Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

A pogoda. U mnie w mocy padało z burzą, a teraz jest słonecznie i ciepło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Dziękujemy wszystkim głosującym na nasz Portal w konkursie na Złotą Stronę Roku 2010 tygodnika Wprost. WYGRALIŚMY Dziękujemy za Wasze wsparcie, za każdy oddany głos, który jest dla nas niesamowitym dopingiem w tworzeniu serwisu. Zapraszamy do zapoznania się z listą nagrodzonych użytkowników, którzy oddawali na nas swoje głosy. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/49/nasz-portal-zlota-strona-roku-2010-wprost-dziekujemy-.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslaw a ktos mowi ze masz zlego fona?? :) nokie sa fajne,i ten model ktory masz tez,T9 plata ci figle ale to moze go wylacz i pisz normalnie,kazda literke po kolei,ja zawsze we wszystkich fonach na dzien dobry wylanczam slownik bo mnie wkurza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja witam pachnąco :) 🌻 No, muszę powiedzieć, że trafiliscie mi tą muzą w samo seducho;) Nie mówcie nikomu, ale ja tego "badziewia" słucham w aucie ;) Oczywiście jak jade sama, bo w moim otoczeniu raczej amatorów nie znajduję;) Pozdrowionka dla wszystkich!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk:) Mam to samo w temacie "badziewia":p Słuchamy z mężem z lapcioka, jak innych nie ma w pobliżu ..wtedy używamy do woli Modern T. CC Catch, Sandra i wszelkie odmiany Italo Disco:) :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie :P sandra,sabrina,madonna,shakin stevens,a-ha,moder talking,cc -catch papa dance,lady pank,samantha fox leca umnie na full przy otwartych oknach :P ta muza jest ponad pokoleniowa i jest cool jej słuchac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w radiu Plus ciagle takie hity daja,a ze u mnie w pracy zadna inna stacja nie lapie to nawet gdyby ktos nie chcial to jest skazany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres...po co mi komentarze wrednych sąsiadów, typu "Starzy a durni...":P:P Hihiii...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich to moj 10 dzien BP :) bardzo sie ciesze z kazdego dnia, pracuje nad zmiana przyzwyczajen, na balkonie posadzilam pelargonie fuksje i takie tam, zeby mi sie balkon nie kojarzyl z paleniem i kawa.. taki maly ogrodnik. prawie zdobylam rower :) musze na niego poczekac 2 tygodnie bo dopiero wtedy moge sie wyrwac na mazury do rodzicow. nie bedzie jakis hiper super ale na moje jazdy rekreacyjne na poczatek starczy. od jesieni zaczynam lepsza prace wiec juz na przyszluy sezon moze wybiore cos lepszego, albo i nie . moze ten bedzie cudowny :D marzy mi sie taki ala holender z koszykiem na psa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linoletka 🌼 jesteś zuch dziewczynka i trzymam kciuki za te 10 dni BP :D i życzę ci następnych następnych i nigdy więcej śmierdziela 🌼 bo nie palić to coś pięknego 🌼 jovik 🌼 u mnie była burza padał grad i na działce połamało warzywa, które już powschodziły a z rana byłem nie wyspany przez ta burze ze tez nie chciało mi się iść to pracy ale tez obowiązek zabka 🌼 jak możesz to się odezwij, bo jakoś to nie tak bez Ciebie 🖐️ a wszystkim nie wymienionym tez 🌼 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres, modern talking i shakina stewensa też lubię, a jeszcze itallo disco i niektóre elektro np. Drumandbace, deep house i co jeszcze uwielbiam poloneza az-dur op.63 Chopina. Linoletka tak trzymaj, podziwiam się za upór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny dzień, z której części Polski jesteś? To tam dociera Radio Plus, bo ja pamiętam jeszcze jak mieli emisję próbną tylko z Gdańska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za mile slowa, bardzo wiele dla mnie znacza bo rzuceanie palenia to na prawde wyzwanie dla mnie. mam nadzieje ze uda mi sie tak jak wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem czasu mi brakuje bo od rana z małym na plac zabaw na spacer na zakupy a potem biegusiem do pracy ( I mimo że mam na 15 to też mi się nie chciało pracować)a po pracy spacer kolacja kąpiel i jak Kuba łaaskwie zaśnie o 23 to ja na kompa siadam chociaż czasami zasypiam pare minut po Kubie Z dobrych wieści : Kuba zaczął w końcu mówić :D Ja pozbyłam się kilku "przyjaźni" które wypijały mi krew i wykorzystywały dobre me serduszko:D No i oczywiście nie pale:D Szkoda licznika bo tak ładnie by ten roczek wyglądał :P ale wiecie że to i tak duuuuzy postep Teraz muszę pobić kolejny rekord BP Dziękuję Wam za wsparcie w trudnych chwilach, mówią że czas leczy rany... może i mają rację ... Tylko co jej powiedzieć jak ratować jak pocieszać pojęcia nie mam i szczerze mówiąc nie odważyłam się jeszcze do niej zadzwonić. Eh życie Pozdrawiam i trzymam kciuki za każdego ... Obiecuje bede sie odzywac i uzupełniać liste:p a osoby których na niej nie ma prosze o daty rzucenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka my trzymamy za ciebie;) :D 🖐️ załoga w ten piekny i słoneczny poranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze uda mi sie tak jak wam" linoletka tobie już sie udało :) jesteś juz jedna i jednym z nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeslaw ja z drugiego konca :) Górny Śląsk żabka szkoda no szkoda, co mam Ci powiedziec? jedynie ze teraz masz sie nie poddac Regres 🌼 Zlosliwiec 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w pogodny,słoneczny ranek.Żabciu mocno trzymam za Ciebie kciuki i tych którzy dopiero rzucili palenie.Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnaco:):):) Jesli Zabka🌻 i cale grono moze mnie przyjac do klubu :):):) to nie pale od 17 wrzesnia wlacznie. pozdrawiam i zycze milych pogaduchow🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kaja jest mi szalenie miło powitać Ciebie w naszym gronie.Masz za sobą duży staż BP. moje GRATULACJE. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jak wam minal dzien? mi jakos tak pozytywnie mam dobry nastroj. konczy sie 11 dzien BP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam linoletka,świetnie Ci idzie BP. tak nadal trzymaj.Jesteś WSPANIAŁA !!!! Wierzę w Ciebie.Pozdrawiam Cię cieplutko i Wszystkich na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xx444 tobie tez idzie świetnie :) Oby tak dalej :) nie masz już ochoty na fajkę? Minęło najgorsze? kaja____ dawaj do załogi ,śmiało!!! wieczornie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w deszczowy wieczór. Kaja, Linoletka i xx444 dobrze wam idzie i oby tak dalej. A propos bycia w załodze, wy już jesteście tak samo jak ja, regres nie mam racji?:-D mimo (u mnie) złej pogody pozdrawiam wszystkich i przepraszam, że tak późno, bo nie miałem czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Założylam osobny temat ale może sie tu podepne :D a więc nie palę od 15 lutego zeszłego roku .. ale jednak teraz na imprezach zdarza mi się pociągnąc .. i tak się zastanawiam , bo dodam że rzuciłam fajki dla kasy bo tak prawde mówiąc lubiłam dymka, czy da się radę podpalać raz na tydz na jakieś imprezie i czy to nie wciągnie z powrotem? dodam że podpalam już tak od miesiąca i nic mnie nie ciągnie normalnie tylko czy tak będzie cały czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska-czewa---> Ty palisz fajki, Ty nie rzuciłaś:( skoro regularnie, od miesiąca czasu palisz w weekendy, to jestes palaczem. Co to za różnica, czy sie pali codziennie co godzine, lub co 2 godziny, lub co drugi dzień po 3szt. etc???? Nie ma zadnej- albo sie pali albo nie:( Dla kazdego z nas papieros był przyjemnością, nie oszukujmy sie:( Ale to zgubna przyjemność- zabójcza rzekłabym:( Nie pal!!! Bo wekendowy dymek prowadzi do codziennego śmierdziela:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak mówiłam rzuciłam ze względu na kase - to była moja motywacja, ale fajnie byłoby raz w tygodniu te 2 szlugi zapalić dla przyjemności tylko się właśnie zastanawiam żeby sobie samej znowu krzywdy nie zrobić ;P więc chyba będzie lepiej sobie darować a szkoda bo jakbym miała pewność że nie będzie mnie ciągło to bym sobie te 2 tygodniowo zapaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kaśka-czewa moim zdaniem tym sposobem zaczyna się powrót do nałogu .Najpierw od jednego papierosa,potem w weekendy,zanim się spostrzeżesz zaczynasz palić.Zdecyduj się wreszcie co wybierasz?.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowałam się ze nie chce palić ale znam osoby które dowódki zapalą jednego czy dwa papierosy i tak już kilka lat inie wciągnęły się tylko pytanie czy u mnie byłoby tak samo. ale chyba macieracje ;) tylko że wiecie przy alko motywacja do bani jest hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×