Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Gość Blanka Zet
Nie ma co brac na powaznie horoskopow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś, może a karnacja do Ciebie pasuje???? - "solara" to ja nie jestem:-) Oczy mam raczej duże. Nogi chyba krótkie - przy moim wzroscie inaczej się nie da. Hanuś ja jestem przyziemny, zwykły szary żuczek leśny - ?????? a nie zielony?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jaki jestem i czy mam skorpiona w znaku czy zdechłą mysz, to rzadko bardzo czytam zodiaki, choć nie wiem czemu tak źle sie mówi o skorpionach a wiele takich opinii słyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Co do solarki to nigdy nie bylam i nigdy nie zamierzam. Szkoda byloby mi mojej skory i zdrowia. Jesli opalanie to tylko na sloncu i tylko aktywnie, zadnego lezenia plackiem-nie uleze tak nawet 5 minut. Jak dla mnie takie kobiety po solarce to takie wstreciuchy pomaranczowo-zolte fuuuj... Jak widze faceta po solarce to kojarzy mi sie z jednym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robiłem ttych asc...... nie znam godziny urodzenia a co dożuczka to po prosu wole realizm i racjonalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Blanka, to dziecku skraca sie włosy jak ma 6 miesięcy??? debilizm. A co w tym debilnego widzisz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Poczekaj czekam az mnie Hania oswieci co jest debilnego w skroceniu wloskow dziecku 7 m-cznemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeeny ale składnie to zdanie napisałem, bomba, jak ja mature zdałem?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hance chyba chodziło o debilizm że dopiero po roku naród ściana włosy dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozumiałam, że jak się skróci włosy, jak malec nma pół roku, to jest Ok, a jak 7 miesiecy to już nieeee.. myślałam, że to jakis przesąd... Włosy to sięścina jak tego wymagają - wg mnie. znam dzieci półroczne, co nie maj za wiele do ścięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Ok, dobra jestem debilka. Moje dziecko urodzilo sie majac sporo wloskow, urocze czarniutkie. Jak mial 7 m-cy jak wiadomo nie jest to dziecko juz tylko lezace a siedzace i takie pejsy nachodzace na uszy wedlug mnie nie sa ladne i dziecko wyglada jak zaniedbane i w ogole jak sierota. No ale Hania pewnie uwaza tak jak jeszcze co niektorzy w to ze w ten sposob skraca sie rozum dziecku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Paranoja... Podziwiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, pierwsze słyszę o skracaniu rozumu.... ja to widzę tak jak u dorosłego: masz potrzebę to tniesz, a nie oglądasz sie na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę że chodziło o to, że ścina się jak jest potrzeba a nie jak przesąd mówi, ja tak Hanke zropzumiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Grzesiu jak widze faceta po solarce to mam wrazenie ze facet jest zniewiescialy, metroseksualny albo co gorsze...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie o to mi chodziło, Grzesiu. Co tam słuchać ludzi... jakbym ich miała słuchać, to pewnie bym była tlenioną blondynką po solarium, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Jakos inaczej tamto zdanie zabrzmialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
ba nieźli są kolesie po solarze Bleeeeeeeeeeeeeeeeeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka no to wybacz, ze inaczej zabrzmiało. debline dla mnie jest czekanie na... nie wiem, które urodziny, by ściać dziecku włosy... jak ma być mądre, to czy łyse, z lokami czy fryzura po strzyżeniu takie będzie... jakby włosy były wyznacznikiem mądrości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Taaaaaaaaa... I jeszcze spodenki w palmy albo kwiaty do tego taka koszula lub nawet rozowa. Brrrrrrrrrrrrrrrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, zdania nie brzmią na forum, stąd tyle nieporozumień na forach, rozmowa to nie tylko słowa/wyrazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak koleś postawi im do tego hamburgera w mcdnalds to pełnia szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×