Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monia231

Pomozcie mi z wykresem

Polecane posty

6dc-36,4 7dc-36,8 8dc-36,9 9dc-36,7 10dc-36,7 11dc-36,7 12dc-36,7 13dc-36,7 14dc-36,7 15dc-36,8 16dc-36,7 17dc-36,7 18dc-36,7 19dc-36,8 20dc-36,6 21dc-37 22dc-36,8 23dc-36,8 24dc-37 25dc-37 26dc-36,8 Błagam rozumiecie cos z tego. Kiedy byla owulacja a moze to ciaza juz??? Wspołżyłam z mezem w dni plodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka252
ujoj... trochę zakręcone:) a obserwowałaś śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zbyt sie na tym znam ale tak 6dc, a pozniej od12dc mialam przejrzysty a teraz od 21dc mam taki biały moze zołtawy ale jest go mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miesiaczke mam dostac 5 lub 9 maja takze na test jeszcze za wczesnie. Myslałam ze moze mi ktos cos powie na temat wykresu kiedy owulacja a kiedy ewentualnie moglo dojsc do zaplodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie to owulacje mogłaś mieć około 20 dc wnioskuje po tym skoku o 4 kreski w góre, zastanowić może natomiast spadek w 26 dc ale podobno o 2 kreski w góre i dół jest możliwe wiec wydaje sie ok. Jeśli faktycznie miesiączka miała by być ok 9 maja a 26 dc to dzis to by wychodziło, że owulk mogła być własnie w ok 20dc a wówczas @ powinna być ok 9-10 maj - ja tak to bym wyliczyła. Ewentualnie wtedy zrób teścik, bo wczesniej nie wydaje mi sie zeby byla owulacja, nie ma spadku i skoku tem. mam nadzieje, że pomogłam, pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No przecież
sama napisałaś, że współżyłaś z mężem w dni płodne a potem się pytasz kiedy one wystąpiły......?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WG mnie mogłaś mieć owulację około 21 dnia cyklu. ale w sumei ciezko orzec..u mnie zawsze bylo dokladnie36,6 przed i 37 po owulacji.. na stwierdzenie ciazy chyba za wczesnie..jak temperatura nie spadnie na okres to szanse są. tempka podwyzszona utrzymuje sie w kilku pierwszych tyg ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wyższa temp.będzie się utrzymywała ok 2tyg.3tyg od możliwego zapłodnienia to moze oznaczać ciążę.Ten program,do którego Ci linka wcześniej posłałam jest naprawdę ok pokazuje owulację,kiedy masz dni płodne,zapisujesz sobie tam temp.objawy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
temperaturę miałaś zakręconą,nie widzę owulacji nawet :P nie łapało cię coś...w sensie choroba...? zatoki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemka
Dla mnie to wyglada jak cykl bezowulacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko!Podobno w danym cyklu można nie mieć owulacji,ale akurat nie jestem dokładnie pewna!Polecam Ci też testy owulacyjne,które pokazuja,kiedy może nastąpić owulacja.Nie dają100%pewności,bo nie pokazują,czy pęcherzyk pęknął,ale dużo pomagają,w wyznaczeniu owulacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×