Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

sadny dzien 🌼 trzymam 🖐️ 🖐️ musi być dobrze innej opcji nie ma cały czas myślami jestem z Tobą jak tylko będziesz mogła to daj znać ze już po wszystkim ok.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nie pisałam, ale chyba najwyższa pora :) Njapierw do "starych" i prawowitych bywalców topiku: nadal nie palę, nie mam czasu myśleć o papierosie i dobrze mi w stanie nie palenia. Poza tym wizja kolejnego przechodzenia przez pierwsze dni abstynencji skutecznie mnie zniechęcają:) Tak więc w tej kwestii jest dobrze :) Pozdrawiam serdecznie :) A teraz kilka słów do dwóch bywalczyń owego topiku, które, bynajmniej, nie rzucają palenia, a jedynie...pracują w tej samej instytucji co ja (jedna, nawet, w tej samej komórce) i szalenie interesują się moim życiem prywatnym. Na tyle szalenie, że 03.04.2012r. "interesowna" odważyła się napisać na topiku posta. Pech chciał, że - być może nie wyglądam, ale jestem inteligentna i potrafię kojarzyć fakty, sytuacje, umiem obserwować i czasami wzrok poleciał mi na monitor komputera Koleżanki - że zorientowałam się kto kryje się za nickiem "interesowna". W obliczu informacji, które posiadam mam pewność kto, tylko nie wiem po co? Może własne życie jest za nudne? Za mało interesujące? Może w ten sposób trzeba zagłuszyć ciche ego albo zaspokoić ciemną stronę swojego jestestwa? Toksyczność? Nie wiem i mniejsza z tym:) Dziewczyny, możecie mnie znaleźć w necie pod nickiem monia130, pod którym pisałam na forum o odchudzaniu i coś o salsie by się jeszcze znalazło i o DDA i o arytmii serca:) Jakbyście chiały jeszcze coś o mnie wiedzieć, to wiecie, gdzie mnie znaleźć:) Pozdrawiam i powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny Dzień,cały czas o Tobie myślę-wszystko ułoży się dobrze.👄 Złośliwiec:) Ojejkujeku:) Monamas No właśnie,dawno Cię tu nie było,świetnie,że nadal BP:) W obłoku Dymu,co u Ciebie? Chyba zbliża się jakaś miła rocznica u kogoś,nie ma naszej Żabki-księgowej i takie oto bałagany :O Pozdrawiam,a jutro zapraszam na kawę i czas na drożdżowca ze śliwkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie pachnąca z rana i z kawa (_) 🌼 Nadal nie palę. :D Regres jak tam urlop? Znowu splajtowało jakieś biuro podróży specjalizujące się w wycieczkach do Turcji. Mamy nadzieje że z tym biurem nie pojechałeś :( a urlop spędzasz przyjemnie 🌼 Ja już od tygodnia latam do pracy. Szczerze mówiąc i pisząc .... nie za ciekawie. :O ale najważniejsze, ze nie pale :D :D :D :D Reszta jakoś się ułoży. :) Miłej niedzieli. Pogoda zapowiada się słonecznie 🌼 Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kania :) Dziękuję za kawkę,ja obiecane ciasto stawiam :) tylko tak cichutko tu jakoś....:( Bardzo się się cieszę,że tak dzielnie się trzymasz! :D :D :D Sądny? Przyjemnej niedzieli BP🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko dobrze poszlo czuke sie tez dobrze i mysle ze po niefzieli puszcza mnie do domu. Pozdrawiam wszystkich serdecz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry poniedziałkowo :) Sądny-świetnie!W domciu szybciutko dojdziesz do siebie i będziesz śmigać na stepperze niedługo :) Ojejkujejku:) No to kawa już zaparzona,a dla Sądnego herbata. Regres,Ty jeszcze na urlopie? Miłego dnia BP🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle.... to dlaczego zmieniliście miejsce pobytu? Co było nie tak z tamtym topikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć załoga bez papierosa ;) Czy ktoś się wykruszył? Nadal nie palicie? Raport tu poproszę heheheh Witajcie moi drodzy Wrociłem kilka dni temu z Turcji (tydzien) i powiem wam że bajka ... codziennie 34 stp (woda 26 stp ) Upał,woda i leżakowanie Byłem w świetnym ***** hotelu w Side koło Antalyi Lot z Pyrzowic to tylko 2,5 godziny i jest sie na miejscu Super wypoczynek,super hotel,super animacje,super drinki i super pogoda Po prostu Polecam Zrelaksowany i w pełni wypoczety wracam do was Co do urlopu to udało mi sie go przedłużyć i idę do pracy dopiero w czwartek wiec generalnie jeszcze jeden dzien przede mną aha - no i nadal nie palę i wcale nie zamierzam :D a co u was? Widze nowe osoby i stare powroty ;) sadny dzien mam nadzieję ze wszystko ok po operacji? monamas,no zgadza sie dawno cie tu nie było kania2a Ja leciałem z Itaki więc byłem spokojny wczasy To jeszcze w Polsce najpręzniejsze biuro turystyczne choć nie najtańsze ... pozdrawiam resztę ekipy ciepło 🖐️ ojejkujejku,złosliwca,@gusie,żabke,grzesława,kanie,sadny dzien monamas i reszte o której tu mogłem zapomnieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wszystko jest ok,tylko strasznie slaba jestem,ale to normalne. Jestem juz w domu,powoli wydobrzeje. Ale wkurzalo mnie na potege jak szlam do lazienki a tam ktoras pacjentka zamknieta w kabinie pol na pol metra i w pluca daje. Zakopcona cala lazienka. Czlowiek ledwo lazi a jeszcze nie ma czym oddychac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, mnie zawsze fajki śmierdziały w samochodzie i w łazience. Zaraz mnie głowa od tego bolała. Mój M gadał że dziwoląg jestem, bo na czczo nie paliłam, z rana też nie, dopiero po południu zaczynałam i wtedy za cały dzień jak parowóz czasem. To nie ma się co dziwić, że rano głowa boli od fajek. :O W gestii palenia miałam swoje dziwactwa ale też i zasady. w kiblu nie honor, na ulicy tez nie. ;) Widać to niektórym nie przeszkadza i wszystko im jedno gdzie byle zapalić. Regres my 3 lata temu byliśmy w Alanyi. Praktycznie nad samym morzem. Wspomnieniami się dotąd podgrzewamy ;) A było co wspominać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny ,to dziś kawa-proszę bardzo :) Cieszę się,że humor CI wraca :D Regres Łał,też tak chcę!Ale to chyba jak dzieciaki podrosną,mmm,leżakowanie,popijanie drinków,kąpiele,ukochana osoba .... Pięknie:)) Kania Bardzo dobrze Ci idzie :)Obecnie to robi mi się niedobrze,jak pomyślę,że miałabym zapalić.Tylko,że imprezki z alkoholem i palaczami w tle to nie dla mnie. Uważam,że to sukces-codzienne życie BP-nie tęskniąc za tym. 🌻nie palimy🌻pachniemy🌻 ps.czy ktoś nie ma jakiejś rocznicy BP? ps2 Żabko,odezwij się do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za kawke,ummmm pychotka :) ja tez w aucie nigdy nie palilam ani w lazience czy w toalecie,na czczo tak ale najpierw zeby musialam umyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za kawke,ummmm pychotka :) ja tez w aucie nigdy nie palilam ani w lazience czy w toalecie,na czczo tak ale najpierw zeby musialam umyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kania no ja też byłem centralnie nad morzem śródziemnym Oczywiście baseny + morze Woda ciepła jak w wannie,tylko cholernie słona ;) (szkoda ze Bałtyk taki nie jestciepły :() no ja dzisiaj ostatni dzien urlopu i jutro do pracy 2 dni i weekend :) 🖐️ załoga No własnie moze nam żabka wklei jakąs swieza liste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie na dzień dobry w pracy przywitała masa roboty :O 🖐️ nie palacze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kaja,to będziemy balować :D :D :D Regres:) Sądny:) Kania:) Ekipo BP🌻🌻🌻 Już prawie weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kaja więc w poniedziałek tu wpadnij i postaw nam torta i flaszkę ;) Już dzisiaj ci Gratuluję 🌻 za 2 lata bez papierosa I jak kaja? lepiej jest chyba nie palić? wypowiedz sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia no już weekend ... fajnie jest mieć wolne iść na 2 dni do pracy i znowu wolne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wolne do 8 pazdziernika. Narazie jeszcze sie nie wyrywam,ale pewnie jak juz calkiem dobrze sie poczuje to zacznie mi sie w domu mierzic.Lubie pracowac,lubie swoja pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×