Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Na dorosle nie chodze, bo i nie jestem kinomanka. Wole muzyke, a wiec koncerty. Chociaz jak jeszcze nie znalam mojego slubnego to chodzilam czasami na filmy. Ale na dzien dzisiejszy wole kino familijne. A dvd w moim domu jest tylko po to by dziecko moglo bajke obejrzec:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś jak to zamykają kina???? Co Ty gadasz?? przerwa wakacyjna czy coś, to chyba w każdym kinie, ale nie pamiętam, czy tylko lipiec czy też sierpień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie ma i nie bedzie:) I nie bede z moim slubnym. A i nawet rozwodu nie chce mi sie brac, bo i po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo i po co -młoda jesteś, jak się nic nie zmieni przez kilka następnych lat, to pewnie coś z tym zrobicie, żeby mieć wolną rękę na szukanie drugiego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nawet skladac nie zamierzam. I powiem Wam, ze lepiej nie dawac lapowki przy skladaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh my god Hanuś, a czy ktos ma ochote by wiazac sie z nastepnym partnerem? Bo na pewno nie my...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechu ja nie wiem kto to jest Amor... Iles lat temu wydawalo mi sie ze znam, ale niedawno okazalo sie ze nie ma zadnego Amora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, gadasz jak mój spowiednik:-) dzisiaj nie chcecie, nikt nie wie, co będzie w przszłosci. Każdemu należy się choć odrobina szczęścia, dziecko nie będzie pod Twoimi skrzydełkami całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś, a skąd masz takie info???? Masz chody u Amora??? - tak mi się napisało "proroczo". Jaki dzień będzie za 55 dni? jak bym miała chody, to bym sobie załatwiła tego bruneta o błysczących oczach, co mi się śnił. No właśnie: czy odziedziczyliście kolor oczu po rodzicach? Bo ja nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz Blanka AMor tylko trafia , a reszta już w naszych ręakach i nie tylko rękach co z tym zrobimy, czy zostanie i będzie git, czy zostanie i będzie ropieć, jątrzyć się, czy wyrwiemy (lub ktos) i bedzie sie lało. Albo pójdzie rykoszetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kilku lat nie jestesmy ze soba, i przez tych kilka lat nie zwiazalismy sie ze soba. A z tego co wiem to najwieksza potrzeba zwiazania sie z kims pojawia sie wlasnie zaraz po rozstaniu. U nas czegos takiego nie bylo, i zreszta moj slubny tez twierdzi ze nie zamierza. Moja rodzina jak odeszlam od niego gadala mi "aaa mloda jestes i ladna na pewno z kims sie zwiazesz", powtarzalam pacierzem ze nie zamierzam z nikim nic. To mowili "eee pogadamy niedlugo, przejdzie ci i na pewno z kims bedziesz". Po roku przestali tak mowic i widza , ze nie bez powodu konsekwentnie mowilam ze nie zamierzam z nikim sie wiazac. I nie po to odeszlam od jednego palanta zeby pakowac sie w cos z drugim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej... Juz nie wiem co pisze nawet, mialo byc: Od kilku lat nie jestesmy ze soba, i przez tych kilka lat nie zwiazalismy sie z NIKIM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten Amor od podań nie ma strzał, co zostawiają ropiejące rany, to są strzały samorozpuszczające się z substancjami wzmacniającymi, działąjącymi co najmniej 50 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kolor oczu mam po mamie:D I moj synek ma po mnie:D Choc jego tata tez ma podobne do moich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten Amor od podań nie ma strzał, co zostawiają ropiejące rany, to są strzały samorozpuszczające się z substancjami wzmacniającymi, działąjącymi co najmniej 50 lat. hmmmm, a jednak czasem potrafi się ropa polać, czasem szybko, czasem po wieeeeeelu latach, a często w ogóle i ze strzały robi się gałązka oliwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam oczy trochę po babci od strony taty, ale koloru nikt w rodzinie nie ma takiego:-) a wracajac do tego Amora - moje podanie może zostaćrozpatrzone na urodziny, nie obrażę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh... Jeszcze nie wiecie , jaka to jest przereklamowana sprawa:) A w ogole to jak ktos mowi ze nie moze sie doczekac by wziac slub i zyc w malzenstwie to smiac mi sie chce z tej osoby. To mocno przereklamowana sprawa jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×