Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

nie no w Poznaniu musze być, kurde ale sie zamotałem a 26 06 to chyba ostatni weekend czerwca, wię bede raczej przed nim , no chyba że sie z pracą nie uwine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie trawie naburmuszonych chlopow ktorzy uwazaja ze kobiety sa winne za wszystko i malo tego to powinny jeszcze walczyc. Nie trawie seksizmu i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra kochaniutkie, do spowiedzi, jak której minąl dzięń::: Hanuś była na imprezie bodajże, reszta milczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu, podziesz kiedy pojedziesz, Ty masz bliżej niż ja. sprawdzałem na www.sjp.pl nie ma słowa podziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudło, nie było imprezy. były dzwonił, miałam mu poświęcić 5 minut w 4 oczy, ale... rozmyśliłam się:-) zołza ze mnie, hehe. Wolę rozmawiać z creamem niż z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanus na imprezie? Oj chyba miala byc. A ja juz dzis pisalam co robilam. A tak w ogole to jestem zwolniona ze spowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie Hanuś-zołza, 5 min dla faceta z którym było sie kilka lat to zbyt wiele?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem taka interesowna, by być z tym samym mieście z Tobą w jednym czasie. no co Ty? no co Ty?? a;le kawe pod parasolami to możemy wypić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam juz, nie mam slubu koscielnego a taka osoba nie moze przystapic do spowiedzi bo i tak nie otrzyma rozgrzeszenia gdyz zyje w grzechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, możemy wypić:-) ale ja nie jestem z typu tych narzucajacych się, czyli idąc tokiem rozumowania creama - raczej bliżej mi do osoby, która powinna sie urodzić z 50 lat temu niż do nowoczesnej kobiety. Nigdy nie śmiałabym zapytać, czy w dniu... bedziesz w... I co - niby miałabym Cie wypatrywać? życie jest czasem jak gra w totka, decyduje przypadek. Co ma być, to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szkoda 5 minut, ale chciałam mieć miły wieczór i taki jest:-) poza tym ja nie lubię jak ktoś chce sie ze mną spotkać tylko po to, by rozmowa skończyła sie wrzaskami jednej ze stron (ja tu jestem cicha stroną). Byłam u spowiedzi w czwartek:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie moglismy isc bo przeciez nie mamy napisanego na czole "posiadam slub tylko cywilny" i ksiadz udzielilby komunii ale przeciez nie o to tu chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś a ja już dawno pisałem że om 150 lat temu za poźno sie urodziłe i bliżej mi do Janka Bohatyrowicza niż do Kuby Wojewódzkiego czy Radka Majdana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×