Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zxzxzxzxzx

na jaki kolor pomalowac sciany w pokoju?

Polecane posty

Gość zxzxzxzxzx

co myslicie n o niebieskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajakajaaaa
ja nie lubie niebieskiego:) Ja mam jedną scianę w ciemnym rózu a pozostałe w delikatnym rózu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memomi
a jaki pokoj? duzy maly? sypialniany czy jakis inny? duze okno czy male?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podobają bordowe ściany, ewentualnie magnolia lub ciemna zieleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memomi
a ogolnie kolor niebieski jest kolorem chlodnym wiec nie radze.... moi znajomi maja taki jeden pokoj bo wynajmuja... jest okropny (trzeba dodac ze i lozko okleina na meblach, rolety tez na niebiesko wiec wstretnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgterteryery
kwestia gustu dla mnie niebieski jest za zimny lubie cieple kolory po za tym teraz na rynku jest mnostwo swietnych olorow, mozna fajnie je ze soba polaczyc czesto w gazetkach np dulux, sniezka, pokazaych jest kilka przykladow pokojow swi etne sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memomi
sypialna z duzym oknem? jak najbardziej odcienie zerwonego :D pokoj dzienny no to juz jasniejszy kolor scian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzxzxzxzx
pokój jest mały,teraz miałam sciany pomalowane na jasny żółty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzxzxzxzx
to jest tak ze mieszkam z rodzicami i mam swój pokój gdzie spie i mam swoje rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden z malarzy pokojowych mawiał, pokoik na niebiesko, tu i tam tam się yebnie aniołka i będzie jak w niebie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfssffs
uwazam ze to dobry kolor nie polecam : zielonego , czerwonego , czarnego , brazowego ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drasklica
biale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memomi
nic nie szkodzi na przeszkodzie pomalowac na zielono :P a tak wogole to kazdy kolr scian moze byc inny (tylko szkoda tak farby ciut uzyc i zostawic). Do malego pokoju proponuje zielen (moja kolezanka ma zielony i jest sliczny - swietnie komponuje sie z jasnym brazem mebli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzxzxzxzxzx
to może faktycznie zielony,zawsze mam problem z podejmowaniem decyzji,bo sie boje ze potem bede załowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam czerwone ściany w pokoju i do tego jaśniejsze akcenty- meble,podłoga i wzór na ścianie :) efekt jest rewelacyjny,pokój wydaje się ciepły i przytulny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam niebieskiego, mam taki "windowsowy" niebieski (w części pokoju) i stwierdzam, że np cały niebieski pokój byłby okropny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memomi
jezeli pokoj bylby duzy to ciemne odcienie byly by dobre... przy mniejszych pokojach jasniejsze cieplejsze odicenie wskazane. Zalezy tez od oswietlenia w ciagu dnia i wielkosci okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię niebieski, zielony, kremowy, kawa... ale takie bardzo delikatniutkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .z.o.k.
Nie maluj tylko poloz piekna Tapete na calo sciane lub pokoj. np Wyspa karaibska rafa koralowa wodospad dzungla zachod slonca np nad morzem lub gorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby takie tapety są ok, ale jeżeli miałabym coś wrzucić na ścianę, to jednak nie byłyby to motywy roślinne, czy pejzaże - takie motywy bardzo fajnie wyglądają w sypialni, ale w takim normalnym pokoju jednak trzeba postawić na jakieś klasyczne wzory czy zwyczajnie pomalować na jakiś kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka;P
a czy ciemny fiolet może być ?? tylko jakie mają być dodatki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goniaaaa
jak niebieski to tylko turkus - najładniejsze kolory to A4 A5 i bezbłędny A6 http://zdrowewnetrza.com.pl/ (na stronie głównej jest pasek z kolorami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×