Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jusiaaaa

matura

Polecane posty

Gość ghfhgfh
o dzięki, już mnie przestaszyliście z tą znajomością lektur ale nie ma tego złego co by nie wyszło na dobre, przypomniałem sobie jądro ciemności i kordiana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdada
coś z międzywojnia może gloria victis, przechodzołam przez mature rok temu powodzenia ! ludzie bezdmomni na 100% nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkaimprowizacja1
ciekawe jakie beda lektury ejstem taka ciekawa ze az nie moge sie doczekac jutra godziny 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HHUJKGHJM
BOJE SIĘ JAK CHOLERA;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie strasznie boje
modle sie zeby ino nie bylo innego swiata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porażka ze mnie
Już się zaczynam załamywać jutrzejszym dniem :O Takiej parodii maturzysty jak ja, to jeszcze chyba świat nie widział :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polski to chyba naprostszy
przedmiot na maturze ... no chyba, ze ktos nie potrafi czytac i nie umie lac wody po przeczytaniu fragmentu lektury. Ja pamietam, ze swojego czasu mialam porownac dwie matki z jakis tam ksiazek. Oczywisice wypadly mi ich imiona i nazwiska z glowy to wtedy pisalam caly czas: matka glownego bohatera, matka bohaterki itp. :D mature zdlalam na 60%, nie ma szalu ale tyle mi zdecydowanie wystarczylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie polskiego nie boje . Chociaz sa oczywiscie takie ksiazki ktorych wolalabym zeby nie bylo ;Dnp Dziady ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie chce Potopu ... Dziadów też :-O zresztą co będzie ... na próbnej z Kordiana nie pamiętałam nic tyle co przeanalizowałam fragment i jakoś to było ;) damy rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×