Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Nie palę już 417 dni (+ 02g23m30s). Ilość niewypalonych papierosów: 5839. Będę żyć dłużej o 44 dni (+ 14g33m20s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2773,71 zł! żabko a to mój :D Wszystko sie zgadza :D MOJEGO NIE MUSISZ POPRAWIAĆ Miłego wieczoru wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto mój zabeczko... Nie palę już 529 dni (+ 02g56m56s). Ilość niewypalonych papierosów: 15873. Będę żyć dłużej o 121 dni (+ 06g10m32s)! Zaoszczędzone pieniądze: 6428,84 zł! nie palę od 10.01.2009r. żabeczko dziękuję za pozdro...🌻❤️👄dla Ciebie.. lisiczka---👄👄👄👄👄👄👄 basiek---👄👄👄👄👄👄 dal reszty dziewczynek---🌻👄 dla chłopców---🌻 spadam spać bo padam dzis..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten sloneczny dzien :) Zabka---dzieki u mnie sie zgadza --🌻 madziuchna----👄🌻 Bernadetka---dobrze Ci idzie a waga narazie sie nie przejmoj bo kazdej nas przybylo jednej mniej drugiej wiecej---wazne ze Ty nie smierdzisz 🌻 Wszystkim milego i slonecznego dnia 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam raniutko i cieplutko Wszystkich BP dziś 9 dzień BP :D Żabka fajne to co napisałaś. Facet się może zdziwić :O Fajnie jest nie palić. Odczuwam dumę, gdy inni się dziwią, że rzuciłam i nie palę już tydzień. Zaczynam poznawać mechanizm chcicy na śmierdziela. Ochota na niego gdy przychodzi trwa coraz krócej i zawsze mija. Narazie. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani noc minela spokojnie od rana rozrabia to moze juz bedzie dobrze,ale wczoraj wieczorem jeszcze strasznych bolesci brzuszka dostala :( buuu no to ja wkleje tez swoj licznik,ale chyba sie bedzie zgadzac w/g żabki :) --- 2y 3m 4w 2d 21:52 smoke-free, 17017 cigs not smoked, 8253,25 zł saved, 1m 4w 1d 02:05 life saved nie chce mi sie tego przeliczac i przepisywac a jesli ktos by mial instalke do tego starego naszego polskiego licznika to ja poprosze na maila amajka74@gmail.com dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 280 dni (+ 07g48m58s). Ilość niewypalonych papierosów: 8409. Będę żyć dłużej o 64 dni (+ 05g47m28s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3363,90 zł! No widać, że dopisuje pogoda i chwytacie promienie słoneczne, zamiast siedzieć przed kompem. I tak trzymajcie tylko bp. 🌻 Poz. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj Was pożegnałam ostatnim postem, a dzisiaj WAS witam. Piękny dzień się u nas zapowiada, słoneczko już zaczęło swoją robotę grzania. Ja osobiście nie lubię upałów, ale ciepełko to tak. Trzymajcie się słonecznie bp. 🌻 "Nie płacz, w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno..." ks. Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ija Was witam w słoneczny dzień :):) Mam nadziejeżepogoda w sobote i niedziele dopisze i na opalanko wyskocze Aj czekam na ten dzień :):):) Miłego dzionka ja lece do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wpadałam tylko się przywitać To mój 10 BP. Wczoraj było bardzo ciężko, chciał mnie dorwać śmierdziel, ale powalczyłam. Oj walczyłam ciężko, aż sobie popłakałam z tej całej niemocy, a może mocy. Sama nie wiem. Na Lubelszczyźnie bardzo brzydko. Pada od rana. Tyle dobrze, że gdy jest taka pogoda chętniej chodzę na siłownię. W upały jest mało fajnie. A chodzę Kochani, chodzę. No to biorę się za robotę, miłego dzionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,żabko to mój licznik: Nie palę już 228 dni (+ 11g03m14s). Ilość niewypalonych papierosów: 4112. Będę żyć dłużej o 31 dni (+ 09g55m11s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1850,53 zł! szczerze to nawet nie wiem czy się zgadza...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BernadetkaBer 🌻, jeśli to ci pomaga to płacz, ja też ryczałam ale mówiłam sobie, że ja już nie palę i tak w kółko łzy i gadanie. jakoś pomogło. Pachnąca aga miłek ppracki życzę 🌻, sadny dzień 🌻 basiek1 🌻 madziuchna 04 🌻 Regres bella 1962 🌻 żabka - księgowa 🌻 Grace R- zaglądaj tu częściej 🌻 Kinja [kwiat} Złośliwiec Dla pozostałych, których nie było na tej stronce 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie przywitam w ten piekny dzien moja panienka w koncu chyba wyzdrowiala juz, od wczoraj nie miota,tylko jeszcze slabo je, z domu narazie jednak sie nie ruszamy,zeby nie przecholowac,w koncu w niedziele jada,a mi zostanie jeszcze tydzien urlopu dla mnie :) i juz mam pierwsze plany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Widzę imponujące wyniki u wielu z was :) Gratuluję wszystkim. Ja narazie od niedzieli zero . Cięzko mi z tym bardzo. Wiem że najlepiej nie myśleć. Paliłam 7 lat. Wcześniej rzuciłam na pół roku ale wróciłam :( Nie wspomagam się póki co niczym. Mój chłopak nie pali więc bardzo się cieszy z mojej decyzji. A ja wiem ze jemu bedzie milej ze mną niepalącą niż takim śmierdziuchem. Choć rzuciłam z dnia na dzień bo jakoś nie chciało mi się zapalić a potem chciałam się sprawdzić ile wytrzymam najdłużej - taka zabawa ;) Po jednym dniu pomyslałam "a moż mi się uda? " Bałam się napić % na swoich urodzinach żeby nie zapalić ale nie złamałam się w ciągu tych paru dni.Mam nadzieję że razem się podtrzymamy w naszej decyzji. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj BernadetkaBER :) Jak miło że jest ktoś początkujący jak ja :D Najfajniej nie śmierdzieć :D i mieć poczucie tej kontroli, że nie paczka papierosów rządzi Tobą ale Ty nią. Nie chcesz- nie palisz. Proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BernadetkaBER ile paliłaś? I co skłoniło Cię aby rzucić? Bardzo Ci ciężko? Bo ja np. w tej chwili zjadłam banana i mam ochotę na dymka :( włączam film żeby nie myśleć o tym... W domu mam jednego schowanego papierosa ale bardziej dla zabawy na zasadzie "wiem że jesteś, czekaj sobie a ja Cię i tak nie zapalę" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extented - paliłam przez 20 lat. zaczęłąm jak miałam 16 lat z siostrą ciąteczną za stodołą, że my ją nie spaliliśmy :D Oj ciężko jest, ale każdy musi znaleść swój sposób. Ja pierwszego dnia rzucania kupiłam paczkę i chodziłam z nią wszędzie, nawet spałam. Teraz zapominam że ją mam w torebce. Gdy jest żle próbuję przeczekać, odwlekam zapalenie na później, a później już mi się nie chce. Dalczego rzuciłam? Trułam swoje dziecko, niepotrafiłam nie palić w domu. Pozatym śmierdziałam, żle wyglądałam - szara cera, kaszel no i kasa (300 - 400zł miesięcznie). Zrozumiałam, że pieniądze jakie wydaję na kosmetyki, kosmetyczkę, perfumy - śmierdziel niwelował . Jeśli chodzi o podjadanie to staram się tego nie robić. Chodzę codziennie na siłownie ( czasami na siłę, czasami na sam rowerek) i dużo spaceruję wieczorami z psem - on bardzo się cieszy, że rzuciłam papierosy. A i chyba dorosłam do tego, żeby rzuć śmierdziela :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, i jeszcze jedno! ja też miałam jednego, nie dawał mi poczucia bezpieczeństwa. Ostatni papieros w pudełku wywoływał zawsze we mnie panikę, dlatego ja kupiłam całą paczkę. Poczułam się lepiej. Ojej , jak to trzeba się oszukiwać. Ale przyjdzie czas, że ta paczka będzie częścią rytuału skończenia na dobre - w swoim czasie. Nie jestem jeszcze gotowa stwierdzić, że rzucam na dobre. Muszę sobie to wszystko jeszcze poukładać w sobie. Cieszę się z każdego dnia mojego sukcesu BP i powtarzam sobie "Ja tu rządzę!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to nawet nie wiem czy się zgadza... Farbowana no po prostu ranisz moje uczucia :o( przecież lista jest na tej samej stronie :P:P:P:P Wpadłam trochę po marudzić a co !! Pogoda super lato jak się patrzy i co z tego przytyłam juz 10 kilo i zla jestem na siebie bo za pierwszym razem jak rzuciłam (26 stycznia) po trzech miesiacach wazyłam 58 ale doszłam do 55 a teraz 60 !!!!!!!!!! :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Żabka a może byś pomyślała o głodówce oczyszczającej (10dni). Mój brat ją stosował. Schódł 12 kilo, w ciągu roku przybył 4 kilo i trzyma się tej wagi od 3 lat. Poczytaj w internecie. Fajna rzecz. Sama mam ochotę się skusić, ale biorę hormony a przy tej głodówce nie można nic jeść, nawet leków. [ust}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka to za kare he he ;) a na powaznie to ja tez jak sie spaslam tak walcze i walcze ale jakos nie chudne cholera ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co z tego ze lato jest i co z tego Ja mam brzuch taki ze wstyd wyjsc do ludzi. Nawet jak rodziłam kube to mniej wazyłam niż teraz :( No masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 852 dni (+ 03g39m07s). Ilość niewypalonych papierosów: 17043. Będę żyć dłużej o 130 dni (+ 04g33m28s)! Zaoszczędzone pieniądze: 8265,87 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 22 dni (+ 19g46m39s). Ilość niewypalonych papierosów: 547. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 04g25m33s)! Zaoszczędzone pieniądze: 246,49 zł! Sadny dzień jesteś boska Wkońcu polski licznik :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem 🖐️🌻 Mnie dopadla jakas depresja :( Nie pale juz 100 (+12g55min) Ilosc niewypalonych papierosow 2015 Bede zyc dluzej o 6 dni (+23g55min) Zaoszczedzone pieniadze 957,13zl Przepraszam wszystkich ale pozegnam sie spokojnej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu kochanie ważne jest to że w lipcu jedziesz do swoich wnuków wazne że nie palisz a twoje wnuki nie beda czuc smrodu z twoich ust słuchajac bajki na dobranoc ( przwpraszam za szczerość) ale taka jest prawda . Wiem że jest ci ciezko ale dasz radę dla dwóch uroczych krasnali którzy są całym twoim światem. I nie ważne jest jakie są problemy z teściową , czy w domu , czy w pracy. Krasnale są najwazniejsi... I za kilka lat powiedzą MOJA BABCIA NIE PALIŁA I CZYTAŁA NAM BAJKI GDY U NAS BYŁA :D:D:D:D ppozdrawiam cie serdecznie i śle miliony 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek1 z okazji studniówki wszystkiego naj ... niech śmierdziel już nigdy nie zagości w twoich ustach. My już zbyt wiele natruliśmy się same i nasze otoczenia. Teraz należy zmądrzeć i byc trendy. Ja też mam deprechę, nie z powodu fajek, ale rodzinnych, ale jakoś muszę wytrzymać. Żabka racja "KRASNALE" są najważniejsi. Acha weekendowo, życzę wszystkim słoneczka. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkim BP :D Dzisiaj 11 dzień BP. Sądny dzień czy możesz i dla mnie puścić link na przelicznik? Miłego poranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×