Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam Wszystkich Sadny dzień żyję żyję ale nie mam chwili spokoju :D Dziś moje dziecko kończy dwa latka :D:D:D i od wczoraj obchodzimy jego świeto Wczoraj grill dla sasiadów a dzis rodzinka się zjedzie :D ale co najważniejsze juz tort gotowy (sama robiłam) hihihihi Farbowana Fajnie ze juz jestes w Polsce :D Tęskniłam . Czekam na zdjątka i opowiesci jak było cudownie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszka2000
ze Szczecina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo super w nastepne wakacje jedziemy na urlop do szczecina :) jola... nie daj sie,ludzie niech swoje mysla,nie daj sie... :) żabka----najserdeczniejsze zyczenia dla kubusia :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja-ka wróciłam z rowerka - 35km:D. Much nie było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepsza mucha w buzi niz papieros w gebie :) ja czekam na wyplate i kupuje steper :) to juz postanowione a zawzielam sie tak jak na fajki,bede cwiczyc, jesli nie schudne to chociaz te sflaczale miesnie troche uksztaltuje,juz od jakiegos czasu cwicze i lepiej sie czuje,bo mniej jesc to sie staram ale nie bardzo mi wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba będę próbować do skutku z tym rzucaniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=7DYA1raD-YY JESTEM :) kac mega, zabawa do 6.00 nad ranem , link do pożegnalnej piosenki nogi sam nosił :) przebudziłem sie sie na chwile :p IDE SPAĆ DALEJ Vonk żyjesz? :P:P:P PS.powiedzcie sami jak można iść spać jak sie słyszy takie hity :) BANIA NIEZŁA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka pachnące LUDKI 🌼 pozdrawiam wszystkich serdecznie 🖐️ życzę miłego dnia bp :D sadny dzien 🌼 jolazabrze 🌼 nieszka2000 🌼 żabka 🌼 vonk 🌼 monamas 🌼 basiek1 🌼 farbowana_lisica 🌼 jovik 🌼 ojejkujejku 🌼 mamuska44 🌼 bella1962 🌼 pachnaca aga 🌼 Madziuchna04 🌼 lorika 🌼 Julka01 🌼 nerii11 🌼 dodob 🌼 ja-ka 🌼 Regres 🖐️ graba a kogo przez omyłkę nie wymieniłem tez serdecznie pozdrawiam 🖐️ za Wszystkich potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🖐️ 🖐️ 🌼 bo nie palić to jest cos pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani po urlopie:)Długo mnie nie było,ale nadrobiłam zaległości w czytaniu:) Jutro zaczynam powrót do rzeczywistości-3 dni po 12 h w pracy:D żabko-też tęskniłam👄 madziuchna👄 i ❤️ oczywiście zawsze.... dla całej reszty 🌻 i 👄 oczywiście tez:) Widzę nowe twarze,a raczej niki:D oby jak najdłużej z nami:D No i widzę,że załoga nie próżnuje, weseliska, grille,działki:D heh,lato... Oby jak najdłużej było z nami:) ja polecam wszystkim Chorację-piękna jest,chociaż nie tania... Się pochwalę i uciekam i życzę miłej niedzieli kochani:) Nie palę już 266 dni (+ 13g43m06s). Ilość niewypalonych papierosów: 4798. Będę żyć dłużej o 36 dni (+ 15g41m10s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2159,22 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saluto alkohiliko :) he he vonk pewnie jeszcze odsypia :) jacuniu glowka boli??ojeeeju kefirkiem sie ratuj albo rosolkiem,rosolek jest najlepciejszy na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam sie szczerze że mnie nic nie ratuje :) ale mam Tyskie :D i już lepiej a w kontekście 2-tyg urlopu to to Tyskie może być i być :) ps : zmieniłem stopkę :) Tylko popatrzcie na ta dziewczynę :) Ja wymiękłem do tego stopnia że musiałem ją tu wkleić :) Moja narzeczona tez wymiękła ale zaznaczyła że nigdy się tak nie zachowa :P i ja sie ciesze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no calkiem pomyslowo hi hi ciekawe czy jej nie za cieplo,a propo ciepla to dzis mamy w gliwicach calkiem ladna pogode,sloneczko nawet swieci :) i jutro tez ma nie padac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtam z wieczorka wlasnie niedawno wrocilam z pracy :) U mnie bardzo cieplo w kolo slychac kombajny zniwa na calego :) Oczywiscie melduje sie BP :) Wszystkim spokojnej nocki :) farbowana_lisica--witaj po urlopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak,próbuję. Teraz mam o tyle łatwiej że postanowiłam rzucić razem z moim menem:D. Także mamy drugi dzień:). A dziś smażyliśmy się na plaży:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poniedziałkowo Słoneczko świeci zapowiada sie piekny dzień Ja zapraszam Was na kawkę i życzę miłego dnia do pracy zaraz lece aj jeszcze ten tydzień wytrwać a potem dwa tygodnie lenistwa Urlopik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś chmurki.Także wczoraj zdążyłam jeszcze poplażować:). Ja właśnie wstałam i też idę robić kawkę. Przez jakiś czas będę miała czas zaglądać do Was bo mam do 13tego urlop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erka333
Witam Czy mogę do Was dołączyć? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wy pijcie kawe a ja zjem z wami obiad,bo wlasnie wrocilam z pracy i jestem glodna :) ja-ka trzymam kciuki,pamietaj nasze hasla przewodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×