Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Gość Blanka Zet
Mam taka nadzieje,ze nie tylko do Hani:D He he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety u mnie w grupie są zajebiste, laski z którymi można konie kraść, przynajmniej niektóre - ale mężatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka, hmmmm na konsolach w ogóle, a gry to tylko co niektóre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.zend2.com to strona na którą wchodzisz jak nie chcesz być widoczna dla tych co neet w pracy kontrolują albo jak chcesz wejść na zablokowane strony np nk, czy you tube. I w okienku na dole wpisujesz żadaną stronę i wchodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Bo zdecydowalismy sie na konsole Playstation 3 i gre Gran Turismo:D Moje dziecie i tak grywa sobie na kompie, ma okreslony limit czasowy wiec jako ze jest juz sporym chlopcem to ma potrzebe nie tylko korzystania z programow multimedialnych edukacjnych na logike, myslenie, sprawnosc manualna, sluchanie ze zrozumieniem, itp. ale tez i zagrania w gre wyscigowa. A skoro grywa sobie w takie no badziewiaste zwykle gierki w internecie to postanowilismy kupic mu konsole i zeby mogl sobie grac na 47 calach w jakosci HD w super gre. Niech ma chlopak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Ale Wy niecierpliwi! Calkiemjak ja:D O widzisz Grzechu, mezatki sa ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, to nie ma reguły, nie mężatki też potrafią być ok, tylko mężatki są takie wyluzowane, bezpruderyjne, fajnie świntuszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
A no moj slubny taki mi prezent dal na imieniny, to musialam przyjac jak mi kurier wniosl do domu:D Mialam wygonic? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna opowiadała jak jej kumpela poszła do ginekologa, wymyła się, ogarnęła, wyperfumowała na łonie, ale nie kapnęła się że to był deo z brokatem i ginek miał niezłą polewę z niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyluzowane, bezpruderyjne, fajnie świntuszą - że co?????????????????????? Grzesiu, a Ty przypadkiem nie byłeś jak czorny kilka dni temu z tym świntuszeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Ja zartowalam o mezatkach. Stan cywilny nie ma znaczenia jaki kto jest, zadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
To chyba cos nie halo z nia skoro sie perfumuje w miejscach intymnych... A w ogole to wspolczuje ginekologom, czego to sie oni nie naogladaja...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o co Haanuś chodzi????????? jaki czorny??? no ale takie fajne mężatki poznałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Biedne chlopy z nich... Ale, ale... Maja tez i super widoczki:) He he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych cech- mnie one bardziej pasują do niezaobrączkowanych, bo mężatka kojarzy mi się z kimś statecznym, bardziej poważnym... no ale ile osób, tyle opinii. Blanka, to niezłe prezenty małżonek Ci kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem czy o sobie czy o kumpeli, też nieraz nie zazdroszczę ginkom, ale w końcu to sama medycyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
O, ja mam fajnego ginekologa:D Super facet. Ostatnio w McDonaldzie go spotkalismy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Prezent bardziej dla nas obojga czyli dla mnie i syna, co by sobie bajke ogladal jak w kinie:D Heh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Wiecie co, ja bym w zyciu z wyboru nie poszla do starego ginekologa i do kobiety tez nie. Brrrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, mnie to zawsze zastanawiało, jak tacy meżczyźni patrzą na swoje życiowe partnerki - bo przecież chyba "powinni" patrzeć inaczej niż na pacjentki... Byłam ostatnio na jakichś imieninach, zaproszono też ginekologa, więc oczywiscie panowie pytali - jakie są kobiety? a ja w milczeniu czekałam, co powie, bo dawno, dawno temu i ja byłam jego pacjentką:-) Świat jest mały;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
No konsola dla syna ma sie rozumiec:D Ale ze wiele rzeczy robimy wspolnie to i bedziemy razem grac, bo nie wierze ze nie bedzie chcial sie scigac z mamusia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×