Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

zlosliwiec -----ja sie napije kawki :) U mnie narazie za oknem mgla i prawie nic nie widac a ja dzisiaj do pracy :) milego i pogodnego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja chętna do kawki:) Witam z ranka:) tez -1 za oknem:( ale słonko jes! Dzis wolne, tzn. wolne od pracy zawodowej, ale za to robota w domu:( zaraz zakupy, sprzatanie, obiad, pranie.....ech. Ale tak to juz jest, ze kobieta odpoczywa w domu :O Życze miłej soboty, trzymam kciuki za rzucaczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 388 dni (+ 04g53m32s). Ilość niewypalonych papierosów: 11646. Będę żyć dłużej o 88 dni (+ 23g07m16s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4658,44 zł! Słoneczko jeszcze nam świeci. Dziś mają być przymrozki. Spadam na spacerek sie dotlenić. \ Miłego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam drogie,piekne i miłe panie :) a także chłopaków z czystymi kciukami;):P Powiem wam że : Nie palę już 525 dni (+ 20g17m07s). Ilość niewypalonych papierosów: 7361. Będę żyć dłużej o 56 dni (+ 05g40m09s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3496,87 zł! już dawno tego nie wklejałem o wyrecza nas w tym żabka :) Dzisiaj moja luba pojechała ze znajomymi do Warszawy na jakieś targi kosmetyczne :) i mam wolną sobotę :P a że lubie żużel to dzisiaj przy piwku i czymś mocniejszym ogladam Grand Prix na żużlu i swietuje zdobycie złotego medalu przez Tomasza Golloba ... jutro może byc kac :P nie ma narzeczonej to hulaj dusza :P heheheheh poza tym to chciałem ciepło pozdrowić wszystkie tutejsze panie i życzyć im Miłego Weeku :) chciałem pozdrowić też panów a zwłaszcza mojego kumpla który mnie zawsze broni :D złośliwca 🖐️ pogłaskaj swoją psinę od regresa :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres ,widze ,ze dzis Anielskie skrzydla urosly :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tofu hahahahaha taki słomiany wdowiec dzisiaj jestem :) :P równiez pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamj wszystkich :D Melduję się wciąż BP. Dzięki liście naszej pracowitej żabki :) widzę, że jestem BP już prawie 9 miesięcy... I tutaj kilka słów dla nowo rzucających, którzy trafili na nasz topik: sama pamiętam moje pierwsze dni BP (=Bez Papierosa, to wyjaśnienie dla nowych na topiku). Nigdy, przenigdy nie wierzyłam, że mnie - niemalże urodzonej z petem w zębach i chyba także z petem składanej potem do trumny ;) - uda się rzucić palenie! A tu proszę! Pomogło mi czytanie Was, a także, a może przede wszystkim magiczne Dębowe Kciuki naszego Poczciwca (który nie wiedzieć czemu zwie siebie samego Złośliwcem :P) Czyli, drodzy nowoprzybyli: da się rzucić, musicie tylko sami bardzo chcieć. I zaglądać, rzecz jasna, do nas na topik :) Jeśli akurat chwilowo "polegniecie" - szkoda, trudno, ale nie załamujcie się (Magduchna, to do Ciebie :) Widocznie nie był to jeszcze akurat ten odpowiedni moment. Czasem tak się robi, bo pojawiają się inne problemy w realu i brakuje jakby nadwyżki energii na walkę z fajkami - mi samej też się tak zrobiło, bo mam za sobą jedną nieudaną próbę rzucania 2 mies. przed próbą udaną... Lorika pisała o poczuciu wolności będąc BP. Zgadzam sie na 100%, dodając jeszcze pewną może nie wolność finansową, ale spore oszczędności. Tak więc nie tylko płuca i cera cieszą się z rzucania :) Kieszeń też zaczyna to miło odczuwać po kilku miesiącach :D Wszystkim życzę miłej i spokojnej niedzieli :) :) PS. Lorika, masz super tekst w stopce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do loriki :) jak tam telewizornia ? :P jest git? :):):) pozdrawiam koleżanke od nie palenia ja już w domu grzeczny i bezpieczny Tomek Gollob złoto Jarek Hampel srebro Chłopaki zdominowali GP :) to tak na marginesie co do GP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja jestem 75 rocznik i ten mannam uwielbiam :) za całokształt :) ps? Grace R bądz z nami częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️🌻 To ja dzisiaj zapraszam na kawke,herbatke :) mamuska------jak Twoje ksiezniczki a zwlaszcza ta maluska :) jovik-----🌻 zlosliwiec----🖐️ zabka------🌻 Vonk----🌻 sadny dzien-----🌻 pachnaca aga ---🌻 farbowana lisica-----🌻 Regres----🖐️ lorika-----🌻 monamas----🌻 Grace R-----🌻 madziuchna------my czekamy na Ciebie mimo to odezwij sie od czasu do czasu do czasu 👄🌻 Tych co pominelam takze pozdrawiam 🌻🖐️ dzisiaj mam wolne , za oknem mrozik ale swieci sloneczko jest ok. milej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"proponuje wyrugowac kolege z naszych szeregow , tak jak sie usuwa czarna owce z gniazda" Super tekst, czysto PRL-owski:) No..Maanam, to moje czasy:) Nie tyko on- ale jest utożsamiany z latami 80-tymi:D U mnie słoneczko, ja dopiero wstałam, ale mąz powiedział, że o 7.00 było -5st.:( Piję kawke, zapraszam Wszystkich na n ią:) Ja pierwsza pije po turecku- tzw. fusiastą:p Regresik- czy Ty aby nie masz dzis kacorka?:P:P:D Buziaczki dla Wszystkich👄 Grace R.---> jana ksywa dla Złosliwca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik mam mega :p GŁOWA PĘKA,SUCHO W BUZI, ALE MAM BROWARA :P ta moja niech mnie samego lepiej nie zostawia a tak poważnie to my z kumplami wczoraj nieźle poszaleli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostalam poczestowana przez rodzicow drinkiem i zasnelam" loriś taka młoda taka fajna taka ładna taka miła i chodzi o 22.00 spać :P szkoda życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :D A na taką kawę popołudniową to się jeszcze załapię? ;) Dzięki wszystkim za pozdruffka i zaproszenia kawkowo-herbaciane :) Regres, ja rzadko piszę, bo rzadko mam coś do powiedzenia ;) A na poważnie - miałam ostatnio sporo problemów zdrowotno-pracowyh i jeszcze kilku innych. A nie lubię marudzić, więc przy kłopotach siedzę cichutko :) Cieszę się za to, że jeszcze nie dobijam mojego zdrowia fajkami! Ba, dumna z siebie jestem jak całe stado pawi, ooooo! :D :D Ale Ty chłopie zaszalałeś wczoraj, co? :P Jowik, od dziś nazywamy Złośliwca Poczciwcem i basta! :) U mnie dziś piękna pogoda, mimo chłodu, bo cały dzień świeci słoneczko! Już byłam na jednym długim spacerku i wybiore się chyba na kolejny, bo aż szkoda siedzieć w domu :) Dużo słoneczka życzę też naszym topikowiczom :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się trzymam, BP. Mam jednak chwilowo dużo spraw na głowie i może to mi pomaga bo mam inne zajęcia...dlatego też nie było mnie tu wcześniej. Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poniedziałkowo Pachnę czasu mi brakuje teraz dosłownie na wszystko. Od piątku do niedzieli na uczelni a od poniedizałku do piatku w pracy. Normalnie jestem załąmana z lekka że każdy weekend są wykłady ,ale muszę dac rade Pozdrawiam i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie łeb boli :O wczoraj miałem poprawiny :P jak ja nie lubię poniedziałków :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witajcie bp w spa bylo super czuje sie jak nowonarodzona zabiegi basen sauna i relaks moje chlopaki radzily sobie super nie potrzebnie sie martwiłam relaks relaks i jeszcze raz relaks kazdy powinien co jakis czas z czegos takiego korzystac :) nawet poniedzialek nie jest mi straszny :) pozdrawiam cale grono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kora to zajebista babka, no i te moje czasy końcówa siedemdziesiątych lat, szalało się . Regres ja też nie cierpię poniedziałków, no ale do emerytury [śmiech} trza nam pracować. basiek1 moje księżniczki rosną, ta malutka też, przybiera więcej niż ta wypasiona. Miło jest patrzeć jak rosną, jak się rozwijają. Jak zaczynają już widzieć i wodzić wzrokiem . No ale kupale to strzelają okropne (karmione piersią) Pozdrawiam Was poniedziałkowo prawie w południe. Dziś walę do kosmetyczki , zamknięcie naczynek. Teraz mnie stać jak nie palę. 🌻 Później się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez powinnam zadbac o swoj pyszczek ale albo brak czasu albo brak finansow ale w koncu sie za to zabiore jejku jak sobie pomysle o pieniadzach ktore wydawalam na fajki to az mnie trzesie czlowiek taki durnowaty byl ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość appelsin
drugi tydzien zaczynam:) udalo sie! ciiagnie mnie dalej:(.. dlugo tak jeszcze? Was ludzie co tyle juz dni bez papierosa kusi dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór Państwu:)witam z mojego własnego łóżeczka,z moim własnym netem:)oj...każdemu kto czasem myśli o śmierdzielu życzę takich zagonionych dni jak ja mam ostatnio....nie ma czasu nawet na myślenie o paleniu:D pozdrawiam wszystkich i dobrej nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!!!!!!!!! Melduje sie BP, ale za to z potwornym bólem głowy, z nieprzespana nocą i wszystkimi plagami egipskimi, które sie do mnie przyczepiły:( Zaraz biore fervex, jak do jutra nie przejdzie to chyba pójde do lekarza:( Farbowana- ale masz luxus:D I wszystko sie ułozyło, widzisz??:) appelsin---> no widzisz, jak wytrzymałes/as?? cały tydzień!! Ale jeszcze walka przed Toba, dlatego proponuje Ci walke z nałogiem z pomoca naszego topiku i z dębowymi kciukami Złosliwca:D Bedzie ciągneło- ale to normalka- musisz byc twardy/a. napisz wiecej o sobie:) Przesyłam buziole i spadam do łózka. Poniewaz dbam o mojego laptopa i o jego długowieczność NIGDY nie ide z nim do łózka(hihihii ale to brzmi). Może sie przegrzac, leżąc na pościeli:( To taka moja podpowiedź:P Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiśka miśka
a mi dalej wstyd, bo palę dlatego rzadko tu piszę- tylko poczytuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiska miska ----nastaw sie psychicznie i mow sobie ze nie chcesz palic bo niechcesz smierdziec itd.zajmnij sie czyms jedz slonecznik zamiast papierosa---ja np.rzucalam z Tabexsem bylo mi lzej choc chwilami przechodzilam katusze ale sie udalo nie pale gdzies okolo 7 miesiecy a palilam ponad 35 lat wiec trzymam za Ciebie kciuki i wierze ze sie Tobie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość appelsin
moj drugi tydzien chcialam uczcic cygarem razem z moim chlopakiem (rzucilismy razem) ale zadnemu nie chcialo sie jechac do sklepu, wiec uczcilismy piwem:) kolejny dzien za mna, nawet bez nicoretta:D pozdrawiam pachnace grono:) jestem dumna z kazdego dnia, tez tak mieliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×