Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sgghd

jakie bajki, filmy animowane polecacie

Polecane posty

Gość 432432432
ja kiedys ok. 15 lat temu oglądałm na canal plus taką kreskówkę, o dentyście który był znerwicowany, na koniec kazdego odcinka mu pękała zyłka, nie wiem jaki to miało tytuł, ale było świetne... Lubie tez kreskówkę Space goofs, niestety nie ma polskich napisów, z niej powstała gra Stupid Ivaders

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azanka
Ja polecam Jak wytresować smoka. Każdy powinien zobaczyć tą bajkę. Jest super! Jak będziecie szukać to można bez problemu ją pobrać z filefox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruchomy zamek houru. MEGA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie czy dla dorosłych, czy dla dzieci, bo wiele z wymienionych tytułów nie zawsze jest dla dzieciaków ;) A dla dzieciaków najczęściej wybieram bajki z http://bajkowa.tv/ i mam po kłopocie, wszystko dostosowane do wieku i bez dziwnych treści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onamara
Tak :) Też lubimy Kung Fu Pandę. Ostatnio oglądam serial, od poniedziałku do piątku na pulsie 2 o 17 z minutami... "Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości" Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świnka Peppa jest świetna :) oglądamy teraz razem z moim maluszkiem :) Polecam poczytać jakie bajki wybierać i czym się kierować przy wyborze na tej stronie o bajkach dla dzieci: http://Wyspausmiechu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsita
W piątek leci po 13 na Pulsie Lorax. Bardzo fajna i ładnie zrobiona bajka, i uwrażliwia dzieciaki na sprawy przyrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbinka
Oo... super, też obejrzymy, póki co mamy w planie "Ratatuj" o 15.05. Całkiem przyjemna bajka, szczególnie dla dzieciaków, które lubią gotować, jak moje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbinka
Nieśmiertelne Gumisie :) Dawno w tv nie widziałam, a tu proszę, idealnie na dobranockę o 19 leci na pulsie 2. Właśnie się zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsita
A potem Chip & Dale. To była kreskówa! Aż sama zerkam z dzieciakami ;) Zupełnie inaczej pomyślany niż inne kreskówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artesone
Może nie animowane, ale na pewno dla dzieci:) W wigilię będą na Pulsie fajne filmy, którymi "zajmę" dzieciaki, żeby nie przeszkadzały w przygotowaniach :)) O 9.45 http://tvpuls.pl/filmy/rocky-i-los-superktos Rocky i Łoś Superktoś, a później o 11.25 http://tvpuls.pl/filmy/najpiekniejsze-basnie-braci-grimm-bialy-waz Najpiękniejsze baśnie braci Grimm - Biały Wąż, szkoda, że sama nie będę miała czasu, żeby obejrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbinka
Nie animowany i nie bajka, ale fajny film dla dzieci. Z 96 roku co prawda, sama oglądałam go mając może 10-12 lat i właśnie z synem oglądam: http://tvpuls.pl/filmy/matylda Kojarzycie Matyldę? :) Szkoda tylko, że pozycję pulsu zmienili w CP i trochę się spóźniłam, bo aż na 157 jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Japonska bajka Record of Lodoss War Jedna z najpiekniejszych bajek,jakie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natala eN
Na Puls2 lecą nasze ulubione "Pingwiny z Madagaskaru". Pilnujemy każdego odcinka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spirited Away: W krainie Bogów (2001)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111monia111
Alvin i wiewiórki są super ! 1 czerwca na pulsie o 20 ma lecieć druga część, więc na pewno będę oglądać ze swoją małą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyliwaFikk
Iniemamocni -też na Pulsie 2 tylko w sobotę o 19.45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi i moim dzieciakom strasznie do gustu przypadła taka bajka jak Sezon na misia. Strasznie się uśmialiśmy jak oglądaliśmy te przygody Eliota i Bogusia. Jutro o 20 na Pulsie będzie leciała druga część ich przygód kiedy Eliot pozna swoją wybrankę serca :) już oglądaliśmy to wspólnie kilka razy ale nic nie zaszkodzi zobaczyć to jeszcze raz ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanczacy zamek Houru. Przepiekna bajka! Inna niz wszystkie teraz na jedno kopyto, japonska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SyliwaFikk
W najbliższą sobotę na Pulsie 2 znów fajna animacja Wall-E - hit Oscarowy o 19.35 będa puszczać, my już planujemy rodzinny wieczór przed tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie my też czekamy na WALL-e :) Synek już nie może się doczekać bo to jego ulubiony film animowany. W ogóle brawo dla Puls2 za tyle fajnych filmów dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Show Girls
Jak wytresować smoka Jak wytresować smoka 2 Tajemnica Zielonego Królestwa Uniwersytet Potworny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkannaan
POcahontas :) MOja ulubiona bajka. Teraz własnie w sobotę - jutro będzie na Pulsie 2 o 19.20:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam dziecku, bo było w promocji - http://www.empik.com/vaiana-skarb-oceanu-clements-ron-musker-john,p1141318023,film-p Wcześniej widzieliśmy tylko fragmenty. Ogólnie kupujemy wyłącznie na promocjach. Plus jest taki, że nasze dzieci wielokrotnie oglądają te same bajki, więc nie jest to na zasadzie jednokrotnego ich zobaczenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×