Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

i ja sie melduje BP obiecalam,ze dam znac jak bede wiedziala wiecej. Nie jest zle,ale zeby nie bylo zle to musze miec operacje.Nie wiem jeszcze kiedy.W piatek jade do kliniki w Bytomiu na konsultacje i pewnie sie dowiem terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde cos dzis cafe nawala u mnie ;/ obiecalam ze dam znac co z moim zdrowiem nie jest zle,ale musze miec operacje zeby nie bylo zle. W piatek mam konsultacje w Bytomiu w klinice,pewnie dowiem sie terminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja tez się melduje BŚ :D sadny dzien 🌼 zdrówka życzę trzymam kciuki agapachnaca 🌼 @gusia 🌼 Grzeslaw 🖐️ a gdzie reszta naszego pachnącego grona 🌼 bo nie palić to cos pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Sądny Dzień,wszystko będzie dobrze.Jesteś silna dziewczyna:D Pachnąca Aga:) Panowie Dziś wyjeżdżam na wakacje:))bardzo się cieszę,ale boli mnie tak potwornie głowa,że nie mam siły się pakować Trzymajcie kciuki za słoneczną pogodę. 🌻nie palimy🌻pachniemy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ wszystkich chętnych zapraszam na kawę BP :D @gusia 🌼 życzę udanego i miłego wypoczynku :D zapraszam tych też, co mają chęć rzucić palenie a odwagi brak :D i po cichu nas podczytują 🖐️ :D my tu nie palimy my pachniemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje kochani 😘 wiem,ze bedzie dobrze,innej opcji nie ma. Z fajkami sobie poradzilam to i z tym sobie poradze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjecie do szpitala mam na 4 wrzesnia. Musze obczaic kafe na tablecie corki,o ile zasieg bede miala bo moja siec to prawie nigdzie zasiegu juz nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No pewnie ze swirujesz
No to sie ciesz,ze zuciłas palenie,jakiej chcesz pomocy,jak potrafiłas sama sobie pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka pozdrawiam i zapraszam wszystkich nie palących na kawę BP :D ja nadal nie pale i tu zaglądam i co nie co tu cos skrobnę :D a jak będzie ze mną cos nie tak to na pewno napisze i nie będę się kamuflował narka 🖐️ jadę na giełdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za kawke zlosliwiec :) pyszna robilam probe z tabletem,ale dziwne to jakies,wchodze na kafe,pisze posta ale nie moge wyslac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:D Już po urlopie:( Trzeba wrócić do realności,jeszcze wykorzystam pogodę na kąpiele i byczenie się nad jeziorem,a za chwilę trzeba uszykować wszystko do szkoły,brrr Oczywiście wakacje BP :),pachnące🌻 Sądny Dzień :) Złośliwiec:) Pachnąca Ago:) Grzesław:) Regres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry zapraszam na kawę a jak kto woli herbatę to tez się znajdzie zielona :D @gusia 🌼 super ze już jesteś kciuki trzymałem za słoneczną pogodę :D jak wakacje jakieś takie krótkie ale chociaż były udane? sadny dzien 🌼 pachnaca aga 🌼 Regres 🖐️ Grzeslaw 🖐️ wszystkim nie wymienionym 🖐️ :D kiedys miałem czas dla śmierdziela co 15 minut nie było ze boli dzis tez mam czas żeby tu wejść na ten topik i co nie, co skrobnąć 🌼 bo nie palić to coś pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może i ja sie ładnie przywitam🖐️ U mnie w robocie nadal zapieprz ale myślę że od września bedzie trochę spokoju ;) nie palimy pachniemy :D pozdrawiam bywalców 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnąco🌻 Złośliwiec,wakacje udane,tylko właśnie za krótkie. Dziękuje za kawę. Masz racje,kiedyś musiał być czas na palenie,choćby nie wiem co,teraz mam czas na wiele innych przyjemności,które są przyjemne:) Regres Czy Ty nie powinieneś już być na urlopie? Miłego dnia BP🌻🌻🌻 Żabko,co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na szczescie mam
a u mnie wszystko dobrze,tak jak u Ciebie gusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczął się 8 dzień mojego niepalenia :) Pozdrawiam 🌼 Póki co, to żadne wspomagacze mi nie są potrzebne, wrzućcie mi jakiś licznik ;) Nie pale od 15.08.2012 :D Ostatnia przerwę miałam już parę lat temu, nawet nie pamiętam, kiedy to było. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kania:) Świetnie,że rzuciłeś te śmierdziuchy. Licznik jest w stópce u Sądnego. Dzień dobry Grzesław:) Dzień dobry wszystkim BP🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres Czy Ty nie powinieneś już być na urlopie?" @gusia celne spostrzeżenie ;) Ale urlop mam przesuniety od 27,08 mam :) Zona nie mogła wczesniej i byłem zmuszony zrobic obsuwę :) 🖐️ załoganci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kania witaj na topiku ludzi niepalących swietnie że dołączyłas do nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze,ze jeszcze jesteś,Regres,bo zapraszam Was wszystkich na tort z 1 świeczką i szampan w końcu też otworzę! http://emoty.blox.pl/resource/sluze.gif Tak,to dziś mija mi pierwszy roczek BP🌻🌻🌻 Dziękuję za wsparcie,bo bez Was nie byłoby mnie tu,w tym miejscu mojego życia. Jestem przeszczęśliwa :D i bardzo dumna. Po raz pierwszy od nastu lat nie palę 1 rok i co najważniejsze,to nie tęsknię do palenia.Przez te poprzednie lata,gdy tak ciągle rzucałam,to gdy nie paliłam,to marzyłam żeby palić,a gdy paliłam to obwiniałam siebie,że palę,okropna huśtawka,brrr :O Dziękuję za wsparcie wszystkim osobom z tego forum 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps nie wkleję mojego kochanego liczniczka,bo mam go na laptopie,a dzieciarnia moja coś tam w nim nagrzebała(w tym laptopie) i na razie korzystam z komputera. Bardzo lubię mój liczniczek,przez pierwszy ten najtrudniejszy czas,to była pierwsza rzecz,na którą codziennie rano sobie patrzyłam i cieszyły mnie te liczby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich pachnących 🌼 🖐️ @gusia 🌼 moje gratulacje z okazji roku BP :D wznoszę toast i stukam się z Tobą lampką szampana stuk stuk :D STO !!! LAT !!! STO !!! LAT !!! STO !!! LAT !!! wszystkiego naj naj naj :D i nigdy więcej śmierdziela :D kania2a 🌼 Witam na pokładzie pachnącego grona 🌼 słuszna decyzja bo nie palić to jest cos pięknego :D sadny dzien 🌼 pachnaca aga 🌼 mamuska44 🌼 Regres 🖐️ Grzeslaw 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusiu- serdeczności z okazji takiej cudnej rocznicy - no i oczywiscie gratulacje, że tak pięknie sobie poradziałaś - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia to czemu sie wczesniej nie chwaliłaś? Bardzo dziękuje za kawał tortu :D A tobie życze z okazji rocznicy "niepalenia" następnych wspaniałych lat bez nikotyny :) GRATULACJE 🌻🌻🌻:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×