Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

ja nie palę miesiąc i 2 dni,dla mnie to wiele i uważam to za swój duży sukces tym bardziej że paliłem 30 lat faje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam:) kosmicznie- tez poranna kawusia? Zapraszam na nia wszystkich:D Linoletka-🌻 i uda Ci sie, zobaczysz:) Cavanessa- widze w Tobie super babkę i dobrego "pomagacza" tu, na topiku👄. Wszyscy jesteście super, co tu dużo mówić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cavanessa- znów przekręciłam Twój nick:( sorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ pozdrawiam wszystkich niedzielnie :D jovik 🌼 kawę też wypiję z Toba :D kosmicznie 🌼 i dla całej pachnącej załogi BP 🌼 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w niedzielne przedpołudnie dla całej załogi. Życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich niedzielnie :) juz po kawce BP , przetrwalam pelna emocji noc. buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linoletko oby tak dalej ;) żabka(nasza księgowa) powinna dopisać cie do listy niepalących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :):):) za dwa dni minie jak osiem miesiaczkow nie pale,uwazam to za wielki sukces,probowalam rzucac kilka razy i po paru tyg wracalam --to mial byc ten jeden a stal sie pulapka ,powrotem do palenia. Dla poczatkujacych niech to bedzie przestroga a palilam ponad 20 lat :(:(:(niestety Trzeba chciec nie palic to podstawa,cieszyc sie z tego i byc dumnym.linoletka -badz twarda nie pal :) Canavessa :) Regres :) kosmicznie :) jovik :) zlosliwiec :) Grzeslaw :) linoletka :) xx444:) dodob:) pachnaca aga:) i wszyscy bywalcy tego topiku,zycze Wam milej niedzieli i wytrwalosci i pamietajcie NIE PALIMY:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam sie tylko zameldowac, wlasnie wrocilam z miasta :) nalesnik z piwkiem i BP z dwama palaczami :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dopiero wstałem :)dziękuje za pozdrowienia i życzę przyjemnej niedzieli :) nie wiem jak u was ale u mnie leje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję ci linoretka nie masz lekko rzucać wśród palaczy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie regres tylko pada:-D, ale deszcz potrzebny jest chodź by na działki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weteranów i nowicjuszy.U mnie też padało,teraz przestało,jest zimno.Żabka co z Tobą się dzieje? Dlaczego nie piszesz? Pozdrawim Wszystkich serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam niedzielnie , choć poniedziałek sie już zbliża Wróciłam z Zakopanego oj było super odpoczynek i dużo śmiechu :):):) Życzę miłego pachnącego wieczorku wszystkiem a za naszych nowicjuszy trzymam bardzo mocno kciuki i pamietajcie NIE PALIĆ TO COŚ PIĘKNEGO :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam "świeżynki" na topiku i trzymam kciuki za sukces :) Ja dziś padam na twarz po dwóch dniach intensywnych treningów tanecznych - za 2 tyg.pokaz, a my mamy jeszcze trochę do dopracowania. Ale warto - zabawa przednia :) Pozdrawiam i życzę udanego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby Monamas to dancing queen? Nawet o tym nie wiedziałem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie mam ciezkie warunki do rzucania.. ale trzeba trwac w podjetej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego jestem pełen podziwu dla ciebie linoletko, że walczysz co najmniej dwiema sprzeciwnościami: własny nałóg i otoczenie, bo ja miałem pod tym względem raj, bo jak rzucałem, to bez otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w poniedziałek , słoneczko świeci zapowiada sie miły dzionek życze wam miłego dnia TRZYMAJCIE SIĘ PACHNĄCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnąca Aga witaj po podróży zazdroszczę ci tego Zakopca ;) 🖐️ załogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie na jakims forum przeczytalam ze jest jakas ksiazka o rzucaniu palenia bardzo skuteczna. nie moge tego znalezc teraz. zawsze tak jest jak cos okazuje si epotrzebne. czy moze ktores z was cos o niej wie czytalo? jakies opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linoletka podaj maila
;prześle ci te książke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×