Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Gość Blanka Zet
Ale ten glupi jasiek w czasie porodu to jakas bajka z kosmosu Haniu wzieta jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
I tak sam sobie lezales zuczku lesny...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, nie wiem, coś tam dają, skoro się nic nie pamięta i nic nie czuje. Jak będę po cesarce, to powiem więcej;-) Lubię tę piosenkę:-D To dla niej były chyba takie chwile, kiedy się niewiele później pamięta z nadmiaru wrażeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak blanka, tak sobie lażałem na dechach,patrzyłem na księżyć, w dali było słychać rzekę na kaskadzie jak szumi, żaby kumkały, i ta piosenka grała przy mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Ja pamietam jeszcze ze szkoly rodzenia, przy cesarce podaja znieczulenie przewodowe tzn. podpajeczynowkowe (PP) lub zewnatrzoponowe (ZZO) lub ogolne czyli narkoza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Hanuś a Ty z kim bys tak polezala ze swiata showbizu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Bo jest lepiej rodzic bez znieczulenia Grzechu. Ja dostalam pochwale od personelu a maz byl dumny jak paw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, mnie wystarczy zwykły facet, który choć czasem słucha, co do niego mówię. A jak się czasem sam z siebie odezwie, to będzie bezcenny. I żaden showbiznessowiec sie z takim nie równa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jakiś wielki sentym,ent do koncertu U2 z chorzowa z 2009 pewnie dlatego że miałem być z nim z moją ex ukochaną, i jak do tej pory oglądam go w necie to jakoś tak dziwnie mi sie robi ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Nie, personel kocha babeczki ktore nie wydzieraja sie w czasie porodu, nie blagaja o cesarke, nie krzycza "ja juz nie chce rodzic!!!!", sa bardzo swiadome po co tu sa, sa po szkole rodzenia, nie wyrywaja sobie wenflonu, dobrze wspolpracuja, same staraja sie redukowac bol metodami ktorych uczyla polozna w szkole rodzenia, nie schizuja, zachowuja sie normalnie a przede wszystkim maja swiadomosc ze rodza dziecko o to ono wykonuje najciezsza prace z calego towarzystwa i trzeba mu pomoc w tej trudnej drodze na swiat. To tak w skrocie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a byłeś sam na tym koncercie? Moja koleżanka z pracy tam pojechała w ramach prezentu na rocznice ślubu. Powiedziała, ze nie zapomni do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
To nie byla pochwala za rodzenie bez znieczulenia. Hanuś moje pytanie bylo takie na luzie z kim bys polezala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×