Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

I powiem Ci Hanuś, ze smieszy mnie i dziwi nieswiadomosc wiekszosci rodzicow. Chodzi mi o to ze sa swiecie przekonani, ze jak dziecko zje loda latem to zachoruje na angine:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, ja to chyba nie pogadam sobie dzisiaj z Tobą przez tę nie-anginową pogodę. Mieszkanie na peryferiach nie przyczynia się do pozytywnego działania internetu bez kabla. Masakra... wszystko z wielgaśnym opóźnieniem... a rano było OK. Wezmę psiurka na spacer i pakuję się pod kołderkę. Wychodzisz w sobotę na wieczór? Kolczyki z M. Monroe przyszły? Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolczykow nie zamowilam jeszcze bo calkiem zapomnialam, mialam inne zakupy na glowie. A w sobote, posiedze w domciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deszczu nie ma i nie było, ale wiatrzysko tak bardzo niesie wszystkie odgłosy, że odnoszę wrażenie, iż pociagi mi jeżdżą za oknem. Blanka, no to masz zadanie na weekend: zająć się zakupami dla siebie:-) Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo... Kochana jak dla mnie narazie wystarczy zakupow, bo kupila sobie dwie bluzki, w tym jedna za 1zł bo zajebiaszcza promocja byla w moim ulubionym sklepie:D A poki co, to skompletowalam do konca ubrania na lato dla synka, a to jest spory wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palant z ciebie
bluzka za złotówkę?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kochanie za 1 zł:D W Crop Town:D Ha ha:D Ale pewnie nie wiesz co to w ogole jest;) Och jak ja Was lubie pomaranczki, buziaczki dla Ciebie-muaaaa...:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cropp Town* zjadlo literke:D Nie pytaj ile kosztowala ta pierwsza bluzka hi hi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu pozwolilam sobie odpowiedziec dzis wyjatkowo pomaranczce bo w koncu byl Dzien Dziecka, wiec im tez sie cos nalezy od zycia. Zrobilam wyjatek, ale to tylko jeden raz tak dobrze ze mna maja:D:D:D:D Pozdrawiam Cie Hanuś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałem, że odłożyłaś wycieczkę do Krakowa, ja też szukam noclegów w Krakowie i znalazłem takie do 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt że może nie w samym centrum, tylko nie wiem czy per saldo tani nocleg poza centrum + taxi nie wyjdzie tak samo jak nocleg w centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, Hanuś lepiej nie mogłaś zapodać, ilekroć słucham tej piosenki, jakoś tak oczy mi się mrużą i jakby za gardło chciało łapać iiiiiiiiiii śpiewam ją całym gardło, nieraz i w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałem, że odłożyłaś wycieczkę do Krakowa, ja też szukam noclegów w Krakowie i znalazłem takie do 100 zł - oooooooo, a kiedy jedziesz i dlaczego nie możesz nocować w mieszkaniu siostry? ja to chyba na wianki tam dojadę, brat w niedzielę wyjeżdza na 3 tygodnie, muszę obgadac z tatą pilnowanie psów... jak masz coś ciekawego, zapodaj, przecież nie będziemyw tym samym terminie i w tym samym miejscu spać, to byłby za wielki zbieg okoliczności:-) A tak w ogóle to... nawet zastanawałam się nad jakoąś częscią hotelową akademika - moje DSy tak mają, więc krakowskie pewnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i już od m-ca usiłuje ściągną film city of angels bo to z niego ta piosenka jest, z meg ryan, Boże jak ta laska w tym filmie ślicznie się uśmiecha i chyba jeszcze śliczniej płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też oglądałem ten film ale mam ochotę jeszcze raz, w ogóle jakoś teraz wzięło mnie na dawne filmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×