Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam serdecznie w niedzielne popołudnie:-) u mnie też ładna pogoda, ale mogło być stoche ciepłej:( Madziuchna zdrowiej kochana byś mogła się cieszyć w przyszłości pracą w szpitalu:-) Żabka to bardzo dobrze, że będziesz mogła pracować:-) Sądny Ty znowu nasz przeboje z pracą:( @gusia:-) xx444:-) Regres:-) Złośliwiec:-) pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety,ale nic na to nie poradze.Moze nie bedzie tak zle,moze w miedzy czasie znajde cos lepszego nawet niz mam,ale zal bo czlowiek sie przyzwyczaja.Z nieoficjalnego zrodla wiemy ze sierpien-wrzesien cha nas przeniesc,spiesza sie. Nie przestalam szukac pracy pomimo przywrocenia nas przez prezesa w ten feralny sierpien,wiec moze w koncu trafie cos stabilnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna---apropo pomocy psychologicznej to jak tak dalej bedzie to my faktycznie w Rybniku wyladujemy,ale na Gliwickiej,w szpitalu dla nerwowo i psychicznie chorych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) U mnie słoneczko i pięknie,cieplutko:) Regres,gratulację za tyle dni niepalenia:) Żabko:) Goldena:)ciasto dobre,a kalorie spaliłam na rowerze;) Sądny Dzień:) Madziuchna:) Grzesław:) Jagoda:) Złośliwiec:) Mamuśka:) Kaja:) Pachnąca Aga:) Cieszę się,że BP mija mi każdy kolejny dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres----a kiedy Ty dzidzioszka bedziesz mial? ciocie i wójkowie czekaja.." dobre pytanie :D Madziuchna cały czas nad tym pracujemy ;) :P A tak na powaznie to własnie sie przymierzamy powoli do tego Juz czas na dziecko,i myślę (jak Bóg da) że w przyszłym roku tak na początku pojawi sie mały regresiątko :P 🖐️ poniedziałkowo u mnie lekki mróz ale swieci super słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Pogoda u mnie cudowna, świeci słoneczko to i humorek lepszy :-))) Kalorie czas zacząć zrzucać, spacery już zdecydowanie przyjemniejsze :-)) Zapraszam na kawkę, herbatkę wedle życzenia (czerwona, zielona) Pozdrawiam wszstkich poniedziałkowo i życzę udanego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ślicznie w piękny słoneczny dzień. Przykro jest przebywać w pracy gdy jest na zewnątrz wiosennie.No ale gdyby nie było pracy to by dopiero bylo smutno,bez kasy i bez perspektyw na emeryturę,więc niech już tak zostanie jak jest dotychczas,szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie siedzieć w domu,oj nie!.Życzę Wam Wszystkim bez wyjątku przyjemnego dnia,pozdrawiam serdecznie,Jagoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluję
tym co rzuciły palenia ja nie daję rady,po co zaczynałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratuluję
po co zaczynałam palic jak nie mam na tyle siły aby z tym skończyc,próbowałam ale jestem wtedy bardzo nerwowa i niemiła dla domowników,jeden nerw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkim dziewczynkom 🌼 a chłopakom 🖐️ graba sadny dzien 🌼 poczekaj razem zaczniemy :D gratuluję 🌼 spróbuj z mami na pewno dasz rade pokonać ten śmierdzący nałóg :D bo nie palić to jest cos pięknego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny---zalatw mi tam miejsce w tym psychiatryku co!prosze Cię...kurwa juz niedaje rady jak nie zatrucie to kręgosłup,a teraz wróciłam na dobre do pracy mówię popracuję od dechy do dechy aby odbić sie od dna troche a tu masz Ci los wracam dzisiaj z pracy ścina mnie z nóg 39 gorączki,zimno ciepło i woda leje się z nosa...normalnie zlapalam jakąs francę.... co za rok dlamnie pojebany się zaczol... Bedę musiala iśc do lekarza co mi zapisze antybiotyk bo bez tego niedam rady...a z poprzedniego miesiąca zarobilam fortunę ze stać mnie na wykupienie kilku aptek :D :D kurcze nawet na witamine C mnie niestać :(:( miłego wieczoru... idę pogryźc poduszkę ze zlości...i bezradności... regresku----czekam z niecierpliwościa :):) grzeslaw---👄 dla reszty----👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego słonecznego dnia madziuchna zdrowiej nam szybko sadny jak tam steperek grzesław witaj ranny ptaszku regres już czekamy na to małe szczęście :):):) będziemy bawić trzymajcie sie cieplutko i pachnąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna To może zamiast wit,C zakup olejek pichtowy-postawi Cię na nogi. Regres to do dzieła:) Grzesław u mnie też słoneczko i mrozik Sądny Dzień u mnie stepper odstawiony,spokojnie poczeka do późnej jesieni;) Mamuśka:) Pachnąca Aga:) Goldena Cieszę się,że humorek Ci się poprawił:) Złośliwiec:) Jagoda:) Żabka,jak nowa praca? Kto nie ma słoneczka ,to trochę promyków przesyłam-------:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda z zimowej
Hej kochani:) zAbce gratuluje pracy,sama własnie dostałam prace:) Ale sie ciesze:) na moim liczniku 98 dni BP ,prawie setka hehe:) I wiosna idzie:)Wszystkim Milego dnia,*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Biorę sie do roboty ;) :) u mnie słonecznie i powiem wam coś na głos NIESAMOWITE UCZUCIE RADOŚCI mnie przepełnia że nie palę papierosów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie słonecznie chociaż trochę zimno, ale już inne samopoczucie :-))) @gusia :-) Sadny:-) Żabka :-) Madziuchna :-) Złośliwiec :-) Grzeslaw:-) Regres:-) I pozostała cześć załogi, trzymajcie się ciepło 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało sie odzywam ale zaganiana jestem przechodze przez badania u lekarza medycyny pracy i jeszcze jutro wizyta :) Wszystkie papiery wypełnione i tylko czekam na telefon kiedy mam przyjść ( kobieta ktora pracowała jest na wypowiedzeniu 2 tyg wiec tak mysle ze za tydzień juz do pracy ) jak bede wiedziala to na pewno dam wam znać:) Co będę robiła sprzątała ośrodek zdrowia regresie małe regresiątko będzie och juz nie mogę się doczekać:) Madziuchna zdrowiej zdrowiej :* Sadny tym twoim szefom trzeba nakopac po dupskach kto ze mną? zaraz bede u ciebie:) agusia 🌻 goldena🌻 mamuska🌻 grzesław🌻 złośliwiec🌻 jovik jak tam? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj steperek tez musi chwile poczekac,bo pekla mi zylka w oku i jakikolwiek wysilek a oslepne ;/ na szczescie zalalo mi bialko tak ze jak nie wytrzeszczam oczu to tego nie widac.Kupilam kropelki i rutinoskorbin i zobaczymy co dalej pewnie za bardzo galy wytrzeszczalam na ciacho z serwisu Kettlera ;) pozdrawiam jesli podczytuje topik :) mowie Wam facet ma kurwiki w oczach,az nogi mi sie ugiely,ale przylazl moj kolega i mi przeszkodzil buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam U mnie słoneczko wstydzi się wyjżec, ale co tam Bliżej już wiosny :-) Żabko, cieszę się, że masz robotę dodatkowa kasa zawsze się przyda Sadny a może to jakiś wysiłek spowodował ten wylew w oku, albo ciśnienie, uważaj na siebie ! Pachnąca Aga, masz rację już bliżej weekendu, jak minie środa to już koniec tygodnia :-)))) Tylko do czego my się tak spieszymy??? :-((( Kawka, herbatka u mnie ? Zapraszam !!!! Trzymajcie się dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnąca Aga Kawka pyszna,proszę się dołączać:D Gerda z zimowej,brawo🌻🌻🌻 Oj,Sądny,ku*wiki?nieźle;) Żabka,a synek do przedszkola? Goldena,jestem na kawie:)u mnie też słoneczko,pięknie:) Wczoraj byłam w lesie na 2 godziny,więc tak byłam padnięta,że przed 21 nyny,a rano nie mogłam wstać. Miłego dnia BP🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwiki @gusia i to jakie :) az mi oko wyplynelo :) no wlasnie Goldena tez tak mysle ze to po jakims naglym wysilku,cos dzwignelam albo co,teraz w kazdym razie musze czekac ze steperem az mi to z oka zejdzie,przynajmniej troche :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×