Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Moim zdaniem wstać rano i nie palić ;) ale to moje zdanie... Inaczej bym nie dała rady 🌼 piję czerwoną herbatę, łykam błonnik i dopóki nie zajmę czymś rąk to i tak podjadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porarzuceniaxyxyxyxyxyx
czekam na opinie innych niepalących :) jak to było w waszym przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy jest najlepiej powiedziec smierdziuchowi stop? " Witam ja swojego ostatniego papierosa wypaliłem wieczorem ... Położyłem się spać i od rana już więcej nie zapaliłem a było to 1 maja 2009 r 🖐️ załoga papuga jak zjadasz tego ananasa ? To jakas sałatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno nalezy w sobie wyrobić nowe nawyki i rytuały Jechałaś autem i paliłas? Zmien to ... Szłaś do ubikacji z fają? Zmien to ... itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Witam, caly czas BP 28dzien :-) ale teram mam tyle pracy w pracy ze nie mam czasu pomyslec nawet o papierosie. za to co juz nie wydalam kupilam sobie dobre perfumy a co !!!!!!!! Agusia dzieki za opisanie zywieniowych nawykow. ja wlasnie nie chce przytyc gora 2-3kg ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do was prośbę Macie jakieś namiary na fajne i tanie kwatery w Zakopcu? Z tym że potrzebuję 4 pokoje 2 osobowe Jesli macie jakieś namiary to prosze,napiszcie mi tu albo lepiej na maila Z góry dzięki Ps.mamy plan ze znajomymi wyjechac na Sylwestra w góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w dniu bez papierosa. Dalej jestem wraz z lokomotywą czysta. Pozdrawiam całe pachnące grono.👄 Warto rzucić i pachniec 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w dniu bez papierosa. Dalej jestem wraz z lokomotywą czysta. Pozdrawiam całe pachnące grono.👄 Warto rzucić i pachniec 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dzisiaj mój pierwszy dzien bez papierosa, akurat idealny dzien na rzucenie palenia, trzymajcie kciuki, mam nadzieje, ze znajde w Was oparcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alaruna witaj w naszym gronie zyczymy ci sukcesu :) Zdawaj relacje jak ci idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby wam sie udało :D Aaaaa dzisiaj przecież jest Międzynarodowy Dzień Rzucania Palenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu przypada zawsze w trzeci czwartek listopada. Święto to narodziło się w Stanach Zjednoczonych z inicjatywy dziennikarza Lynna Smitha, który w 1974 roku zaapelował do czytelników swojej gazety, aby przez jeden dzień nie palili papierosów. W efekcie, aż 150 tysięcy ludzi spróbowało przez jedną dobę wytrzymać bez palenia. Zachęcone powodzeniem akcji Amerykańskie Towarzystwo Walki z Rakiem uznało trzeci czwartek listopada (tydzień przed obchodzonym w Stanach Zjednoczonych Dniem Dziękczynienia) za Dzień Rzucania Palenia. W następnych latach akcja objęła swoim zasięgiem wszystkie stany i większość palaczy. Idea dnia, w którym zachęca się palaczy do zerwania z nałogiem, przyjęła się także w innych krajach. Od 1991 roku w każdy trzeci czwartek listopada Fundacja „Promocja Zdrowia namawia Polaków do rzucenia palenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry A,to piękny dzień dziś,pachnący🌻 Pamiętam,jak zazdrościłam ludziom,którzy rzucili palenie.Nie mogłam sobie tego wyobrazić-jak ja będę żyć bez palenia? Rzucałam naście razy,a ostatnie 2 czy 3 lata paliłam,nie paliłam,ciągle się obwiniałam-straszne. Teraz jest mi niesamowicie dobrze BP. Nowicjuszki-uda Wam się! Trzymamy kciuki:) ps.pomagało mi ssanie goździków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jutro stuknie miesiac BP! a dzis stukaja mi urpodziny i z tej okazji stawiam wszystkim po lampce szampana i kawałku tortu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie palę od 8.11. od godziny 11:00, rano jeszcze zapaliłam, poukładałam w głowie myśli i jestem niepaląca, najgorsze jest to, że ciągler chce mi się jeśc, już czuję po spodniach, że przytyłam....ćwiczę na rowerku treningowym. Czy wy też przytyliście, co robić by nie przytyć już więcej....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś już też rzuciłam( 3 lata temu) , lecz po ok 2 miesiącach zapaliłam 1 fajkę na imprezie myśląc że już nie wrócę do nałogu, wszak papieros okropnie mi smakował...ale wróciłam do nałogu, wtedy mówiłam sobie, że tylko wypalę tą 1 paczkę co kupiłam i koniec, tak od tamtego czasu więc już 3 lata znowu planowałam rzucić, ale to albo moment był nie taki, albo wytrzymywałam 1 dzień bez papierosa i mnie ciagnęło jak wilka do lasu. Próbowałam też z tabexem, z ograniczaniem itp.Bardzo chciałam rzucić a jakoś nie mogłam, pragnienie nikotyny było silniejsze.... Teraz udało mi się i chociaż mam swoją życiową nauczkę, że 1 papieros nic mi nie da, że przez 1 papieroska wraca sie do nałogu..........to boję się, że znowu mogę złamać się i zapalić jak kiedys tego 1 papierosa, lecz jestem mądrzejsza o swoje doświadczenie do czego doprowadził mnie ten 1 papieros na imprezie i wiem, ze nie chce już palić, że ten 1 papieros nic mi nie da, on mi nie pomoże w życiu, że jak zapalę tego 1 do wróce do palenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Informacja dla was ... nie piszcie mi nic na maila regres1000@o2.pl bo ten adres jest juz nieczynny :( 🖐️ jak tam załoga? po weekendzie? nadal bez papieroska? ;) Ja to nawet o smierdzielu juz nie mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tricitala proponuje sie troche poruszać i zamiast do lodówki to zajrzec na siłownię albo do piwnicy i odkurzyc rower ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo :) Kania---->dla Ciebie 🌻🌻🌻 za te dni BP Cabanka---->🌻za miesiąc BP i z okazji urodzinek🌻🌻🌻 Tricitala,witaj.Ja też właśnie przez ten jeden papieros wracałam do palenia,ale teraz nie palę prawie 15 miesięcy:) Ty tez dasz radę:) Regres:) Pozdrawiam wszystkich pachnących,bo nie palić🌻to coś pięknego🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie ;) BP ! dzis mialam badania okresowe w med pracy :-) i zaktualizowalam w karcie ze juz nie pale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Żabko,odezwij się. Kaja,co u Ciebie? Regres,zawsze na straży naszego topiku. Cabanka :) Złośliwiec:) Grzesław:) Kania:) Mamuśka:) Tricitala:) Agusia9418:) Alaruna:) Papuga:) Zapraszam na kubek kawy lub herbaty.Każdy dzień BP jest lepszy,pełniejszy,bardziej świadomy. Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia widze że tutaj najczęsciej sie udzielamy ;) Chyba reszta bardzo zagoniona ;) Ale najważniejsze że grupa z tego topiku jest niepaląca :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zebys wiedzial Jacuniu,urlop mam a ciagle w biegu.Dzis tez juz zdazylam z corka na badania jechac,wrocilam,szybka kawa i biore sie za robote.Na celowniku mam lazienke i kuchnie,malowanie,panele steropianowe,tapety.Wczesniej nie mialam glowy,miesiac juz na mnie to czeka.A Ramzes trzyma sie dzielnie nadal :) pomimo 4 razy za wysokiej kreatyniny i mocznika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny ;) to nie goń tak tylko wypoczywaj;) i pamiętaj z dala od fajek,chociaz w twoim przypadku to chyba już niemożliwe byś zapaliła papierocha :) a jak tam nowi rzucający ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo!! jako tako Regres. mialam dzis jedna czarna mysl ale ja szybko przegonilam Problem mam, wyspac sie nie moge ! spie ok 7 godzin a wstac nie moge..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 Sądny,ja tez za łazienkę się biorę i pokój mam zawalony rurkami,drabinkami itp itd za nie palenie kupiłam kabinę piękną i zamiast papierosy,to rata za łazienkę. To świetnie,że kocurek żyje:) Regres:) Cabanka,wychodzą te papierochy,ale oto przecież chodzi? Z czasem wszystko się unormuje.Jesteś dzielna dziewczyna 👄 Miłego i pachnącego weekendu🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×