Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość petronelka2004

super ubranko do chrztu dla chłopca

Polecane posty

a ja nei rozumiem dlaczego niemowlaka ubiera sie w garnitur:O czy ktos tu mowil o zakladaniu polaru czy t-shirtów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinkaa**
08:51 [zgłoś do usunięcia] myszka83 wystarczy poczytać tę wypowiedź :D rozumiem, że jej dziecko było ubrane jak na co dzień na taką uroczystość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libertyyy8
jezeli uwazasz, ze ena 130zl jest ok to zobaczymy ile bedziesz miala chetnych... jest to rzecz uzywana, noszona, prana i powinna kosztowac max 50% ceny sklepowej. ja jak chrzcilam moja corke, to wlasnie na allegro kupilam jej ubranko : sukienka, plaszczyk, buciki. naprawde ladne, w stanie idealnym. razem z przesylka wynioslo mnie niecale 80zl. w ogole duzo kupuje na allegro,sama duzo sprzedaje i smiesza mnie tacy co chca za uzywane rzeczy tyle, ile kosztuja nowe. 130zl do tego wysylka - za taka kwote, to mozna kupic nowe w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weźcie sobie jaj nie róbcie
09:24 [zgłoś do usunięcia] acu a ja nei rozumiem dlaczego niemowlaka ubiera sie w garnitur a co ci do tego ??:O nie masz się na kim wyżyć? to idź pobiegaj naokoło domu i się wykrzycz, teraz coraz więcej osób ubiera tak małe dzieci bo chcą aby ich dziecko było ładnie ubrane na tak wielką uroczystość a nie w ubrankach jakie mogą mieć na co dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libertyyy8
ja mowie, ze garniturekjest bardzo ladny, ale za drogi. razem z przesylka to 145zl!!! 145zl za uzywana rzecz - kto mi powie, ze to nie jest drogo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama idz sobie pobiegaj...naprawde nie musisz mi mowic co mam robic.... a ładne to pojecie wzgledne jak widac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie podoba
Moim zdaniem tez trochę drogo, ja akurat max za używane dałabym 80zł z przesyłką. Ale uważam, że jest ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mojemu synkowi szydełkowany
komplecik ubrałam na chrzciny a pod spód mięciutkie bawełniane wdzianko - wyglądał uroczo - niewinnie- a do tego było mu wygodnie :) o czym najlepiej świadczy fakt ze był grzeczny i zadowolony przez całą imprezę.... i taki strój polecam z czystym sumieniem. ...co garniturów dla niemowlaka - to kwestia gustu - ale mnie osobiście się nie podobają - to takie robienie z dziecka "starego malutkiego" nie za bardzo rozumiem po co? bo ani to wygodne dla dziecka ani nie pasuje do chrztu- w którym przecież chodzi o to że zmywamy grzech pierworodny z niewinnej malutkiej istotki i tą niewinność moim zdaniem pasuje podkreślić - delikatnym - naturalnym ubrankiem - oczywiście to tylko moje zdanie..... ... co do aukcji - to moim zdaniem cena jest zbyt wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak o
Balbinkaa** do tych co jadą po autorce - ubierzcie swojego chłopa w polar i t-shirty na uroczystość w końcu wygodne itd nie rozumiem dlaczego dziecko ma być gorsze i nie chodzić w ładnych eleganckich ubraniach? ale czy ty widzisz roznice miedzy niemowlakiem 3 miesiecznym a doroslym chlopem?? masakra jakas... ja tez uwazam ze co dla doroslego to dla doroslego, jest tyle fajnych ubranek dla malutkich dzieci, nie zadne spiochy, a taki garnitur to tylko na chrzciny bo nie wydaje mi sie ze dziecko lezace w wózku wezmiesz do kosciola drugi raz w tym garniturze... a 130 zl na godzine zalozone to przesada... i do tego buty ze skory ekologicznej o matko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petronelka2004
Rozumiem, że np. za dżinsy które były ubrane co najmniej kilkanaście razy i prane kilka razy można żądać max. 50 % ceny. Ale takie ubranko do chrztu jest praktycznie nowe, ubrane tylko jeden raz. I może się znajdzie taka osoba która woli dać 130 zł zamiast 190zł. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja mojemu synkowi szydełkow
A widzisz, to jest kwestia gustu. Garniutrek tu sprzedawany jest super, ale troche drogo jak na uzywany...za to szydelkowane rzeczy do chrztu, szczegolnie dla chlopca to tragedia :o W ogole mi sie nie podobaja :o Dla dziewczynki to jeszcze ujdzie, ale w tej chwili jest tyle pieknych sukieneczek, ze tylko wybierac, ale dla chlopca straszne...Moda prosty z XIX wiecznej polskiej wsi...Okropienstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie podoba
Zgadzam sie z powyższym.Zupełnie nie podobają mi sie szydełkowe komplety dla chłopca. Nie ubrałabym tegon na pewno. Dla dziewczynki to jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mojemu synkowi szydełkowany
a ja właśnie cenię naturalność i stary dobry klasyczny styl - wzory na szydełko wcale nie muszą być dziewczęce :P ... jesli miałabym dziewczynkę to raczej uszyłabym jej coś z bawełnianymi koronkami z lekkiego lnu :D to dla chłopca nie pasowałoby w ogóle a szydełko moim zdaniem bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca mamusia
mój maluch miał coś podobnego do chrztu, tylko to był gajerek stylizowany na taki marynarki styl, białe szerokie spodenki, biała koszula, kamizelka (srebrno-beżowa) i czapeczka biała z daszkiem marynarskim :) było bardzo wygodne to ubranko, do tego miał krawat :) taki na gumce. Całość prezentowała się super :) ale nie wiedziałam, że to jest takie drogie, bo mama chrzestna kupiła mu ten ciuszek. Zostawiłam na pamiątkę, szkoda by mi było sprzedawac, sentymentalna ze mnie bestia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak o
ja moja corke ubralam w bawelniane ubranko, biala unike i biale spodenki z haftwanymi kwatuszkami na rekawkach i nogawkach, dziecko cala msze bylo sokojne, nic jej nie gryzlo i przynajmniej bawełna przepuszczalo powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libertyyy8
petronelka - nie zapominaj, ze razem z wysylka to 145zl, i to nawet priorytet nie jest... to wychodzi 45zl taniej niz w sklepie... czyli dupa nie interes. jak juz bym miala wydac tyle kasy, to wolalabym dolozyc te 40zl i miec nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 9 miesiecznego synka
Ale sie temat rozwinal? :) A czemu wiele z was podkresla, ze "dziecko bylo spokojne, bo mialo wygodne bawanianke ubranko"? Kto wam powiedzial, ze gajerki sa niewygodne i dzieci przez nie placza? :D Moj synek tez byl spokojny cala msze, nawet jak zostal polany woda mimo, ze byl w garniturze, ale on jest w ogole bardzo wesolym i pogodnym chlopczykiem i nie sadze, ze jest to zasluga ubran, jakie nosi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się tam ubranko podoba :D ładnie, elegancko i wygodnie - piszę to znając tą konkretną firmę co do ceny - hmm.. - życze powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca mamusia
mój był grzeczny przez całą msze do momentu jak mu wypadł smoczek na podłoge, nie mogłam mu już go dać i czekałam na koniec mszy by go opłukać, od tego czasu "śpiewał" głośniej od organisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mojemu synkowi szydełkowany
dlaczego nie wygodne moim zdaniem? popatrz na zdjęcia z aukcji - np. daszek czapeczki zasłania oczy dziecka - uszka sa odkryte - a wiadomo w kościołach bywa zimno nawet w lecie i do tego są przeciągi - nie wiem jaka jest regulacja tej czapeczki ale jest duże prawdopodobieństwo moim zdaniem że będzie za duża lub za ciasna.... do tego dziecku czasem sie ulewa - widać pieluchę tetrową na 1 zdjęciu - i juz całą elegancję szlag trafia moim zdaniem - zmięta pielucha na tle garnituru :O - ja np miałam białe wdzianko i biła bawełniana chusteczka była praktycznie niezauważalna ..... pod szyjka dziecko ma kołnierzyk i krawat czyli GRUBO MATERIAŁU - watpie aby to było wygodniejsze od bawełnianej wyciętej na półokrągło podkoszulki :O do tego spodnie są na gumce i mogą uciskać... ... tak że pomijając jakości materiału jak dla mnie taki strój ma masę wad dla tak małego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinkaa**
09:43 [zgłoś do usunięcia] o tak o Balbinkaa** do tych co jadą po autorce - ubierzcie swojego chłopa w polar i t-shirty na uroczystość w końcu wygodne itd nie rozumiem dlaczego dziecko ma być gorsze i nie chodzić w ładnych eleganckich ubraniach? ale czy ty widzisz roznice miedzy niemowlakiem 3 miesiecznym a doroslym chlopem?? masakra jakas.. :D:D rozbawiło mnie to :P ja się pytam dlaczego takie małe ma być gorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petronelka2004
do ja mojemu szydełkowany - pielucha widoczna na zdjęciu służy do zasypiania. Masz dziecko i się nie orientujesz. Czapka nie jest na oczach. Mój syn był chrzczony 2 tyg. temu i jest zdrowy jak rydz, nie zawsze dziecko musi mieć czapeję na uszach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się podoba:) Swojego synka chrzciłam w granatowych ogrodniczkach :D Bo była zima i i tak zapakowałam go w kombinezon więc bez różnicy co miał pod spodem. Gdyby było chłodniejsze lato albo wiosna to pewnie bym kupiła taki ciuszek. Widuje na co dzień niemowlaki w jeansach, sukienkach i pantofelkach niczym dla kopciuszka... wiec myślę ze wielka krzywda by się nie stała gdyby dziecko w takie "szmatki" wystroić na godzinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petronelka2004
do libertyyy8 nie wystarczy dołożyć 40 zł, bo przesyłka za garnitur 16, a za buty 10, to masz 66zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała maskotka
pielucha nie musi oznaczać, że dziecko ulewa :D głownie służy do "tulenia się" do snu ;) do szydełkowej- czepiasz się naprawdę szczegółów, to tak jakby ktoś zrobił ci zdjęcie a ty trzymałabyś w super kreacji chusteczkę do nosa albo serwetkę i wycierała buzię - wtedy też można powiedzieć, że kreację szlag trafił :D:D jenyyy jakie problemy macie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mojemu synkowi szydełkowany
petronelka2004>>> orientuje się - choć u mnie akurat czesciej słuzyła do wucierania buziaka :D - tylko jak to wygląda na tle garniturku a'la dorosły? ...oczywiście twoja sprawa jak ubierasz.... ja po prostu uważam --- ze dziecko powinno byc ubrane jak dziecko i wtedy tez dziecięce akcesoria pasują a nie przeszkadzają ... w garniturach jeszcze się nachodzi.... ...ale i tak życzę ci powodzenia w aukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mojemu synkowi szydełkowany
mała maskotka>>> diabeł tkwi w szczegółach - niestety ja taka jestem :D ps uważam że jeśli trzymałabym ładna haftowana chusteczkę - a takie staram się zabierać na specjalne okazje to szlag nie trafiłby mojej kreacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petronelka2004
Ludzie na tej aukcji są jeszcze butki które kosztowały 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×