Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Witam wszystkich oooo widzę że i buractwo czytuję ten topik, miło mi, cóż jak to na forum - wolność słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no aż tak nie, jakoś tak na dzień dobry szef mnie wq.... wkurzyłe się i uciekłem do lasu, potem wróciłem przed 14 00 a tu e-meil z uczelni, że czemu jeszcze pracy nie złożyłem. Oczy mi wyszły z głowy ......... i dalej napisane że zjazd za 5 dni a nie za 3 tyg i że prace na niego wziąć. QRDE a ja jeszcze nic a nic nie mam, bede musiał sie wyjątkowo sprężyć do piątku i chyb a urlop sobie wezme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to tego ponoć w czwartek "mój' dziki lokator sie wyprowadza, wypękał po rozprawie w sądzie i musiałbym być na miejscu, co by mi czegoś nie nabroił na odchodne, bo się odgrażał a mściwa bestia z niego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezle... No to sprezaj sie Grzechu, chyba jednak urlop wskazany. Ale dasz rade na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie obejdzie się bez urlopu i siedzenia po nocach ...... a noce takie krótkie teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się przyglądam temu demotywatorowi kurde to możliwe w ogóle?????? takich "skrzydeł" laska dostała, ciekawe po czym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praczka,uslugaczka,kucharka,nianka byłą dzis egoistką i zajęła się sobą. Tylko kolor włosów wyszedł nie ten, co potrzeba... Zabawiłam się w detektywa i znalazłam nazwisko na 9 liter. Byłam zimna jak lód dla byłego (dłuuuugie spotkanie). Znalazłam fajną piosenkę (nie U2) http://www.youtube.com/watch?v=qpxHzZ11qLo A teraz idę spać. B. - Wielu uśmiechów. G. - Weny przy tworzeniu pracy. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez nie czaje o co kaman... Najpierw nie chciala ze mna rozmawiac, potem ze obserwuje, po czym odzywa sie jak sie pojawiasz Grzechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie tu to może tu: terkoz@o2.pl czyżby burza była nie tylko u mnie na niebie, ale i na forum????? ok to zmykam szukać weny kolorowych snów, spokojnej i chłodnej nocy (bynajmniej u mnie parówa straszna) i komarów plaga, jak to po wielkiej wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee tam Hanus pogadaj z nami, w koncu obie jestesmy niewyzyte laski a Grzesiek prawiczkiem, a co tam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×