Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość petronelka2004

super ubranko do chrztu dla chłopca

Polecane posty

Gość bez nicka i podszywów
autorko choćbyś wystawiła ubranko za 10 zł to i tak znalazłyby się życzliwe które tylko czekają jak tu dosrać ;) widocznie co niektórym nudzi się za bardzo i nie mają nic innego do roboty tylko złośliwości pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petronelka a ubrałaś mu te butki? Nie pytam złośliwie tylko z ciekawości bo moim dzieciom takie butki nie wchodziły na nóżkę (podwijały paluszki) tak długo, aż się nie nauczyły chodzić. Wcześniej tylko takie miękkie paputki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 9 miesiecznego synka
Popieram "bez nika i podszywow", dlatego ucieklam juz z tego tematu. Osoby z tego forum maja to do siebie, ze czesto szukaja dziury w calym i wiedza lepiej niz inni :) Takie forum, ktore wszystkie rozumy pozjadalo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petronelka2004
Tak ubrałam i jeszcze mógłby swobodnie nosić. Zarówno ubranko i butki wymyślił ktoś kto miał małe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mojemu synkowi szydełkowany
kornelkowa mama >>> mój robił dokładnie tak samo do tego strasznie się denerwował :D buciki dostał od mojej mamy chciałam mu chociaż raz założyć na jakiś niedzielny obiad - niestety nie dało się ... dlatego na chrzciny zafundowałam mu szydełkowane paputki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez nicka i podszywów
dziękuję za poparcie ;) ja też już uciekam a reszcie życzliwym powodzenia życzę w dogryzaniu sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie podoba
Moje dziecko mialo podobne butki i założyliśmy. Wygodne, bo nie protestowało :D szydełkom mówimy stanowcze nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie podoba
Niektore dzieci sa super ubrane do chrztu, inne to tragedia, jakies spiochy, czy polarowy kombinezon. Byle taniej. Za to mamy wystrojone, ze ho ho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze te sa jakieś wyprofilowane albo po prostu nie wszystkie dzieci sa uparte jak osły. Podobają mi się takie buciki... ale mnie się tyle rzeczy podobało ze ech... Raz mi się spodobały kozaczki w HM... 60 zł za nie dałam i co ja ubrałam to młoda skopała od razu... :) No dobra zmykam bo ja już mam wszystkie chrzty za sobą i na żaden kolejny się nie zanosi :D Ale ubranko ładne. Powodzenia autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedosc ze gajer to jeszcze wiazane buty dla niemowlaka ;) nie mogę tego pojać po co robic z dziecka pajaca :O szydełkowa popieram cie, sto razy wolałabym ubranko zrobione na szydełku niz taki sztywniacki garnitur ...tak jak mówilam na garnitury jeszcze będzie miał setki okazji w życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, znacie może jakiś fajny sklep z ubrankami do chrztu, teraz takie mrozy szukam czegoś ciepłego dla syna. Możecie mi coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkakor
Tu są bardzo fajne ubranka, dla chłopca i dziewczynki; http://szatka.pl/ , kupowałam sama i jestem bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że chrzest będzie dla was równie niesamowitym przeżyciem jak dla mnie i mojego bobaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Horyńska
Mojej córeczce kupiłam sukieneczkę w Pracowni Sukien Ślubnych i Okazjonalnych Izabell http://izabell.eu/ do tego buciki z tego samego sklepu. Przede wszystkim są one bardzo dokładnie wykonane i przyjemnych materiałów, ale przy tym bardzo eleganckie. Mówcie sobie co chcecie, ale u mnie w rodzinie jest taka tradycja, że chrzest jest szczególnie i bardzo uroczyście obchodzony. Dlatego też i strój musi być wyjątkowy. Moja księżniczka musiała w tym dniu pięknie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś szuka ładnego ubranka na chrzest, to ja mogę jedynie podpowiedzieć z własnego doświadczenia, że śliczne rzeczy dla chłopców ma sklep: https://www.ubrankaokazjonalne.pl Ja byłam bardzo zadowolona z naprawdę dobrej jakości, wygody ubranka i materiału z jakiego było uszyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×