Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

czy macie link do jakiegos programy zliczajacego dni bez BP ilosc nieprzepalonych papierosow itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Cabanka Miło Cię poznać:) Regres:) Grzesław:) Kaja:) Kania:) Sądny:) Wścieknięta:) Złośliwiec:) Rabiosa:) Jejku,już piątek...Pogoda prześliczna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
równiez witam i ogłaszam że nie palę i nie będę juz nigdy w zyciu palił :) za 6 godzin weekend mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wścieknięta
Witajcie Kochani. jestem jestem, trwam ;) mój drugi dzień BP. faktycznie skończyłam tamtą paczkę i nic - zero :D bardzo jestem z siebie dumna. kawkę piję bo wszystko mi się wywróciło do góry nogami. gdzie ta energia ja się pytam. śpiąca jestem, ledwo żyje, wnerwiam się o byle co :/ ech... ciężko ale się zawzięłam i się nie poddam. tyle że nie siedzę na kompie. wolę coś porobić. bo paliłam w tym miejscu i automatycznie od razu mnie takie myśli nachodzą, więc przed nimi zmykam. pozdrówki. miłego dnia Kochani :) weekend czas zacząć. ja robię porządki, pranie, gotowanie. potem prysznic, coś dla siebie i chyba padnę na wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dacie wiarę? Coś kliknęłam i wszystko diabli wzięli łącznie Z tym, że kompa sobie wyłączyłam :O Wobec powyższego.... witam nowe towarzystwo 🌼 Będziemy się nawzajem wspierać w rzucaniu palenia :) Póki co, to nadal siedzę w fazie zazdroszczenia innym że palą :O głupio to brzmi ale nic na to nie poradzę. ;) Ale nie mam zamiaru nadal palić. I dzięki za gratulacje :D 🌼 🌼 🌼 Czasami odzywa się to dziwnie uczucie, którym nazywam ssaniem na fajkę ;) olewam to :) Ale pora zacząć liczyć kalorie... ;) przestałam szczupleć i nabieram ciała ;) Sądny dniu 🌼 miejmy nadzieje że kotek wyzdrowieje 🌼 Regres ale ci dobrze 🌼 ja jutro i w niedziele do pracy pędzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kania wyzdrowiec to on nigdy nie wyzdrowieje,to przewlekla niewydolnosc nerek,ale dziekuje za wsparcie.Ja walcze tylko o poprawe,o to zeby nereczki wspomagane tabletkami zaczely pracowac i jak narazie wyglada na to ze przegrywam ta walke.Kotek dostaje kroplowki ktore spelniaja funkcje oczyszczania krwi,co powinny robic nerki.Jak dzis nie bedzie poprawy to dam mu spokuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadny dzien , bardzo mi przykro z powodu Twojego zwierzaka. Wazne jest zeby sie nie meczyl. ja nadal BP czwarta doba niedlugo sie skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dopuszcze do tego,dzis jeszcze kazalam podac mu kroplowke,ostatnia.Potem juz nie bedzie dostawal.Jak zobacze ze zaczyna sie zle czuc to zawioze go do uspienia.To trudne jest bardzo.On ma dopiero 5,5 roku,ale lepiej tak anizeli mialby sie meczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny dniu czasem trzeba odpuścić 🌼 tak zwyczajne po ludzku ❤️ Na pewne rzeczy nie mamy wpływu, daj mu odejść, uwolnij go. wiem, że ci smutno. Sama kiedyś tak postąpiłam. Wiem, że to trudne ale przedłużać cierpienie.... to dopiero znęcanie się :( Moja kotka miała wtedy 17 lat i chudła chudła.... Potem miałam persicę 10 letnią. Umierała na raka i tak cierpiała... nie zdążyłam i sama zeszła, ale nikomu nie życzę tego oglądać... :O Można powiedzieć, że się udusiła... :( na rękach mojej córki w drodze do weterynarza. A co ta moja dziewczyna przeżyła .... Szok. Los nie wybiera wieku..... 🌼 A teraz nie palimy ;) Pachniemy.... :) Ja też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cabanaka
Dzien dobry w ten mglisty niedzielny ranek :) jestem na mazurach i wlasnie wybieramy sie na grzyby :) rozpoczynam tez 5BP! zycze wszystkim pachnacej niedzieli. ps. jakies rady na normalizacje przewodu pokarmowego po przestaniu palenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cabanaka
Dzien dobry w ten mglisty niedzielny ranek :) jestem na mazurach i wlasnie wybieramy sie na grzyby :) rozpoczynam tez 5BP! zycze wszystkim pachnacej niedzieli. ps. jakies rady na normalizacje przewodu pokarmowego po przestaniu palenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kania-nie dopuszcze do tego,zeby cierpial.Tak mial brzmiec poprzedni post. Ale wiem przynajmniej ze co moglam to zrobilam. Jak bym palila to nawet nie mialabym kasy na jego leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry poniedziałkowo. Sądny,przykro mi z powodu choroby Twojej kotki.W moim życiu odeszło już wiele zwierzaków,ale każdy był radością.Broniłam się przed następnym psem po śmierci ostatniej suni,ale mam,takiego z odzysku.Sprawia nam dużo radości,a i miło patrzeć,gdy jest taka psina szczęśliwa,tym bardziej,że w poprzednim domu nie miała zbyt dobrze:( Kicia też przyszła do mnie 2 czy 3 lata temu i już została:) Są zwierzaczki,które potrzebują nas. Dziewczyny,świetnie,że BP i pachnąco🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka_rok
Można się do Was przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ci co rzucają i nie palą sa bardzo mile widziani tutaj Poniedziałkowo 🖐️ a co tam pochwalę sie wam :P Mam dzisiaj urodziny aż 37 ;) Stary byk już jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regresku wszystkiego dobrego @gusia moj kiciek to kocurek,Ramzes.Ustalilam z lekarka date na jutro.Wybaczcie,ale chwilowo nie potrafie skupic sie na innych sprawach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poniedziałkowo :D Regres 🖐️ wszystkiego dobrego młody :D @gusia 🌼 kaja__ 🌼 sadny dzien 🌼 pachnaca aga 🌼 kania2 🌼 wscieknieta 🌼 Cabanka 🌼 ka-rok 🌼 Grzeslaw 🖐️ i wszystkim nie wymienionym 🌼 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się we wtorek :) z kawa (_) i BP Regres spóźnione życzenia z okazji urodzin 🌼🌼🌼 Sto lat.... Jeszcze pół godziny temu ani śladu mgły i znów franca naszła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kania dla ciebie tez wielkie dzieki :) Mgła? u mnie na śląsku jej nie widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Żabki
gratulacje za pokonanie śmiertelnego nałogu. Jak śmiertelny masz tu artykuł z vademecum zdrowia: Nowotwór - rak Nowotwór złośliwy w dużym procencie jest wyleczalny. Wiele zależy od tego w jakim stadium rozwoju zmian nowotworowych zacznie się leczenie. Nowotwór złośliwy zwany także rakiem to niepohamowany, niekontrolowany wzrost komórek. Komórek , które rozwijają się w sobie tylko "wiadomy" sposób. W początkowym stadium choroby nowotwór ogranicza się do jednego narządu, istnieją wtedy największe szanse na wyleczenie. Większość nowotworów powstaje w postaci guza. W miarę rozwoju choroby, komórki nowotworowe mogą oddzielać się od guza i docierać do różnych miejsc w organizmie. Nazywamy to przerzutami. Wyleczenie z choroby nowotworowej zależy w dużym stopniu od okresu, w którym zostanie ona wykryta i zacznie być leczona. IM WCZEŚNIEJ NASTĄPI ROZPOZNANIE CHOROBY, TYM WIĘKSZA SZANSA NA JEJ WYLECZENIE. Leczenie nowotworów polega, najogólniej mówiąc, na niszczeniu komórek nowotworowych. Odbywa się to poprzez zabiegi chirurgiczne, napromieniowanie i stosowanie preparatów chemicznych. TO TY NAJPRĘDZEJ ZAUWAŻASZ ZMIANY I WIELE ZALEŻY OD CIEBIE. Nieznana jest przyczyna powstawania nowotworu. Istnieje jednak szereg czynników sprzyjających zmianom nowotworowym. Należą do nich: dym tytoniowy, promienie kosmiczne, zwłaszcza ultrafioletowe promienie słoneczne, emisja ciał promieniotwórczych, pewne substancje chemiczne jak benzoantraceny, nitrozoaminy, arsen, azbest, chrom, smoła, niektóre czynniki biologiczne (hormony), niektóre wirusy (np. w przepadku raka szyjki macicy), niektóre grzyby (aflatoksyny). NIE MA SPECJALNEGO PRZEPISU JAK ZAPOBIEC RAKOWI, ALE MOŻNA ZMNIEJSZYĆ RYZYKO. Zalecane jest aby przestrzegać następujących, ogólnych zasad: Unikanie nikotyny i alkoholu. Zredukowanie w diecie pokarmów nadmiernie tłustych, słonych i kwaśnych. Unikanie nadwagi. Uwzględnianie w codziennej diecie surowych owoców, warzyw oraz pieczywa z grubo mielonej mąki. Spożywanie tylko świeżej żywności (przechowywanie jej w lodówce). Unikanie nadmiernego nasłonecznienia (opalania się). Poradzenie się lekarza w razie wystąpienia krwawienia z naturalnych otworów ciała oraz pojawienie się przewlekłych zaburzeń podczas oddawania stolca i moczu. Skonsultowanie się z lekarzem w wypadku gdy utrzymują się zmiany barwy głosu, przewlekła chrypka, kaszel lub zaburzenia w przełykaniu pokarmów, ponadto przy wystąpieniu guzków, zauważeniu zmian wyglądu znamion, brodawek na skórze, utrzymujących się zgrubień lub owrzodzeń na śluzówkach jamy ustnej i innych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Wszystkich
potencjalnie zagrożonych: Notabene, nie ma leków/sposobów cud na zdrowie, zatem jedyną radą, to realizacja 5. punktów : 1.prawidłowe odżywianie, postudiuj dokładnie t. „Chudnij bez wyrzeczeń, „Zasady dietetyczne, W walce z chorobą i w profilaktyce należy wzmocnić organizm prawidłowym odżywianiem - najlepiej dietą surową warzywno-owocową http://www.wellness.pijnazdrowie.pl/artykuly/jedzenie_ma_znaczenie/ http://www.youtube.com/watch?v=sNcF_f5sdoo 2.wysiłek fizyczny-rekreacyjny na poziomie potu i sauna sucha raz/tydz. To i wiele innych wiadomości znajdziesz pod linkiem: WWW.vademecum.zdrowia.prv.pl 3.higiena w pełnym tego słowa znaczeniu 4.pozytywne nastawienie psychiczne, w tym trening autogenny wg Mironskiego, szczegółowo postudiuj temat z www pn.STRES 5. systematyczne oczyszczanie organizmu z toksyn, tu masz linki do filmów http://www.gerson.yoyo.pl/film.html http://www.youtube.com/watch?v=YsT6qNk8_qQ&fe ature=related http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_lewatywa_-_jak_to_zrobic_cz2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania--->dziękuję za kawę Regres,wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:)🌻🌻🌻🌻🌻 tort-pycha:) Sądny:) Złośliwiec:) Kaja:) Ka-rok,jesteś mile widziana/y:) Miłego dnia:) U mnie była mgła w niedzielę,wczoraj,dziś świat taki szary,tylko listki złoto-czerwone nadają koloru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×