Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Gość Blanka Zet
Obok kobieta rodzila to nawet ja mialam jej dosyc. Takze naprawde praca poloznej to baaaardzo ciezka praca i niedoceniana jak sama polozna mi przyznala. Oczywsicie to nie tyczylo sie do mnie:D Ja bylam pilna uczennica w szkole rodzenia, duzo czytalam, duzo sie dowiadywalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka -z tym do kochania albo jakimś do przyjaźni:-) Jutro znowu nie idę do roboty, fajnie mam, co?:-D ciastek nie bedę już piekła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
A dzieki Grzechu, dokladnie tak-zuch dziewczyna:D:D:D Rodzina byla ze mnie dumna:D I sama mialam poczucie ze odwalilam kawal dobrej roboty-bezcenne...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
I bardzo jestem szczesliwa, ze nie zamienilam swojego porodu w koszmar. Do dzis sobie wspominamy... Ojej... Ale sie rozmarzylam... Az zaraz chyba sobie popatrze na zdjecia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Ooooo to dzis chyba dluzej pogadamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Hanuś dalej kopie, co by wode odprowadzić. A to masz remoncik w domu?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak wieczne remonty, u mnie to samo choć nie raz mam ochotę rzucić to w cholerę, bo czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Grzechu jasne ze mam! To najpiekniejszy i najszczesliwy dzien mojego zycia!:D:D:D:D:D:D:D Ale nie ma na nich hardcoru, nie ma widokow krwi, itp. Jest szczesliwa kobieta, usmiechnieta (zdjecia robione w czasie pomiedzy skurczami), maz uwiecznil pierwsze spojrzenie synka na mnie gdy tylko otworzyl najpierw jedno oczko i po chwili drugie, taki malutki kochany bezbronny "kurczaczek":D i jak dotykam synka wlasnie witajac go na swiecie-nigdy nie zapomne tego uczucia, tego momentu... Mam zdjecie jak synus lezy u mnie wtulony, pozniej jak ja leze usmiechnieta od ucha do ucha i jak sie usmiechamy ja i maz... Bede to pamietac do konca swoich dni...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
A to wszystko przed Wami dopiero... Zazdroszcze Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, moi znajomi zrobili córce stronę internetowa, małą ma juz ponad 2 lata, są na stronie zdjecia od narodzin, zkrwawyi scenami włącznie... dla mnie to zbyt intymne, by pokazywać wszystko światu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Grzechu po prostu tak bylo...:D A moje dziecko uwielbia ogladac te zdjecia, i jest szczesliwy ze mama tez byla szczesliwa ze on przychodzi na swiat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Łódź prawie jak Wenecja - Bzura i Ner, w większości pod ziemią, ale woda iprzecież przez ziemię przesiaka, a jak zalało kalalizacje, cmentarze, zwierzątka i inne, to woda niesie te brudy... i marchewkę kupimy za 2 miesiące wyhodowaną na tym naturalnym nawozie... Grzesiu, a co Ty remontujesz? w środku czy na zewnątrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to wszystko przed Wami dopiero... Zazdroszcze Wam. - Blanka, nie zazdrość, tylko bierz się do roboty. Ty w przeciwieństwie do mnie masz z kim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Haniu to juz wiesz dlaczego czasami nie jestem wylewna... Po pierwsze jestem zasadnicza osoba i mam zasade ze nie umieszczam zadnych zdjec w internecie mojego dziecka, a zamieszczanie zdjec z tak waznego i jakze intymnego wydarzenia jakim jest porod-narodziny dziecka to jest dla mnie po prostu jakis kosmos, no mega niezrozumiale... Glupota wrecz, tak jak upublicznianie zdjec dziecka siedzacego na nocniku lub o zgrozo z widocznymi miejscami intymnymi np.w czasie kapieli lub przwijania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Hanuś w środku już chyba zakończyłem z grubsza remonty, tj podłogi, płytki, ściany, z zewnątrz otynkowałem, obejście ogrodziłem, i garaż wyremontowałem, nie wiem po co i dl a kogo bo to nie moje tylko wynajmuje, ale dziadostwa strasznie nie lubie. Poza tym na niemyślenie najlepsza jest robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, Blanka. Fajnie, jak taki mały aniołek przychodzi na świat, fajnie, jak rodzice sami sobie robią pamiątkę zdjeciami z pierwszych chwil życia dzieciatka, ale cały świat nie musi oglądać ich dziecka jeszcze nie umytego/nie wytartego po urodzeniu się... każdy jest inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Haniu a ja niby z kim mam???? Ja z mezem rozwodu nie mam ale i z nim nie jestem. A jak sie zalogowalam na Naszej Klasie-portalu ktory przestal miec swoj sens, to wrecz zasypywano mnie dlaczego to ja nie pokazuje zdjec synka... No matko boska... Jak mozna nie zamiescic zdjec dziecka? He he;) No coz, ja wole wyslac kilka zdjec wybranym osobom znajomym z ktorymi mam kontakt i osobom z rodziny niz publikowac w internecie. I tak trudno bylo co niektorym zrozumiec, dlaczego nie chce zamiescic zdjec tak pieknego dziecka... A no dlatego, ze moje dziecko nie bylo, nie jest i nie bedzie jak ja to nazywam "dzieckiem Naszej Klasy" he he;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dzieciątka tak dla świata na widoki nie wystawiałbym, to takie małe prywatne sacrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×