Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Witam serdecznie nowe osoby na topiku i życzę Wam wytrwałości w walce z nałogiem:-) Sądny i Gusia dzięki:-) Regres co miałeś na myśli żądając te pytanie? Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kochani 👄 Przeczytałam książkę Allen'a Carr'a i melduje się! Co prawda nie palę godzinę ale jestem zmotywowana, po kąpieli, pachnąca, a co najważniejsze BP :) Pozdrawiam i życzę wszystkim wytrwałości 🌼 Trzymajcie za mnie kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia brawo bebolek Super ze to już 7 dni (najgorsze chyba za tobą ?) Grzesiu nic nie miałem na myśli,nic zastanawiam się po cichu po prostu ;) u mnie dzisiaj pada 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dołączam się nie palę od 20 wrzesnia przyczyna to ,że musiałam poddać się operacji dość poważnej. Jestem już w domu ogółem słaba no i dieta lekkostrawna Ale palić już mi się chce cały czas coś wkładam do ust , aby żuć mam nadzieje ,że będę miała dalej silną motywację.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 dzień BP :) nie było tak źle jutro szkoła, może być cieżko, przyzwyczaiłam się że na każdej przerwie papieros...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia9418 bdzie dobrze,najważniejsze ze masz świadomość tego że nie chcesz palić a to już bardzo dobrze papuga 2011 zapraszamy serdecznie do naszego grona,pisz jak ci idzie załoga BP 🖐️ poniedziałkowo i pochmurnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo:) A u mnie bez deszczu i BP :) Srogie wietrzyska wieją,no ale to już jesień. Coraz więcej osób rzuca papierosy-doskonale:) Jejku,jeszcze rok temu potrzebowałam ciągłego wsparcia,a teraz sama daje dobry przykład :D,hi hi,w kwestii nie palenia,oczywiście. Pozdrawiam i pamiętajcie,że Wam się uda,zresztą,już udało,przecież nie palicie. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nie ciągnie mnie wcale , a jak ktoś zapali to normalnie smród wydaje mi się ,że chyba ten okres minie bo to jest chyba stan taki po operacji ale tak szybko dziwne.Mam ochotę tylko podjadać ,ale na fajkę nie.Paliłam przez około 17 lat no i dochodziło do paczki West.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzucanie palenia nie jest łatwe ale poźniej sa tylko same korzyści :) Nie palcie fajek !!! pozdrawiam 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem po pierwszym dniu pracy po chorobowym,to dobra wiadomosc. Niestety nigdy nie moze być tak dobrze zeby cos sie nie popieprzylo. Moj kotek jest bardzo chory.Ma niewydolne obie nereczki.Stan krytyczny. Teraz jest na drugiej takiej kociej dializie. Waza sie jego losy.Jeszcze jutro dostanie kroplowki i zastrzyki,w piatek tylko zastrzyki a w sobote pobiora krew do badania. Jesli nie bedzie poprawy to bedzie trzeba go uspic :( Masakra poprostu.W domu czarna rozpacz :( Wszyscy jestesmy zalamani :( Trzymajcie za niego kciuki,zeby walczyl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bidulina :O ja trzymam kciuki i wierzę że z pupilkiem wszystko będzie ok Sadny dzien i jak w pracy ? Lepsze to niż siedzenie w domu co? ;) a gdzie są świezynki? co rzuciły palenie? spiochy wstawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zebys wiedzial. W domu moznado glowy dostac. Kotek czuje sie troche lepiej,moze nie bedzie trzeba go uspic,jutro wszystko sie rozstrzygnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie grono niepalących :-) Sądny trzymam kciuki, by Twój kotek wydobrzał:-) Regres ja wiem, że nie jestem 100 % facetem bo nie znoszę krzyku polskiej mody męskiej (kalesonów), ale proszę o obojętność:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano bylam z nim pobrac krew do badania,o 15 mam dzwonic po wyniki i uzgodnic co robimy.Nawet jezeli wyniki ma nadal zle,to dzisiaj nie dam go uspac.Teraz sie dobrze czuje wiec dopoki nie zacznie znowu byc z nim zle to go nie dam uspac.Trzymajcie kciuki,to czlonek rodziny jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ pozdrawiam serdecznie życzę miłego dnia BP :D wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba sadny dzien 🌼 @gusia 🌼 papuga2011 🌼 kaja__ 🌼 agusia9418 🌼 bebolek20 🌼 maryland_ 🌼 kania2a 🌼 ojejku jejku 🌼 mamuska44 🌼 julka01 🌼 monamas 🌼 pachnaca aga 🌼 madziuchna 🌼 kwiatek123 🌼 Regres 🖐️ Grzeslaw 🖐️ i tym co przez omyłkę nie wymieniłem 🖐️ 🌼 :D 🌼 bo nie pali to coś pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdej dziewczynce z osobna wysłałem po kwiatku 🌼 ale widzę że to nie doszło, bo jakiś łobuz ukradł po drodze te kwiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę 162 dni po ponad 20 paru latach palenia. Rzuciłem na Zybanie, miałem potworne objawy odstawiennicze a obecnie męcze sie z chrypką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaligula1969 🖐️ masz juz na liczniku sporo pachnacych dni ,gratuluje , zlosliwiec 🖐️dzentelmenie ,dzieki za kwiatka heh @gusia 😘 agusia9418 ??????????? Regres🖐️ sadny dzien 😘 Grzeslaw🖐️ papuga2011??????????? gdzie ta nasza zabka ??????? fajnie jest nie palic cos forum zanika ,kazdy mocno zajety ,nie melduje sie a taka wspolna motywacja pomaga przetrwac trudne chwile ,pomaga na poczatku drogi tym raczkujacym,a wiemy ze to wstretny i podstepny nalog minely u mnie 2 lata a wydaje mi sie ze to bylo tak nie dawno,jakbym dopiero co palila ,tego sie nie zapomina ,wiem ze nie jestem zbyt silna ,wiec caly czas musze sie motywowac az tak mocno znienawidze ten smrod......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja__ 🌼 sadny dzien 🌼 jak z maleństwem wszystko już dobrze? ja tez miałem ze swoim pieskiem tak zaczęli leczyć ze sparaliżowało psinkę ze musiałem na rękach nosić już pudełko miałem przyszykowane tylko kasę potrafią brać przestałem chodzić po weterynarzach powiedziałem niech się dzieje wola Boża no i po paru miesiącach psinka wyzdrowiała :D Kaligula1969 🌼 chrypka minie a nie palić to coś pięknego :D Nie palę już 2745 dni (+ 23g37m40s). Ilość niewypalonych papierosów: 164759. Będę żyć dłużej o 1258 dni (+ 13g49m46s)! Zaoszczędzone pieniądze: 55 194,28 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety Zlosliwiec,ale jest co raz gorzej. Wyniki wrecz sie odrobine pogorszyly,znowu nie je,picia tez juz odmawia,caly czas lezy.Dostal dzisiaj znowu antybiotyk i podskorna kroplowke,ale nie reaguje na leki.Jutro ja mam mu dac zastrzyk a we wtorek do kontroli,ale czy on dozyje do tego wtorku to ja nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Sądny,przykro mi bardzo z powodu Twojej kici Trzymam kciuki za wyzdrowienie:) Kaja Dla mnie to cud,że żyję BP.Borykałam się z tym rzucaniem,paleniem...:P Teraz prowadzę życie świadome,otwarły mi się oczy,bo tak to byłam zadymiona,zamulona:( Złośliwiec:)dziękuję za kwiatka:D Grzesław:) Regres:) No właśnie,gdzie pozostali? Miłego i pachnącego dnia🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziś mija dwa miesiące jak nie palę :D :D :D :D Bardzo się cieszę, że się udało Miłego dnia dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziś mija dwa miesiące jak nie palę :D :D :D :D Bardzo się cieszę, że się udało Miłego dnia dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałam o kłopotach z kotkiem. :( Trzymamy kciuki i łapki z moja kicią ❤️ Złosliwiec a co było twojemu psu, że był sparaliżowany? Moja sunia ma problem z tylnymi łapami. Na ręce jej nie wezmę, bo waży jakieś 38 kilo. Podtrzymujemy jej zad i jakoś się turla. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×