Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Haniu i tak bys oddala naszego rodzynka...? Bo z kremami to mi sie absolutnie nie chce gadac;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozew
Witam samotnych!!! Chyba takim jestem, bo odkiedy żona złożyła papiery o rozwód to zamyka się w pokoju. Sam wychowywałem pzre zostanie póroki córke 4 lataka i synka 6 lat. Pisałą o kamerach więc poszledłęm z jej matką i nią do pschiatry po o9 dniowej obserwacji nie chce byc juzw związku Katastrofa, o tak po krótce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś bardzo chętnie,ja tam lubie prasować, ale w związku z moją dzisiejszą awarią pranie też musiałbym u Ciebie zrobić :) Proszę tylko nie o jedzeniu, już ten przepis mi ślinotok spowodował, a co dopiero arbuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozew
właśnie forum dla kobiet.Właśnie wyprasowałem rzeczy dla dzieci. Jak można kilkanaście lat to robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś wszystkich nie podrzucę bo coś na tyłku musze mieć, poza tym ja chcę tylko z Twojej pralki skorzystać a nie żebyś Ty mi rzczy prała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba zmykam do łóżeczka, zaraz wstaję do pracy... A z tym mailem nie żartowałam, jakbyś chciał coś napisać, co to podam;-) Ściskam Was mocno. Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś zawsze możesz podać, tylko pamiętaj że to jest ogólne forum, No Hanuś Ty dzisiaj zbyt wiele nie spałaś i o 4:50 pobuuuudka, prysznic, poranna gimnastyka, śniadanko i wio zaczynać nowy robo-tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no żartujesz chyba z tymi gaciami, obcemu facetowi gacie byś prała????????????????????????????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowych snów Hanuś i miłej (jeśłi może być taka w ogóle) pobudki PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no żartujesz chyba z tymi gaciami, obcemu facetowi gacie byś prała????????????????????????????? No ja jestem w ciezkim szoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×