Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Przetrzymalam nastepny dzien choc u nas pogada deszczowa to ja jestem wesola bo nadal pachnaca niepalaca :) zlosliwiec ---prosze mi tu niechorowac---duzo zdrowka :) Milej i spokojnej nocki wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres--> w kupie zawsze fajniej coś świętować,haha' monamas jasne że w kupie raźniej ;) Niezłą bibę tutaj zrobimy w maju ... "Jesteśmy niewątpliwie swego rodzaju fenomenem i gdybyśmy mieli zasięg globalny wszelkie wspomagacze w walce z nałogiem palenia lezałyby zakurzone na aptecznych półkach" Oj tak Vonk , oj tak szkoda że nas tutaj tak mało :) Powiem i ja nieskromnie że to że nie palę jest i waszą z zasługą i waszych rad, wsparć i dobrego słowa Oby tak dalej ... DZIEKUJE WAM :D złośliwiec zdrowiej szybko i badz tutaj zawsze, jestes wspaniałym przykładem na to że rzucić palenia można w każdym wieku i o każdej porze :) dodob udanych wczasów i taj jak Vonk pomyśl o nas troszkę NA WAKACYJNYCH WOJAŻACH i pamietaj .... NIE PAL !!!!! Regres jak Cię czytam to znów sobie myślę że świetny z Ciebie facet a Twoja narzeczona ma farta" Lorika i znowu bede nieskromny i powiem wam że ma farta mając mnie :P Tworze z nią zdrowy , normalny i oparty na szczerosci zwiazek , kochamy sie bardzo i nie wyobrażam sobie by mogłoby jej nie być :( To ona mnie namówiła do rzucenia tego świństwa ( dzieki ukochana 👄) bo to zagorzał przeciwniczka peta ;) żabko ciesze sie że lubisz czytać to co napiszę :) jeśli jest chociaż jedna osoba na tym świecie której jakikolwiek mój wpis pomógł to powiem wam że WARTO TU BYĆ i warto tu pisać ... Dobrej Nocy dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich weekendowo 🖐️ zapraszam na kawę i herbatkę zieloną :D na wszystkich chętnych czeka zaparzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w ten deszczowy dzien u mnie :) zlosliwiec-----z Toba chetnie napije sie kawki :) Milego dnia wszystkim ja zara zmykam do pracy ale jutro wolne :) Nie pale juz 130 dni Ilosc niewypalonych papierosow 2599 Bede zyc dluzej o 9 dni Zaoszczedzone pieniadze 1234,53zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani przy porannej sobotniej kawce Basiek 🌼 u mnie tez pada od wczoraj wieczora Zlosliwiec 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Wciąż jestem BP, czego i innym wątkowiczom życzę :) Moje problematyczne sprawy, o których pisałam wcześniej, zaczęły się w końcu układać bardziej pomyślnie, więc myślę, że powolutku, do przodu i będzie jakoś OK - no, bo w końcu musi :P Chcę się też pochwalić, że za zaoszczędzoną BP kasę kupiłam sobie wreszcie porządny komputer :D :D I mam straszną radochę korzystając z niego, bo to taka konkretna nagroda za JUż 6 miesięcy niepalenia! Poydro dla wszystkich PS. U mnie też pada, ale nawet i dobrze, bo ostatnie upały były zbyt męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona 🖐️ pachnąca aga 🌼 chętnie wypije z Tobą kawę bo w takim towarzystwie to super smakuje :D u mnie nie padało i nie pada dziś jest dzień pochmurny i jest chłodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja do Was dolacze i napije sie tez kawki,dopiero wstalam i musze sie obudzic dzisiaj mam wolne wiec moge sobie pozwolic a co :D Wczoraj to mi sie tak dzien dluzyl strasznie a zwlaszcza ze te smierdziele nie dawaly mi znow spokoju w pracy----kurde wiecie co zrobilam wzielam paczke papierosow polozylam se na ladzie z zamiarem wziecia ich do domu aby sobie zapalic----wiec tak sobie lezaly i ja na nie co chwila patrzylam---jejku to straszne-----co na nie patrzylam to mysli wedtowaly do Was i o Was kochani ,to mnie trzymalo----pod koniec ta paczka smierdzieli wrocila na swoje miejsce t.z. na polke a ja z usmiechem na ustach poszlam do domu ,ze znowu zostal ten smierdziel pokonany przezemnie :D Kochani moi zycze Wam milo spedzonej niedzieli :) Pozdrowka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie zdycham dzis... Do domu z panienskiego sciagnelam o 6:30 w stanie, najtrafniej ujmujac, agonalnym;) Wszystkie laski z mojego grona, nawet te niepalace biegaly wczoraj z fajka w ustach a ja mimo totalnego odurzenia pozostalam czysta:) Niech mi tylko nikt nie mowi, ze kac bez fajek jest mniejszy;) Pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek1 🌼 jesteś zuch dziewczynka :D pamiętam ja swoje początki BP ze dzień w pracy mi się tak dłużył ze nie mogłem doczekać sie kiedy będę w domu żeby się pochwalić tu na topiku ze dziś nie zapaliłem Basiu pamiętaj ze jesteśmy z Tobą w ciężkich chwilach pomyśl o złośliwcu ze palił 40 lat i 3 paczki dziennie i ze trzyma za ciebie te swoje dwa wolne BP kciuki Vonk 🌼 ŻYJESZ chyba już trochę lepiej, co? sprawdzian BP udany :D OK. lorika 🌼 można się bawić i BP :D a ile byś straciła czasu na śmierdziela i ile tańców było by mniej :D 🌼 a gdzie reszta pachnącego grona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochani i rozpoczynam następny tydzień bp. Pozdrawiam i spadam żeby popracować. Trzymajmy się wszyscy bez śmierdziela. 🌻 my nie palimy 🌻 my pachniemy 🌻 Macham do Was moją wolną pachnącą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu śniło mi się, że zdawałam egzamin i kopciłam jak smok :( namęczyłam się dziś w tym śnie... Ale jaka ulga, gdy uświadomiłam sobie, że to tylko sen :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich BP :D 🌼 mamuska 🌼 monamas 🌼 lorika 🌼 Vonk 🌼 basiek1 🌼 pachnaca aga 🌼 Grace R 🌼 sadny dzien 🌼 Regres 🖐️ graba żabka 🌼 dodob 🌼 wymieniłem tylko ostatnia stronę ale pozdrowienia dla Wszystkich na razie bo ide do lekarza 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złoślwiec dla ciebie też graba w ten pochmurny dzień 🖐️ jak i dla naszych pieknych i pachnących pań kwiat na dobry poczatek dnia 🌻... a teraz troche pogadamy ;) "Chcę się też pochwalić, że za zaoszczędzoną BP kasę kupiłam sobie wreszcie porządny komputer" Grace R dawno cie tutaj u nas nie było :( Czemu zagladasz tak rzadko ? Fajnie że nadal nie palisz i fajnie że oszczędzasz tą kasę :D Ja coś nie moge odłozyc tej kasy z tych niewypalonych fajek :( "co wcale nie oznacza ze nie mam wymiernych korzysci z tego powodu :) Dawno temu codziennie musiałem w kiosku oddawać tą 10 pln na szlugi teraz już NIE!!! czuje że ta kasa jest wieksza w portfelu ... Pani z kiosku pytała juz mnie ... a czemuż to p.Jacek juz nie kupuje papierosków u mnie ? Czyż by za drogie są u mnie ?... a ja pani Basi z kiosku ... Nie p.Basiu .... RZUCIłEM PALENIE I TAKI JEST POWóD !!! chwila ciszy , pewne zaskocznie i........... gratuluję panu :D CHWILA BEZCENNA Grace R , gratuluje ci zakupu kompa, fajna sprawa że zaoszczedziłąs sobie kasy :) pod koniec ta paczka smierdzieli wrocila na swoje miejsce t.z. na polke a ja z usmiechem na ustach poszlam do domu " basiek JESTEś WIELKA :D krótko i dosadnie ... Vonk wiem co przechodziłas :P imprezowiczko :P NIezły kac chyba był ... ale najwazniejsze ze nie zapaliłaś ... co ja gadam :) przeciez ty już nie palisz , więc jak mogła byś zapalić;) Mieliscie goscia który zdjął portki? :P a lorice gratulujemy partnera :P:P:P:P mam mnóstwo energii, wysypiam się, nie męczę tak szybko. Czuję się zdrowa i jakby życie mi ktoś ofiarował inne, lepsze" lorika czy to nie fantastyczne uczucie być wolnym od dymu ? Mnie sie to tak cholernie podoba że wiem że już nigdy nie zapalę Powiem wiecej , mam obrzydzenie juz do dymu :O lorika same plusy :D Moge ci tylko zyczyć byś trwała w tym stanie ... Ale ty jesteś kumata dziewczyna więc nie wyobrażam sobie byś chciała ten fantastyczny stan zamienic na taki co był kiedyś :) dla całej załogi Miłego Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️🌻 Musimy sie trzymac bez tego smierdziela damy rade co nie pachnidelka ?:) zlosliwiec---daj znac co tam lekarz powiedzial 🖐️ No dobra zmykam do pracy tylko kawke wypije milego dnia kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Regresa, Jak Ci już kiedyś pisałam, nie uznaję tego typu atrakcji, wiec jako świadkowa/organizatorka wyreśliłam od razu taką ewentualność. Ale zabawy było co niemiara, bo miałyśmy playboy'owe uszka, muszki i takie karty do gry (specjalnie na wieczór panieński) na których były zadania do wykonania dla której z nas, bądż dla wszystkich razem... Zadania były typu: pobiegaj po klubie i zbierz 5 prezerwatyw od 5 facetów, albo lec i wróć z 5 numerami facetów zapisanymi na ciele, poza tym było tauowanie męskich klat długopisem, kurs po rolkę papieru do męskiej toalety i wiele wiele innych.... Najgorsze było to, że jeśli któreś z zadań wydawało się Pannie Młodej zbyt perwersyjne i odmawiała jego wykonania MUSIAŁA je za nią wykonać świadkowa, która z kolei żeby zabić wstyd przechylała kolejno kieliszek za kieliszkiem żoładkowej gorzkiej, czego efekty odczuwa jeszcze dziś ;) ;) ;) Jestem tylko dumna z tego, że śmierdziałam po powrocie dymem nie ze swoich ust!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk to fajnie że zabawa była przednia :) A co lepsze to moja narzeczona też była w sobotę na panieńskim ;) u swojej dobrej koleżanki... i też nie miały faceta :P ( a tylko by spróbowały mieć :P ) Tez zabawa do 4 rano , smichy chichy i wygłupy tez miały jakies szarfy i welony podoczepiane i ponoc furorę zrobiły słomki w kształcie penisów :P No a za tydzień mamy weselisko :D Vonk ty chyba też? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę się ...tak na doczepkę? ;) Próbowałam dopisać się w części pierwszej tego tematu.. Dzięki za uświadomienie, że jest część 2 :D Pierwszą pochłonęłam niemalże w całości. Pomaga mi świadomość, że więcej osób zmaga się z tymi śmierdziuchami i że każdy ma chwile słabości i potrzebuje pomocy. No i na koniec - że tak wielu osobom się udaje! Oczywiście nie zgrywam twardzielki ;) Jestem emocjonalną osóbką i choć postanowienie mam szczere i chęci mnóstwo, to często potrzebuję wsparcia, gdyż w emocjach trudno mi nieraz o odpowiednią dawkę zdrowego rozsądku. Mam tu na myśli głównie rzucanie palenia.. Faja mną targa! Przepiszę kawałek z tekstu, który wpisałam w części 1. Pięć lat temu rzuciłam palenie i przez 4 lata nie paliłam. Już było fajnie.. nie myśłałam o fajkach i czułam się wygrana. Niestety pod wpływem głupoty, po kilku piwach zapaliłam. Po jakimś czasie pod wpływem wielgachnego stresu zapaliłam znów - fajka wtedy to pierwsze o czym pomyśłałam jako mogące równać się z tym przez co przechodziłam. I owszem. Było równie idiotyczne! Przez ostatni rok fajczę jak smok po dwie paki. Więcej niż kiedykolwiek :( Kupiłam sobie tabex - za pierwszym razem też udało mi się rzucić mając go do pomocy. Trochę się bałam, bo pamiętam jak okropnie moje ciało i psycha reagowała kilka lat temu przy pierwszej (jak widać nie do końca udanej) próbie niepalenia. Ale dziś jestem chyba mądrzejsza - nie koniecznie dlatego, że starsza;) (choć ręki za to nie dam sobie odciąć ;)). Jakkolwiek decyzja zapadła- od dziś jestem osobą niepalącą. Pozwolicie kochani, że będę Was śledziła i od czasu do czasu pomarudzę Wam tu w chwili słabości? ..tak jak na przyklad teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) coś czuję, że kolejne dni zamiast pracować, będę wypatrywać oczęta w internecie szukając wszędzie sposobu na odwórcenie uwagi. A na tym forum zrozumienia :) To prawda, że trzeba na siebie już zawsze uważać. Ja juz dawno zapomniałam, że byłam palaczem i zapomniałam jak ciężko było mi rzucić.. dlatego po piwku taka byłam cwana. No i mam za swoje. Drugi raz to samo piekło. I nic a nic łatwiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorika, Nie, ogonki uznałyśmy za zbyt prowokujące ;) ;) ;) Regres, Weselicho w sobotę, poprawiny w niedzielę - ja nie dojdę do siebie w życiu :o A Ty gdzie się bawisz? W Katowicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolicie kochani, że będę Was śledziła i od czasu do czasu pomarudzę Wam tu w chwili słabości? ..tak jak na przyklad teraz " dawaj , dawaj do nas nieszka2000:) na marginesie spytam , dlaczego taki dziwny nick? ;) Dawaj tu do nas ;) żabka umieści cie na liście a my bedziemy tutaj już dbać o ciebie byś nie zapaliła , my sie już toba zajmiemy :D Od dzisiaj nie palisz , wieczorem zamelduj jak ci idzie :) Ja zaczynam nareszcie czuć odrazę na myśl o fajach." lorika i o to chodzi i o to chodzi :D Masz odrazę , nie masz ochoty na fajkę :) Vonk to w niedziele bedziemy sie tutaj razem leczyć ;) Ja mam jednodniowa impreze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk panna młoda z Katowic ale ślub biorą w Krakowie , bo tam mieszkają .... więc troche bede miał km do zrobienia ... Na szczescie mam dobrego kumpla który mnie stamtąd przywiezie :D Wiec transport bedzie szybki i wygodny :) ale bedzie szał ;) Lubie wesela , lubie tańczyć wiec dla mnie to frajda niesamowita ;) A że narzeczona lubi to samo , wiec zabawa bedzie przednia ... OCZYWISCIE BEZ PAPIEROSóW !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres, Ja to sie tu bede leczyć ale chyba we wtorek;) W niedzielę ślub i wesele wiec jako świadek muszę trzymać fason. Zakładam kulturalne wypicie kilku lampek wina... Co innego porawiny, które mamy w formie grilla i trwają do tzw "oporu"... W związku z powyższym w poniedziałek pewnie nie zwloke się z łóżka a dopiero we wtorek będę Wam tu marudzić :0 Imponująco to nie wygląda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk ale ślub w niedziele? dziwnie tak ? Jak bym miał w niedziele impre to na bank bym w pon nie wstał do roboty ;) e no świadkowa to ma obowiazki ;) i musi trzymać fason :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieszka2000 - powiam poprostu cześć i witaj na naszym okręcie 2-ch majtków i reszty kapitańskiej.(hi,hi,hi) My tu jak zawsze się wspieramy. A jak Regres napisał nasza kapitańska księgowa Kasia jak będzie miała chwilkę wolna to cię "wciągnie" na naszą magiczną listę, która się zmienia codziennie. No to nieszka ( chyba Agnieszka ?) zaczynamy pachnieć 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no co Ty...jasne że w sobotę...bzdury pisze, ale nie dziwcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieszka2000--> witaj na pokładzie :) Świetnie Cię rozumiem i Twoją głupotę również rozumiem, gdyż ja po blisko 4 latach BP sięgnęłam po to dziadostwo pod wpływem stresu spowodowanego tkwieniem w toksycznym związku ;> 9 m-cy paliłam zanim podjęłam decyzję o ponownym rzuceniu. Dzięki Bogu, sobie i osobom na tym topiku niebawem będę świętować 3 miesiąc BP :) Tobie życzę powodzenia i wytrwałości :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk widzę że objawy po sobotnie jeszcze nie ustąpiły :P i witaj na naszym okręcie 2-ch majtków i reszty kapitańskiej." mamuska44 ja majtek tak , ja majtek :P Bardziej bym powiedział że kapitan to złośliwiec ja zastępca kapitana :P reszta to marynarze :P w stringach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres..dzięki za zachętę ;) Nick oczywiście od imienia.. końcówka 2000 to juz tak z przyzwyczajenia. Wszędzie mam tak samo, więc już się nie zastanawiałam nawet.. Mamuśka Cześć ;) melduję się do kolekcji majtków (majtek). Z racji stażu żadnego - na funkcję pomocnika majtka chyba ;) ale za to mogę być w stringach hehe ;) Monamas...Jejku! toż to dokladnie tak samo.. Ja też po 4 latach zapaliłam tego przełomowego papierosa podczas burzliwego rozstania z niemałym toxikiem. Wydawało mi się wtedy, że gorszych nerwów czuć nie mogłam. Potem było 10 miesięcy fajczenia i teraz już dość. Też dzielna z Ciebie babeczka ;) (zauważ to słówko "też"... ależ jestem samochwała) ;) Melduję się wieczorem i dzięki wszystkim za miłe przyjęcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×