Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Blanka, a propos sexu w aucie iw wlesie, kupiliśmy teraz do lasu taką ukrytą kamerę do wieszania na parkingach itp miejscach, ciekawe co tam na niej będzie, nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy czy ktos lubi na parkingu i ten dreszczyk ze ktos moze zobaczyc czy jedzie w glab lasku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło Blanka a wiesz ile jest takich, co raz ich sie spotyka, albo "ślady" po nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy ale to nigdy nie zrozumiem ludzi ktorzy zasmiecaja i niszcza las... To jakies bydlaki bez krzty kultury i wychowania. Wrrrrrrrrrrrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam 4 mężczyn o imieniu Grzegorz, nazwiska na S, S, C, L. moje google na więcej nie pozwalają. Poddaje się. Blanka co z tą rejestracją? ty tylko o seksie:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny, tak na moment zmienie temat. Dziś facet przyniósł mi rybe, leszcza, niby za coś tam, blebleble. Pyatnie: macie jakiś tam sprawdzony przepis na rybę???? Marzy mi sie leszcz w zalewie octowej, tyle że ja jestem antytalent kulinarny. Jak macie jakiś sposób na dobrą i nieskomplikowaną rybę to podrzudźćie na topik kiedyś tam. Sorry za zmiane tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ślady" po nich -niektórzy ludzie to większe brudasy ode mnie no wiecie ślady po zakochanych, różne tam: smakowe, kolorowe, z bajerami itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to przecież nei musimy wszystkiego sobie pisać na forum, byłoby nudno, gdybyśmy byli jak otwarte księgi: imię, nazwisko, grupa krwi, numer buta... lepiej zostawmy trochę tajemnic, co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różne tam: smakowe, kolorowe, z bajerami itd - ja bym to określiłą jednym słowem: zużyte, bez konieczności przygladania się materiałowi genetycznemu co niektórych i opakowania tego materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadam rybe moze dwa razy w roku. A jak juz to jest to sa to filety sledziowe w sosie musztardowym Lisner. Czesciej robie synkowi paluszki rybne na obiad lub stek rybny z ziolami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam 4 mężczyn o imieniu Grzegorz, nazwiska na S, S, C, L. moje google na więcej nie pozwalają. Poddaje się. Hanuś to może ja Ci napiszę na privie, nie męcz się nie te litery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka ja tam lubie rybkę \wpałaszować, kurde nie wypadało kolesiowi odmówić wieć wziąłem no i leży w lodówce, oskrobana i wypatroszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej zostawmy trochę tajemnic, co Wy na to? Jestem ZA a nawet przeciw;) Ja lubie tajemniczosc, lubie gdy ktos jest troche tajemniczy i lubie ja byc tajemnicza:) Tablica rejestracyjna u mnie ma dwie litery. Gora lub dol Hanuś, a nie prawa strona lub lewa:) I wszycho jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzechu ja mowie o paluszkach rybnych i stekach ktore kupuje sie w sklepie firmy Superfish:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa bez osci. Innej ryby bym nie dala dziecku zjesc na obiad mimo ze tak uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×