Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Hanuś, to co w serducho trafi to i zepsuć się potrafi, czyt. ropą się zalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś, ale to w okolicach Twoich urodzin?? - w okolicach. Ty się zakochasz wcześniej. Będziesz nam tu opisywał w przelocie, jaki jesteś szczęsliwy, jak metr nad ziemią stąpasz, a na mnie kiedyś tam przyjdzie pora. A tę liczbę wzięłam... z głowy, nie z kalendarza. Pierwsze w ogóle słyszę, żeby miłość dostać na urodziny, hehe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Blanka różnie to jest z tymi śłubami, właśnie dziś dostałem zaproszenie na ślub i wesele, widać że się kochają, a może to takie mega wielkie codzienne przywiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś jak dobra wróżka "mówisz", cóż oby, choć szczerze wątpię, ale niczego nie można być pewnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Blanka różnie to jest z tymi śłubami, właśnie dziś dostałem zaproszenie na ślub i wesele, widać że się kochają, a może to takie mega wielkie codzienne przywiązanie - niekoniecznie. znam ludzi, po których widać, że naprawdę są sobie przeznaczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje oczy, w dowodzie mam wpisane że czarne, ale nie można mieć czarnych, z tego co kojarze to krowy mają czarne oczy, a ja mam brązowe. A czemu miałem nie pisać że brązowe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć szczerze wątpię - każda chwila zwątpienia odwleka termin realizacji zamówienia o jeden dzień... jak tak dalej pójdzie, to do moich urodzn nie zdążysz się zakochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam ludzi, po których widać, że naprawdę są sobie przeznaczeni. i sie nieraz zastanawiam, za co ona/on ją/jego tak bardzo kocha. Ale to nie mi dane wiedzieć, to już ICH tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda chwila zwątpienia odwleka termin realizacji zamówienia o jeden dzień... jak tak dalej pójdzie, to do moich urodzn nie zdążysz się zakochać hmmmmm, to ja już zostane przy tych 55 ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby mnie zapytano kilka lat temu to odpowiedzialabym ze kocha sie za nic, po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze kocha sie za nic, po prostu... - no właśnie, wytłumaczcie mi to, proszę. Maci ejakieś tam mniejsze bądź wieksze doswiadczenia w kochaniu - czy jak człowiekowi sprawia trudność okreslenie, za co się kocha, to to nie jest miłość? Z drugiej strony: nie można powiedzieć, że kocha się kogoś za uśmiech, ciepło, zrozumienie itp. bo to wszystko to jest to, co my bierzemy, czyli kochalibyśmy tylko wówczas, gdybyśmy coś dosatwali, a tak nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już odpowiezieliście... Miłość sama przychodzi, niewiadomo kiedy się zagnieżdża w sercu i kiełkuje... podlewana świadomością istnienia tej drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale można kochać za to, że po prostu jest ta osoba, mimo różnych tam ........... spięć ja miałem tak że kochałem, ot tak po prostu, za nic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa, no mój termin mroczny-niewidoczny, a znajomi bodajże 2 weekend lipca, czy jakoś tak, bom nie zapamiętał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×