Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

listy miłosne - wow. ja mam dwa przyjacielskie, jeszcze za czasów studiów, od dwóch różnych panów. że niby "coś tam do ciebie czuję, ale nie powiem tego wprost". Piękne, długaśne, zamknięte pod kluczem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc po primo, skąd wzięło, nbie wiem ale jakoś tak skojarzyłem że pod koniec lpca bodajże 24 lub 26 masz urodziny/imieniny a to ok 55 dno secundo: gdzie poznać/znaleźc hmmmm, a gdybym to ja wiedział to pewnie nie wchodziłby nigdy w życiu na topik pyatnie do samotnych, chyba wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś, a czemu w monopolowym, wiesz ja tam może i jestem sympatykiem alkoholu ale nie alkoholikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem ze niestety nas polaczyl, bo przciez gdyby nie polaczyl to nie bylabym mamą takiego wspanialego synka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dla mnie to juz smieszna sprawa i w ogole to musze wyrzucic te co zostaly bo przeciez a ni tego nie czytam ani nic. Nawet nie wiem dokladnie czy smieszna, na pewno ziwna i dziwnie sie czulam jak je znalazlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no racja, juz pisalismy o tym kiedys:D Ja to zalezy czy jestem w pubie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajoma mi powiedziala, ze to moze tak jest ze los zabral mi jedna osobe a dal druga. Ehhh... Nie chce mi sie nad tym dumac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś, gdzie poznawałem hmmm ale takie na serio miłości??? Taka jedna mocna miłośc która potem sie wypaliła, cóć Ona chciała iść na te same stusia co ja i kolega poprosił abym Ją nieco popilotował, wiesz takie tam jak na egzaminach, co wymagają, jakieś tam materiały no i zaiskrzyło, kolejna, hmmm z akademika obok, kolejna hmmmm pracowała z jedną z osób z mojej Rodziny, ot i tak to się miało z moimi sprawami sercowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jakby co wystarczy za cale swieto ta jedna jedyna wysniona wymarzona:D Skoro tamta okazala sie inną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j.w. Hanuś P.S. jam, już sterylny, na żelu napisane było after sport, ale capi jak after sport ale before shower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×