Arka, tu Titanic, hi hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aganieszka32
Aha, to witaj Grzegorzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
nie no zestwanienie prima sort, oczywsite i życiowe, wybacz ale ja dziś tak troche z doskoku. Pryncypałowi zachciało się jutro narady i musze pare rzeczy przygotować. Jaeny jak ja nie trawie tych nasiadówek i słuchania mojego szefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
tymbardziej że koleś nawet wysłowić się poprawnie po polskiemu nie potrafi, mieszanka Ferdka Kiepskiego z Kononowiczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aganieszka32
O rany, to mieszanka wybuchowa! Ja też "doskakuję",bo robię dekoracje do pracy, no nazywa się,ze to dzieciaki robią. Jednak nie narzekam, lubię takie dyrdymały robic. Ot, odskocznia np po sprawdzeniu sterty zeszytów i czytaniu głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
a na jakie święto szykujesz dekoracje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aganieszka32
zadne święto. Ja lubię dekoracje-byle by kolorowo było.Mam więc ich w pracy sporo-no część dziecaki zrobiły. Ponadto mnóstwo kwiatów. to tak przeciwnie do domu-ogrom dekoracji w pracy,a w domu niemal nic. Ale kwiaty i tu i tu. A ty pewnie w myśl zasady -szewc bez butów chodzi, skoro leśnik, to zero roślin w domu? Czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
nie no racja u mnie w domu rośliny jakoś nie mają się za dobrze i nie służy im mój squot, no poza grzybami na ścianie, ale grzyby to nie rośliny :) cześc Blanka - Ty znowu swoje? Jako DJ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Co ja zrobie ze podoba mi sie ten teledysk i ta muzyka...:) Swietnie odwzorowuje moja nature;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aganieszka32
Hej Blanko. Oj, zostałaś wczoraj sama, wymiękłyśmy z Hanią. A ja dziś też nie za długo, kurcze, trzeba rano wstawać-nie znoszę tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
A u mnie kwiatow prawie zero, stoi jakis storczyk i kaktusow kilka. Nie lubie i nie znam sie na doniczkowych. Wez sie polap co ktory lubi, czego nie lubi, co mu przeszkadza, itd. I moze jeszcze mow do nich bo lepiej rosna niby, he he. Wole kwiaty ciete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
Ja nic nie ma do Twoich kawałków Aga, a kto rano lubi wstawać i to wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
a ja wole rośliny wok-ół domu i za płotem, w domu zazwyczaj padają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aganieszka32
No są tacy wariaci,co z radością wstają rano.Ja nie-dla mnie praca mogłaby sie zaczynać od 9, to byłoby ok. Choć co tu narzekać, inni wstają jeszcze wcześniej,a ja marudzę jak panienka z okienka! Ale co mi tam....mogę sobie pomarudzić, stara panna, to wolno mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
też pasowałoby mi od 9.ale Ty masz za to stado młodxzieży na obudzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×