Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

studia dzienne a zaoczne

Polecane posty

witam ale mam dola:( tak marzylam zeby isc na studia dzienne, ug kierunek zarzadzanie,a tu lipa!:( jestem zmuszona isc na zaoczne, z tego wzgledu ze mnie na dzienne nie stac mieszkam z rodzicami zagranica,ale wracam w wakacje pieniedze mam odlozone ale z tego co obliczylam to na 4 lata studiowania zaocznie, zeby zaplacic za szkole co jedynie i praca ale myslalam o dziennych:( kredytu studenckiego nie bede brac bo nie chce pozniej sobie dlugow robic i sie wkurzac niepotrzebnie, na pomoc rodzicow nie moge liczyc:( ide sie zastrzelic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolor w kolorze blue
daruj sobie zarządzanie bo to kierunek bez przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie pytam czy to przyszlosciowy czy nie ja mam pomysl na siebie i na swoje zycie i dlatego chce wybrac zarzadzanie;) ja po prostu jestem strasznie zla ze nie mam wyjscia! zazdroszcze ludziom ktorzy moga studiowac dziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brymmm :)
a ja zazdroszcze tym ktorzy byli madrzejsi odemnie poslzi na zaoczne i w moim wieku juz danwo maja doswiadczenie zawodowe i ugruntowana pozycje ciekawe jak poradzmy sobie po slubie z kredytem na mieszkanie kiedy ja dopiero bede zaczynac "kariere" za marne 1300 brutto o ile ktos szybko bez doswiadczenia mnie przyjmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ale jezeli pojde na zaoczne, to chce pracowac jako recepcjonistka, sekretarka nigdzie indziej mnie nie przyjma poniewaz nie mam doswiadczenia wiec o jakim doswiadczeniu mowimy? ok niektorzy ludzie pracuja w zawodzie, w ktorym juz cale zycie beda siedziec, bo mieli to szczescie dostac ta prace tu jest wlasnie dylemat, wybrac dzienne i skupic sie na nauce, czy wybrac zaoczne i pracowac majac niby doswiadczenie, i poswiecajac mniej czasu na nauke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam taka opcje ze studia dzienne 3letnie, a pozniej magisterka juz zaocznie jesli chodzi o kredyt mialabym tylko 18tys ;] ale nie wyobrazam sobie zaczac splacac kredyt majac 26lat, splacac go 6 lat, mam 32lata, pewnie dziecko juz albo i dwa, a ja jeszcze splacam kredyt z czasow studiow;) dlatego nei chce sie na to pisac a co myslicie o logistyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×