Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

WItam WAS 🌻 Nie palę już 5 dni (+ 11g01m45s). Ilość niewypalonych papierosów: 87. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 16g00m52s)! Zaoszczędzone pieniądze: 39,30 zł! :) Mam jeszcze chwile że chciałabym zapalić....ale szybko je odganiam od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuchna04
a ja niestety poległam....pale.... przepraszam wszystkich tych których zawiodłam... ale niemam siły na walke.... wszystko się wali a ja niedaję już rady... zwarjuje... rycze... pozdrawiam... :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP -06 09 2010 1. Zlosliwiec ------------->2007 BP( ❤️ 08.04.2005) 🌻 (5lat 5 mies 28dzień) 2. Jovik-------------------->1795 BP ❤️ (05.11.2005)🌻 (4lata 11 mies 1dni) 3.Balbina------------------> 1003BP ❤️ (16.02.2008) 🌻 (2 lata 7 mies 20 dni) 4. Sadny dzien -----------> 956 BP ❤️(23 .02.2008)🌻 (2lata 7 mies13dni) 5. Neri11 ------------------> 788 BP ❤️ (10.08 2008)🌻 (2 lata 1 mies 26dni) 6. AgaB--------------------->764 BP❤️ (02.09.2008)🌻 (2lata 1 mies 4dni) 6. Bella 1962 -------------> 716 BP ❤️ (29.10.2008) 🌻 (1 rok 11mies 7dni ) 7. Pachnąca aga ---------->669BP❤️ (06.12.2008)🌻 (1 rok 10 mies) 8. Ojejkujejku ------------>668 BP ❤️ (07.12.2008)🌻 (1 rok 9 mies21 dni ) 9. Regres ---------------->523 BP ❤️ (01.05.2009) 🌻 (1rok 5 mies 3dni) 10.Vonk ------------------->395BP ❤️ (05 09.2009)🌻 ( 1rok 1 mies 1dni) 11 Jullka 01--------------->388 BP ❤️ (13.09.2009)🌻 (1 rok 23dni) 12.Mamuska44 ---------->385 BP ❤️ (16.09.2009)🌻 (1rok 16dni ) 13.Farbowana_lisica ---->362BP ❤️ (08.11.2009)🌻 (10mies 28dni) 14 Lorika ----------------->268 BP ❤️ (11.01.2010)🌻 (8 mies 25dni) 15.Witch321 ------------->262 BP ❤️ (17.01.2010)🌻 (8 mies 19dni) 16 Grace R --------------->256 BP ❤️ (23.01.2010)🌻 (8 mies 13dni) 17.Basiek1 ---------------->214 BP ❤️ (16.03.2010)🌻 (6mies 20dni) 18.Monamas -------------->160 BP ❤️ (01.05.2010)🌻 (5 mies 5dni) 19.Żabka ------------------->126 BP ❤️ (01.06.2010)(🌻 4 mies 5dni) 20. dodob--------------------84BP ❤️ (14.07.2010) 🌻 (2 mies 22dni) 21. Ja-ka----------------------67Bp❤️ (31.07.2010) 🌻 (2 mies 7dni) 22.leloof----------------------23BP❤️ (13.09.2010)🌻 (23 dni) 12.gosa78--------------------6BP❤️(30 09 2010) 🌻 (6 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka dzięki za wspaniały jak zwykle licznik. Miło mi , że się odezwaliście nawet ty madziuchna04, szkoda, że poległaś. Myślę, że jak dojrzejesz do bycia niepalącą to tu do nas zawitasz. Gosa 78 cholerne ponoć 3 dni masz za sobą i tak trzymaj . Miłego środka tygodnia życzę. Pa paśki "Nie płacz, w liście nie pisz że los ciebie kopnął nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno..." ks. Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna 04-->:( długo nie paliłaś, czyli juz wiesz, co to za stan..zdarza się, ale walczyłas długo:) Jeszcze niejedno słońce Ci zaświeci, jeszcze rzucisz ..... Różne są ścieżki naszego zycia...jeżeli podniesiesz się na tyle, by walczyć z petem- przybywaj- my tu będziemy na Ciebie czekać:D Pozdrawiam serdecznie wszystkich:) gosa--> masz licznik:D:classic_cool: i juz zapisane 3 dni w nim!!! Sukces:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janiedługo do domku. Będę robiła buraczki na zimę. Za oknem świeci przecudnie słoneczko, ale jak się spojrzę na te szalejące brzóski, to od razu robi mi się zimno. Miłego popołudnia życzę, oczywiście bp. 👄 🌻 Acha jedna z koleżanek rzuciła palenie 4 dni temu, bardzo jej kibicuję, za każdym razem jak ją widzę na korytarzu, powtarzam jej , że jest WIELKA . Widzę , że ją to podbudowuje. i tak trzymać będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiśka miśka
rozumiem cię, wiem że jest bardzo ciężko ja już wariuję i też ryczę jak odpalam papierosa i co jakiś czas mówię ,że to ostatni,,,,i nie wytrzymuję...Może dlatego że jakoś się boję, może lepiej na razie nie planować kiedy rzucę i jakoś spontanicznie, ale nie wiem jak?:( tak więc ten nałóg jest straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po kilku dniach nie obecnosci JA NADAL BP :D Ja dzis poszlam sobie na basen saune i hydromasaz mówię wam cudownie Takie zmeczenie:D:D:D:D basen kasztuje mnie 5 zl a paczka fajek 8.50 Po basenie jestcudownie a po spaleniu paczki fajek nie i to sie liczy najbardziej ta satysfakcja ze nie smierdzę i nie wywalam kasy w bloto tylko robie cos dla siebie dla wlasnego samopoczucia:D:D:D fiska miska jesli czytalas nasz topik to wiesz ze mialam podobnie jakty z tym ze ja nie palilami wracalam i znow nie palilam i wracalam do palenia tak z4 razy ostatnio pomogł mi tabex i jako ta ktora wszystkkie sposoby wyprobowala z czystym sumieniem moge ci polecic tabex bo jako ta ktora chce i nie chce rzucic jednoczesnie tabex pomaga na tyle ze przez pierweze 5 dni bierzesz tabletki i mozesz nadal palic ale uwierz nie chce sie juz po 3 dniach Powodzenia A dla wszystkich starych bywalcow 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piekny sloneczny dzien 🌻 madziuchna --szkoda ze poleglas ale ja Cie rozumiem mam nadzieje ze przyjdzie taki czas ze bedzie dobrze :) zlosliwiec----ciesze sie ze u Ciebie wszystko dobrze Pozdrawiam cale pachnace grono 🖐️ Ide na ogrod pozbierac reszte warzywek i bede sie brala za sloiczki no i do pracy wiec caly dzien zajety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka------przepraszam Cie ale z moich wyliczen dzisiaj mam 205 dzien abstynencji :D a propo ciesze sie ze sie trzymasz i tak trzymaj nadal 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Cześć Wam:) A co to się dzieje z naszym Regresem??? Ma szlaban na kompa?:P Hm... U mnie sliczna pogoda, słoneczko swieci, siedzę sobie w biurze, radio na Z gada...jutro juz piatek- sielanka...:p Tak sobie pomyślałam...jakbym tak nie paliła tyle, co paliłam, to byłby sukces!!!! :) Mam nadzieję, ze nie odwali mi na starośc i nie bedę babcią z petem:) Złośliwiec:) przybywaj do nas- masz te 2 dębowe kciuki, który tu się przydadzą:) Basiek1:) lorika:) ---> złote jajka to nie wszystko:p lisica tez tu przemknęła niczym łania:D zabka;) mamuśka44:) gosa--> 7 dni BP? Vonk:) pachnąca aga--> nick mówi wszystko:classic_cool: dodob--> daj przepis na "szczupłość" :p :) madziuchna04--> jak nas podczytujesz to wiedz, że czekamy:) Fiska--> jak plany na bycie piękną, pachnącą, bogatą???:P I tych, co nie wymieniłam ściskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kudzu rot przetestujcie ja brałem ale ze nie pale to nie wiem jak działa na palenie ale wiem jak działa na alkohol juz nie mam tak zwanych ciągot na piwo lub wino poprawia samopoczucie i to jak humor mi sie polepszył jak działa Wpływa na funkcję trawienia i fizjologię stresu Wspomaga redukcję napięcia nerwowego, zmęczenia Poprawia nastrój Zmniejszają chęć do sięgania po alkohol i nikotynę i inne używki Pomocny przy odchudzaniu Oczyszcza organizm . Stosuje się go w diecie oraz przy wspomaganiu wielu terapii. Zawarte w Korzeniu jadalnej rośliny Kudzu, pueraria lobata, składniki zawierają izoflawony: puerarynę, daidzynę i daidzeinę. Wpływają na funkcję trawienia i na fizjologię stresu. Wspomagają redukcję napięcia nerwowego, zmęczenia, poprawiają nastrój. Są pomocne w walce z uzależnieniem od alkoholu i nikotyny, zmniejszają chęć sięgania po używki oraz redukują szkodliwe ich działanie. Korzeń Kudzu ma odczyn zasadowy, wspomaga trawienie, oczyszcza organizm. Nie zawiera glutenu ani laktozy. http://www.kudzu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani ostatnio na nic czasu nie mam,wpadlam teraz na chwilke przywitac sie tylko :) madziuchna przykro ze poleglas,naprawde zal tych wszystkich dni,tyle czasu nie palilas i poszlo z dymem :( ech trudno. jak bedziesz gotowa to wroc do nas,na pewno cie przywitamy cieplo :) trzymam kciuki kochana żabulka dziekuje za liste 😘 ty to jestes dobra pracowita zabka :) lorika widze tryska energia :) i dobrze,ktos musi :) jovik masz racje takich gosci nam nie potrzeba zlosliwiec regres basiek mamuska vonk lisiczka pachnaca aga i wszyscy pozostali ktorych niechcacy ominelam--jestescie kochani 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P a to się dziewczynki z regreskiem stęskniły :) brakowało wam mnie,co ? :P Jovik nie mam szlabanu na kompa:P loriś i wcale sie na nic nie obraziłem ;) generalnie brakowało mi czasu i miałem mnóstwo roboty w pracy wiec na kaffe nie zagladałem a w domu to wiecie,narzeczona,sex i te sprawy :P no nie mogłem sie rozdwoić .... po za tym nie palę nadal i nigdy wiecej nie zamierzam i do tego wszystkiego wszystkie miłe panie bardzo gorąco pozdrawiam 🌻 a panom przybijam 🖐️ obiecuję ze bede czesciej wybaczycie? ;) ps.sadny dzien i ja sie ciesze ze tutaj zagladasz ps2.a co z nowicjuszami? gosa78 trzymasz sie jakoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaa....i tu pomaga tabex a na topiku BS chyba dmuchana lala:p łoj, toz dobrze, że mnie moje dzieci nie cztają:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres...sex to tez nałóg" gwarantuje wam ze tego nałogu tak szybko nie rzucę :P ani ja ani moja narzeczona :D a tak serio, to fajnie ze sie naszemu Jacusiowi tak pieknie uklada z narzeczona" loriś no ja też sie cieszę,tym bardziej że nie zawsze miałem wesoło i kolorowo w tych sprawach,raz to nawet nieźle po dupie dostałem od takiej jednej ( Boże dzięki ci że wyszło jak wyszło) była zdrada,były kłamstwa... szkoda gadać,było mineło ale Bardzo Kochałem i sie zawiodłem no ale to stare dzieje,co ja tutaj bede wam opowiadał Teraz mam MiŁOŚĆ SWOJEGO ŻYCIA I POWIEM WAM ŻE NIE ZAMIENIE JEJ NA ŻADNĄ INNĄ BARDZO JĄ KOCHAM :D ale ona wie o tym ;) ale sie rozpisałem , a to nie miało być o tym :P ps.ale widzę że humorek to dziewczynkom nieźle sie wyostrzył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość appelsin
WItam Wszystkich:) Chcialam sie pochwalic, ze za godzine minie mi 10ty dzien bez papierosa:) Jestem z siebie dumna, bo to jest moja pierwsza powazna proba:) Oparlam moj plan na jakims angielskim programie, wydaje mi sie. go smokefree. i jak na razie dziala:) Chociaz kusi czasem. Wlasnie jedno takie kuszenie zaprowadzilo mnie na to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje gratulacje :) dołącz do nas i bądź tu z nami na forum Skoro nie palisz to chwal nam sie tutaj ile wlezie :) życze ci sukcesów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik jeśli chodzi o szczupłość to mam huśtawki bywały czasy chyba z 5 lat temu ze wazyłam 72 kg przy wzroscie 168 mialam wielkie cycki i byłam niezadowolona z siebie potem wzielam sie w garsc i schudłam potem dziecko ;) po potem z gorki ale jedno co mnie wykańcza to wahania wagi po pierwszym dziecku wazyłam 49 kg tez kiespo wygladalam w druga strone dlatego tak jak pisalam cale zycie bede chyba na diecie bo ja to w glwebi serca uwielbiam ;) a teraz po drugim dziecku staram sie poprostu doprowadzic ciałko do mlodszego wygladu i troche przy okazji schudnąc dzisiaj jade z kolezanka na weekend spa (byla promocja na city deal) oj bedzie sie działo mam nadzieje a jeśli chodzi o fajki ja tez rozumiem nowicjuszy bo niby rzucilam ale jest jakas zadra ktora czasem mi dokucza i zly duch podpowiada no zapal przeciez tak to lubisz ;) całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę jak się tu wesoło zrobiło :):):) Ze "szlabanu na kompa" śmiałam się ladnych paręnaście muinut, wyjątkowo mnie to rozbawiło , Jovik :) Madziuchna, człowiek jest tylko człowiekiem, bywa tak, ze nie jest w stanie udzwignąć wszystkiego co mu zycie w danej chwili rzuci na barki :( Jestem przekonana, że do nas wrócisz i bedziesz dalej trwać w niepaleniu, choćby dlatego że było Ci z tym dobrze... Tak jak powiedział ktoś wczesniej czekamy na Ciebie i bedziemy czekać tak długo jak bedzie trzeba. Reszcie życzę miłego słonecznego dnia no i weekendu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak sobie siedze trzymajac kube na kolanach ( to ten mlodszy) i mysle sobie jakie byloby oktropne i wredne z mojej strony znowu zaczac palic ;( kiedys zima ja czaje sie na balkonie zwinieta w klebek zeby mnie syn nie widzial BOZE MASAKRA chałupa wyziebiona od otwierania w chwilach słabosci musze o tym pamietac no i ten smrod boze ile podczas palenia szło mi dezodorantow i perfum jejku nienawidze tych fajek a tym ktorzy nie sa przekonani do rzucania proponuje test białego talerzyka albo miseczki czylizostawic na kilkanascie minut niedopalek fajki w bialym naczyniu z woda i zobaczcie co sie w nas dzieje jaka smierdzaca zolto brunatna substancja jest w nas ble ..... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja paliłem kiedyś w szkole ze by życic to walczyłem z 3 dni a potem samo przeszło tak ciagneło to wszystko robiłem by nie palic masturbowałem się ,książki czytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 dodob--> śmierdzą fajki, co nie? bleeeeee........................ merkaba---> idx Ty na dział erotyczny :( Pozdrawiam piatkowo::D pozdrawiam Waszystkich, bez wyjatku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak smierdza jovik masz racje tak na logike to brak pozytywnych doznan zwiazanych z fajkami a jednak to gowno tak wciaga ze czasem do konca zycia lazi za czlowiekiem ten pet bleeeeeeeee dobra milego pachnacego weekendu i wielkie buziole lece sie pakowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodob--> ech, zazdroszczę Ci tego spa....:) ja może w przyszłym roku... gdzieś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam to prawda ze nie palić to jest cos pięknego :D nie capi ode mnie śmierdzielem i nie muszę myśleć o tym żeby mi nie zabrakło fajek, bo jak ja jarałem to fajury musiałem mieć w zasięgu ręki w zapasie nie miało prawa mi zabraknąć a co do se. to już nie wspomnę, to jest naprawdę piękna sprawa, bo prawdziwy zdrowy męszczyzna za piękną i pachnącą dziewczynką to zawsze się obejrzy żeby chociasz oko nacieszyć :D Regres 🖐️ graba musze stać w twojej obronie :D lorika 🌼 pamiętaj ze z czasem smak się zmienia :D tak jak z fajkami, gdy je jarałem były dla mnie przyjemnością a z chwila, gdy je rzuciłem, stały się wstrętne i śmierdzące pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego weekendu :D również pozdrawiam tych, co nas po cichu podczytują za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki B :D a teraz idę na marszobieg ze swoją psinką 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jest chłodno, ale pozdrawiam cieplutko 🖐️ u mnie teraz z rana jest -2 ale zapowiada się słoneczny dzień ja już po spacerku ze swoja psinka :D zapraszam na kawę i herbatę na wszystkich chętnych czeka zaparzona mam wolną sobotę zaraz wybieram się na ryby 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×