Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

BP 11 03 2011 1. Zlosliwiec ------------->2164 BP( ❤️ 08.04.2005) 🌻 (5lat 11 mie 3dni) 2. Jovik-------------------->2042 BP ❤️ (05.11.2005)🌻 (5 lat 4 mes 6dni) 3. mordusiak-------------->1167 BP ❤️ (09 02 2008)🌻 (3lata 1mies 3dni) 4.Balbina------------------> 1160BP ❤️ (16.02.2008) 🌻 (3 lata 23dni) 5. Sadny dzien -----------> 1108 BP ❤️(23 .02.2008)🌻 (3lata 16 dni) 6. Neri11 ------------------> 945 BP ❤️ (10.08 2008)🌻 (2 lata 7 mies1dni) 7. AgaB--------------------->931 BP❤️ (02.09.2008)🌻 (2lata 6mies 9dni) 8. Bella 1962 -------------> 877 BP ❤️ (29.10.2008) 🌻 (2 lata 4 mies 10dni) 9. Pachnąca aga ---------->826 BP❤️ (06.12.2008)🌻 (2 lata 3 mies5dni) 10. Ojejkujejku ------------>825 BP ❤️ (07.12.2008)🌻 (2 lata 3 mies4 dni) 11. Regres ---------------->680 BP ❤️ (01.05.2009) 🌻 (1rok10 mies10dni) 12.Vonk ------------------->552 BP ❤️ (05 09.2009)🌻 ( 1rok 6 mies6dni) 13 Jullka 01--------------->545 BP ❤️ (13.09.2009)🌻 (1 rok 5 mies 26dni) 14.Mamuska44 ---------->542 BP ❤️ (16.09.2009)🌻 (1rok 5mies 22dni) 15.Farbowana_lisica ---->529BP ❤️ (08.11.2009)🌻 (1 rok 4mes3dni ) 16 Lorika ----------------->421 BP ❤️ (11.01.2010)🌻 (1rok 2 mies) 17.Witch321 ------------->429 BP ❤️ (17.01.2010)🌻 (1 rok1 mies 22 dni) 18 Grace R --------------->423 BP ❤️ (23.01.2010)🌻 ( 1 rok 1 mies16dni) 19.Basiek1 ---------------->361 BP ❤️ (16.03.2010)🌻 (11mies 22 dni) 20.Żabka ------------------->283 BP ❤️ (01.06.2010)(🌻 (9 mies 10dni) 21. dodob--------------------242 BP ❤️ (14.07.2010) 🌻 (7 mies 25dni) 22. Ja-ka----------------------224 Bp❤️ (31.07.2010) 🌻 (7 mies 11dni) 23.leloof----------------------180 BP❤️ (13.09.2010)🌻 (5 mies25dni) 24, Mama Vonka------------116BP❤️ (16.11.2010) 🌻 (3mies 23dni 25 madziuchna ------------- 110 BP ❤️ (22 11 2010)🌻 (3mies 17dni) 26 Niebieska Tecza----------95 BP❤️ (07 12 2010)🌻(3 mies 4 dni) 27Aber123--------------------70 BP❤️ {01 01 2011}🌻 (2mies 11dni) 28 Jolik123--------------------68BP❤️ (03 01 2011) (2 mies 8dni) 29 Lokomotywa--------------50 BP❤️(21.01.2011)🌻(1 mies 18dni) 30Pysia35---------------------46 BP❤️ (24.01.2011)🌻)1 mies 15dni) 31monamas-------------------32 BP❤️ (07.02.2011) 🌻(1 mies 4 dni) 32.Lumena--------------------2 BP❤️ (09.03.2011) 🌻 (2 dzien) POWODZENIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chora -> chorsza --> trup ;/ poczytajcie sobie ta stronke,nie ma tego duzo ale jest ciekawe,19 marca ksiezyc maksymalnie zblizy sie do ziemi , ja to chyba jakas czarownica jestem,lubie takie tematy,lubie ksiezyc i patrzec na niego :) http://odkrywcy.pl/kat,111402,title,Ksiezyc-zbliza-sie-do-Ziemi,wid,13206219,wiadomosc.html?smg4sticaid=6bed9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego weekendu 🖐️ Lumena 🌼 Witam na pokładzie pachnącego grona ja rzuciłem pety bez żadnych wspomagaczy, bo wiem ze nikt i nic za mnie tego nie zrobi, jeżeli ja nie będę chciał dam ci dobra rade zaglądaj tu co dziennie to naprawdę pomaga trzymam kciuki BP :D paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie jak mi się udało to i tobie tez :D 🌼 bo nie palić to jest cos pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec witam ;) Dzisiaj to tutaj w każdej wolnej chwili zaglądam :) od godziny 15.00 w ogóle nie ciągnie mnie do palenia a to dopiero początek :) Mam nadzieję, że do późnego wieczora nie będzie mi się chciało palić bo dosyć późno chodzę spać i tak zawsze przyzwyczajona byłam wieczorem kilka razy na filmie zapalić papierosa :o Ale koniec. Ludzie wchodzenie tutaj faktycznie pomaga, jak ja już rzucę to wydamy z tego tematu książkę, będzie lepsza niż clarka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lumena - i jak tam u Ciebie??? Miałaś się zameldować!!! Ja już spadam do wyrka... odpocząć przed weekendem na uczelni.. wrrrr... Pamiętaj że my tu o Tobie myślimy!! Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_23
Witajcie JA wam powiem odrazu gdzie trzeba wejsć i rzucić te cholerne fajki oto link do strony fakt cenią się 40 złoty za 25 porad ale już rok nie pale papierosów i powiem że bylo warto jak na te pieniądze . Ten kto chce to se kupi . Naraska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedro_23
Ale ze mnie gapa macie ten link do strony http://generatorproduktu.net/ . Tak wogole jak przeliczyłem ile zaoszczedziłem jak rzuciłem to az bania mała . 3majta sie ludzie . Arive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesław
A ją rzuciłem palenie w styczniu 2010 roku i się bardzo w tego cieszę nie mówiąc o zaoszczędzonej gotówce, za która kupiłem re ta komórkę na której w tej chwili nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Melduję się z rana. Wczoraj jakoś jednak szybko zasnęłam przed tv :p Dzisiaj czwarty dzień BP :) Już sobie zorganizowałam dzień, żeby o tym nie myśleć. Tak więc miłego dnia i wpadnę tutaj jeszcze dzisiaj, chociaż na chwilę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lumena to żabka ( nasza księgowa 🌻) na pewno ci zmieni cyfre :) Fajnie i dobrze ci idzie,oby tak dalej ... Chcieć i móc to twoja dewiza z tego co widać . W chwilach kryzysu zajrzyj tutaj ,ktoś na pewno będzie i cie wyprostuje Tak jak złośliwiec 🖐️ NASZ GURU :D powiedział to i ja potwierdzam TEN TOPIK POMAGA W RZUCENIU PALENIA :) pozdrawiam załogo 🖐️ lecę po zakupy trzeba jakiś chleb,bułki,masło kupić bo u mnie straszne puchy w lodówce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tutaj tak pusto? :) Pewnie wszyscy w ten piękny weekend wybyli gdzieś, albo już grillują :p Ja dzisiaj cały dzień na zakupach byłam, teraz wróciłam ze spaceru z pieskami :) Ciężko było ich razem trzymać bo duży wyrywa się strasznie a mały mial dzisiaj pierwszy spacer na smyczy więc nie wiedział jak w ogóle iść i musiałam się namęczyć trochę :) Nawet mnie nie ciągnie do palenia, chociaż jak jestem w kuchni (tam zazwyczaj popalałam do okna) to często rozglądam się tak odruchowo za papierosami. Nawet w knajpie jak dzisiaj byłam gdzie kilka osób paliło to mimo, że dziwnie się czułam to nawet nie miałam chęci zapalić, jedynie tak głupio było bo po jedzeniu, jeszcze przy winku i bez peta w ustach ale wytrzymałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lumena 🌼 zuch dziewczynka 🌼 ja w pierwszych dniach BP nie piłem kawy przez 2 tygodnie bo przy jednej kawie wypalałem 4 fajki i nie chciałem wymięknąć :D teraz ja idę na marszobieg ze swoją psinką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim 🌼 Stopke se strzeliłam tak dla dalszej motywacji :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie i podpisuje liste BP :) cos ostatnio nie moge dopchac sie do komputera ;/ no i wiecznie czasu brakuje ale zawsze jestem z wami duchem Loris jak tam samopoczucie?? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie łabuziakow Lumena prosba do Ciebie żebyś jeszcze raz określiła się kiedy rzucilas bo najpierw jestes na liscie ze rzucilaś 10 potem byla poprawka że 9 a teraz znowu piszesz ze 10:P Jesli zapalilaś w srodę rano(09 03) to liczy się ze rzuciłaś 9 ale dzien 1 jest 10 czyli po 24 godzinach i dalej wynika z tego ze dzis maz 4 dzien BP :D Mar- pa napisz mi kiedy rzucilas żebym nie musiala szukać:D Pozdrawiam wszystkich:**** sadny jak nasz kurczaczek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka ;) w środę wypaliłam ostatniego papierosa rano więc stwierdziłam, że liczę od czwartku bo w środę wypaliłam aż dwa także się nie liczy więc dzisiaj 4 dzień BP, dla mnie to wieczność ale jednak jakoś daję radę. Kobiety piszcie bo wczoraj było dobrze a dzisiaj się wkurzyłam i znowu mam ochotę zapalić :( (chociaż nie zapalę bo nie mam co ale chyba rozwalę talerze ze złości) :( Jem bardzo dużo, już nie mogę się ruszać bo tak się najadłam, brzuch pełny a mimo tego chcę jeść nadal bo co mam robić? W domu zamiast mnie wspierać to jeszcze bardziej działaja na nerwy, nic nie pomagają :( Niech lepiej zostawią mnie w spokoju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam kobiety i mężczyźni bo tutaj też są tacy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie:-) Pięknie dzisiaj było a mnie chyba dzieci zaraziły :-( czuje się do bani :-( ale za to BP :-) Żabka nie palę od 15.01.2011 :D Lumena trzymaj się ja przez pierwsze trzy tygodnie schudłam dwa kg niestety teraz jestem trzy do przodu mi pomaga żucie gumy nicorette albo zwykłej miętówki słonecznik też jest ok,albo picie wody ...trzymam kciuki nie daj się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam kobiety i mężczyźni bo tutaj też są tacy" Lumka,no :P :) bo juz miałem sie odzywać Jem bardzo dużo, już nie mogę się ruszać bo tak się najadłam, brzuch pełny a mimo tego chcę jeść nadal bo co mam robić? " Miałem tak samo :) Wiec wziałem swoja kolarzówkę i kupiłem karnet na pływalnie :) Jest o wiele lepiej :) Lumena trzymasz sie :) i to dobrze ten pierwszy okres w rzucaniu fajek jest najgorszy ale z drugiej strony strasznie przełomowy,bo jesli wytrzymasz jeszcze "chwilę" to daje ci 98% szans że wyjdziesz z nałogu :) to sa sprawdzone badania :) Powiem ci coś ..... jakby ktoś mnie teraz poczestował fajką i bym zapalił to bym nigdy nie spojrzał w lustro bo by mnie "pogarda" do samego siebie zabiła :) To tyle na dzisiaj ps.pozwalam sobie na nocne dygresje na forum bo mam 3 dni wolnego :P a wy tam załoga meczcie sie jutro w pracy :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry - poniedziałkowo was witam. Porzytek z dzisiejszego ranka- nie musiałam skrobać szyb. IDZIE wiosna, pachnąca wiosna. Lumena - jeśli masz psinki to jesteś wygrana- chodź z nimi na spacer, biegaj to co nadrobisz jedzeniem zgubisz w plenerze. Ja od 2-ch tygodni z wnusią na spacerki jadę - "karocą" tak 2 godzinki spacerku i przez 2 tyg. 4 kg. mniej . Piję dużo zielonej herbaty, a jeśli mam pić kawę to tylko niekiedy jedną dziennie rozpuszczalną ale z cynamonem. Cynamon ponoć chamuje apetyt na słodkie. No i od środy popielcowej nie jem słodyczy - oprócz weekendów (sobota, niedziela), bo ja lubię coś upichcić słodkiego jak mam dzien wolny. No to na tyle - pozdrawiam Całe pachnące grono 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lumena bedzie dobrze faktycznie najgorsze są te pierwsze dni i tygodnie potem ten licznik zaczyna fajnie wygladac i szkoda tracic ten czas ale byl piekjny weekend szkoda ze tak szybko przelecial ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodob Mam pytanie-widzę co masz w stopce Powiedz mi,czy Ty jesteś tutaj na jakimś topiczku z odchudzaniem? Ja mam dzisiaj potwornie ciężki dzień-dzisiaj pierwszy raz jestem bez plasterków Niquitin- I tak przyklejałam 3 dni więcej,bo bardzo się boję,że zacznę palić-ale jest 10.30 i nie palę-zobaczymy dalej A z wagą u mnie jest tak Na początku bez przerwy jadłam i z wagi 59 kg po 2 miesiącach zrobiło się 64 kg. Cieszę się że zobaczyłam co się dzieje i zaczęłam się ograniczać-weszłam na topiki z odchudzaniem i dzisiaj ważę 62.800. Napisz mi proszę czy stosujesz tylko zasadę ZACZNIJ JEŚĆ PRZESTAŃ ŻRYĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolik czasami zagladam i sie udzielam na topiku http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4738254od jakiegos czasu stosuje poniedzialki sokowe pije same soki a jak mnie bardzo glod przycisnie to jem warzywo wiesz co ja niestety mam skoki waga okropne i niestety lubie albo uwielbiam piwo i to ma zgubny wplyw na wage i figure ale ciagle walcze o wymarzona wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob dziękuję Ci bardzo za odpowiedz- Wiesz piwo jest tuczące tylko w nadmiarze-a tak ma bardzo dużo witamin i jest bardzo moczopędne i zdrowe-tak wszędzie piszą Zaraz skoczę na ten topik i sobie kukne-może trochę mi to pomoże Ale przede wszystkim dzisiaj długi spacer nad Odrą-chyba kupię sobie psa-miałabym mobilizaję do tego postanowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres 😘 bo kwiatka nie wypada :) Basen to sobie odpuszczę bo pływać nie potrafię ale faktycznie, zacznę coś robić żeby nie przybrać na wadze, chociaż z 5kg mi się przyda ale nie więcej! :p mamuska44 🌼 Z pieskami teraz często wychodzę bo pogoda piękna więc to wykorzystuje, przy nich to się nieźle nabiegam bo oboje lubią brać patyk do pyska i uciekać z nim czekając aż zacznę za nimi biegać :p Dzisiaj akurat nie mam póki co takiego apetytu, zjadłam tylko zupę jak na razie i póki co nie planuję nic więcej ;) Szczerze mówiąc to ja w ogóle nie lubię herbaty, nieraz próbowałam pić takie ziołowe dla zdrowia ale nie przechodziły mi przez gardło. Kawę piję raz na pół roku :p Słodyczy nie lubię, chociaż czasami mam dzień gdzie muszę się najeść batoników bo mnie aż skręca :p ale zazwyczaj mam tak, ze na samą myśl o słodyczach mnie naciąga :p dodob 🌼 Wiem, że pierwsze dni są najgorsze i muszę to przetrwać, najgorsza jest ta pustka gdzie normalnie brałam papierosa i paliłam w danej chwili a tu nie wiem co ze sobą zrobić i dlatego zamiast po fajki sięgam do lodówki :p I dla wszystkich pachnących 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jaka jestem niewyspana Tańcowanie do późncyh godzin nocnych, gdy muszę wstać o 5.30, to nie dla mnie, chyba, chociaż było super :) Jolik, dodob--> też poczytam topik o odchudzaniu. Co prawda nie muszę nic zrzucać, chyba, że na zapas :) Mam teraz treningi taneczne i niebawet, z kartą MultSport, będę znów chodzić na siłownie, więc myślę, że to wystarczy do zachowania fajnej syletki i dobrej wagi. Lumena--> walka z nałogiem, jakimkolwiek, to tak naprawdę odpowiednie nastawienie psychiczne i wypełnienie pustki po czynności palenia jakimś innym zajęciem. Dobrze Ci idzie, już 4 dzień nie palisz, świetnie :) Trzymam kciuki ;) Odliczam minuty do 15...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×