Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

czyli jednak coś tam na dnie zostało, jakaś troska, nie taka do końca obojętność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Hmmm... Nigdy nie bedzie mi obcy, a ja jemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Ujelabym to inaczej Grzesiu... Mimo wszystko nie chce zeby cos mu sie stalo kiedykolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym promyczkiem to mi się tak napisało... bo ta druga osoba chyba powinna rozjaśniać wszelkie mroki codzienności. Szorstki - opisywać mam tak samo jak ten specyficzny brzuch, od którego miękną nogi?:-) żaden metroseksualny. zdecydowany. z owłosionymi nogami:-) i takie tam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Eeeeeeeeeeeeeeeej Hanka! mamy takie same gusta... Mrrraaau...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Ale nie wiem czemu uwazasz ze Olivier nie jest meski... Mysle, ze zbyt malo ogladasz go w tv:D Jest baaaardzo meski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Czy spalilibysmy mosty? Nie wiem, tego nie wie nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
O tak! Zadnych depilacji u faceta! Ma byc szorstki i drapiacy he he;) Kochana a wiesz ze jestesmy idealnymi partnerkami? ;) Nie musi facet sluchac zrzedzenia i jeczenia "no idz sie ogol... no wez, jak ty wygladasz taki zarosniety"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Hanuś tzn. nie lubisz facetow z klasa, takich jakma styl Olivier tak? Bo byla mowa o tym z kim z showbiznesu polezelibysmy. Wiec wymienilam jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrde a mii ostatnio w pracy zwrócili uwage czemu nieogolony przyszedłem do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Niekazdemu facetowi pasuja dlugie wlosy. Ja rozumiem dlugie tzn. do ramion. A Olivier nie ma dlugich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie niedługo zaczną się czepiać że bez skarpet chodzę, i w ogóle że bez mundury, już słyszę te głupie komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka a masz inne linki do niego bo tamte nie wesszły u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, Blanka, Janiak nie mój typ po prostu. ja w jego typie też nie jestem jak sądzę ( o ile w czyimś jestem). Brunet brunetowi nie równy. Facet może być z max. 3 dniowym zarostem. nie lubię włosów zakrywajacych uszy u mężczyzny, choć wiem, że niektórzy wyglądają tak lepiej. a jednak jestem "tradycjonalistka" (czytaj: niereformowalna). Może jakbym jakiegoś fajnego poznała, to i długa fryzuraby mi nie przeszkadzała... nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaa kojarze go, kiedyś Jagielski z nim wywiad przeprowadzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
haniu no moj slubny to by wygladal jak poldup zza krzaka jakby mial fryz Oliviera. Dlatego mowie, ze niekazdemu pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Haniu*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jak wyhodował takie włosy, to mu kazałam iść do fryzjera i powiedziałam, że mogę zapłacić, byleby tylko wyglądał jak człowiek:-D - nie każdemu dobrz w takich włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×